Máte doma sárí?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bffc9871c7912911941b83f7cb5e292cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte doma sárí???
ano mám a nosim ho..
16%
 16%  [ 31 ]
ano mám, ale nenosim ho popř. jenom do břišních tanců a tak..
13%
 13%  [ 25 ]
měla jsem, ale nechala jsem si z něj něco ušít
2%
 2%  [ 4 ]
ne, ale ráda bych si ho koupila
26%
 26%  [ 50 ]
ne, ani ho neplánuji kupovat
42%
 42%  [ 81 ]
Celkem hlasů : 191

Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2015 3:18 pm    Předmět: Citovat

Sáríholičky, prosím vás... nemá někdo náhodou zkušenost s indickým e-shopem http://www.makeoveronline.in/ popřípadě s platbou přes EBS? Nikdy jsem se s tím nesetkala a nelíbí se mi to. Má jít o indický systém, něco jako u nás třeba 3-D secure nebo tak něco... Úplně dole je ale taky ikonka PayPalu i toho EBS. Radši bych PayPal žejo, jenže při shrnutí objednávky mi to nabízí jen EBS...

Mají tam sárí, co je na sáríshopu už k nesehnání a samozřejmě že nemám důvěru v neznámý eshopy a navíc v Indii, a k tomu ještě to EBS...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2015 12:14 pm    Předmět: Citovat

Asi to prostě nosit nebudu, takže kdyby se chtěl někdo ujmout, nabízím dvě sárí, dvě spodničky, tři čoli a nějaké náramky, cena případně dohodou, když o ně bude dobře postaráno Smile
http://www.sbazar.cz/kataerinka/detail/12402928-doplnky-k-sari-bavlnene-spodnicky-uni-velikost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.