Krásná chodidla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6dcaec3e3f6c9342beb3c9eaf94fc445Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 10:58 am    Předmět: Citovat

Teda ořezávat si nohy žiletkou, to mě teda příjde dost hrozné. Já používám peeling na nohy od Yves Rocher http://www.yves-rocher.cz/vyhlazujici_peeling_na_nohy a jsem spokojená. Navíc teď v létě hodně chodím bosky a tak se ty nohy obrušují samy. Zkuste začít chodit bosky a nohy budou uplně jiné. Sice se lidi občas koukají divně, ale boty jsou hrozně omezující a nohy ničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 11:35 am    Předmět: Citovat

Trochu se tomu úsilí, mít co nejhebčí chodidla, divím. Neříkám, že to není příjemnější na dotek, ale s takovou vypeelingovanou/seškrabanou patou si vůbec neumím představit, jak chodím někde bosky a užívám si trávu pod nohama. (Fakt je, že ne všichni mají podobnou zálibu.)
Párkrát do týdne namažu krémem, promasíruji a je to. Smile Kůži mám hrubší, ale do struhadla pořád daleko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 2:49 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Astrid. Já teda chodím bosky v létě vpodstatě pořád. Pokud nemusím vypadat reprezentativně. Takže obouvám boty jen do města, doma chodím bosky normálně do obchodu, se psem....prostě všude, klidně i několik kilometrů denně, případně pokud jdeme na výlet (5 a víc km) tak obouvám tenoučké balerínky, protože to už je asi na nohy trochu moc, ale potřebuju cítit co mám pod nohama. Ten peeling jednou týdně je fajn, jemňoučký a krásně se tím obrousí případná neumytelná zažraná špína Wink
Já si taky nemyslím, že by chodidla měla být jemná a hebká (třeba jako dlaně). Nohy jsou určené k chození a tak by měly i podle toho vypadat. Neříkám mít na nohách tlustou zrohovatělou vrstvu, ale prostě trochu silnější kůže než na zbytku těla je normální a právě například ta bosá chůze je perfektní na to aby se kůže přirozeně obrušovala a nevznikala tak třeba popraskaná místa na patách.
Podle mě prostě má být na chodidech kůže tuhá, ale ne tvrdá a suchá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 9:44 pm    Předmět: Citovat

Harik: Vybavila jsem si, jak jsem byla jednou v životě na pedikúře a když na mě paní vytáhla arzenál, tak jsem v prvním okamžiku chtěla utéci Laughing ale něco jako ten hoblík používala taky, jen se opatrně seřízne vrstvička nebo dvě, ev. se dočistí nějaká konkrétní hrubší místa. Není to, proboha, strouhání sýra... V podstatě jde o to samé, co dělá pemza nebo škrabka na nohy, jen to vezme důkladněji (a je třeba taky víc opatrnosti).

ilona: Myslím, že na tom něco je, ta zrohovatělá kůže má podle mě ochrannou funkci a nic se nesmí přehánět. Jako ve všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2015 1:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem hlavně po své zkušenosti zastáncem toho, že pokud člověk fakt nemusí, nemá nohy nejhorší (fakt tvrdé, moc vrstev, popraskané, apod.), aby si do nich zbytečně nedrbal. Já si před pár lety začala v létě nohy brousit pemzou (teď si říkám, že to bylo zcela zbytečné, že by na ně postačil výživný krém) a přijde mi, že právě od té doby už se to veze a musí to člověk dělat pořád Laughing (dělám to teda jen v létě).

Letos jsem zvažovala pedikúru, ale nikdo z mého okolí neměl žádné osobní doporučení, pouze přispěli nějakou tou děsivou storkou, komu tam co udělali a jak dopadli Rolling Eyes Laughing Takže nakonec jsem zase zůstala u pemzy a hlavně pravidelného mazání, člověk by neřekl, kolik ten krém udělá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 11:33 am    Předmět: Citovat

Osobne mám najlepšiu skúsenosť s kombináciou pilník a krém. Pemza u mňa nastupuje zriedkavejšie. Možno ju neviem používať, ale zanecháva mi na nohách škrabance, a teda to nemá požadovaný hladký účinok...
Inak, tiež má skúsensť, že cím viac kože sa odstráni, tým rýchlejšie a hrubšia dorastie. takže za mna orezávatka nie.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2015 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tedka jsem to začala řešit vazelínou na noc, do igelitu a ponožky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:20 pm    Předmět: Citovat

Používám klasickou pemzu a krém na chodila s ureou od Baley. Zatím jsem lepší krém za takovou cenu neobjevila, ale zkusím ricinový olej, protože se mi tu válí bez využití Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.