Všechno najednou :-P
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed66ce94962889795206be61732a900fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2015 2:04 pm    Předmět: Citovat

Jasně,...rozumím,... Smile
PS: Dlouhé vlasy po obou stranách mi opravdu neslušely a sidecut se k mému stylu hodí mnohem více,...
Jinak děkuju za rady,... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 2:25 pm    Předmět: Citovat

Fajn,...jde mi ještě o jedno. Jak se suchými šǎmpony? A co mytí. Vlasy mi vydrží nemastné velice krátce (např. umyju si je v pondělí a v úterý ráno jsou už mastné, sice ne celé, ale jsou Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 4:52 pm    Předmět: Citovat

Suchej šampon můžeš vyzkoušet - někomu sedne, někomu ne. Moje osobní zkušenost je taková, že takový ty ve spreji jsou snazší na manipulaci, ale efekt vydrží kratší dobu, takže dávám přednost těm fakt práškovejm (a protože mám ráda věci co nejpřírodnější, používám zpravidla bramborovej nebo kukuřičnej škrob smíchanej s kakaem). Jeden čas jsem je používala několikrát týdně a s vlasama to nic špatnýho nedělalo, teď se mi vlasy skoro nemastěj, takže na "sucháč" dojde málokdy.
A jinak černá henna z DM jsou fakt vyhozený peníze, ještě jsem nepotkala snad nikoho, komu by chytala. Co vím, tak nejlepší ohlasy jsou na Khadi a na Lush. (teda pokud se nechceš rovnou pustit do dvoufázovýho barvení henna-indigo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
motörhead97
8-20
8-20


Založen: 15.3.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2015 6:18 pm    Předmět: Citovat

Nene,...až mi odroste ta chemická hrůza, co tam mám teď, tak si koupím Khádí a bude! Very Happy
Děkuju,.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.