Fructis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb74a190b8fb43a6b08a839ec7e27522Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

mam odskusane sampony - pure shine proti tvrdej vode aj zeleny citrus mint fresh, oba az do dna Smile sice velmi nepredlzili interval umyvania, ale vlasy pekne ciste a fresh + skvela vona,
pravdepodobne otestujem aj ostatne sampony Wink

s kondicionerom Goodbye damage som bola tiez dost spokojna, kvalitou by som ho prirovnala k tym od Elseve

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQi3YetWLQwJz4Dwrl2OY5y9hsj5mQzCFJ2EX6r_jA4ZokXEey_Qg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 9:34 pm    Předmět: Citovat

Holky a máte odzkoušený už ten olej???na recenzích si ho holky z blogů vychvalují do nebe co vy na něj??? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 1:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zkoušel jste někdo tu žlutou masku od Fructis oil repair?

Edit: Tak jsem ji musela vyzkoušet já! Twisted Evil Za 69,90 taková velká piksla 300ml. A je fakt dost dobrá. Většina masek mi zatěžuje vlasy, ale tahle ne, dala jsem zatím dvakrát, po mytí šamponem a smyla vodou. Zanechá hladké vlasy, voní a nesplaskává objem. Naopak mam pocit, že ho dodává. Smile

Na obalu se avizují tři oleje-olivový, avokádový a karité a opravdu jsou ve složení:
Aqua/water, cetaryl alcohol, behentrimonium chloride, PEG-180, cetyl esters, niacinamide, saccharum officinarum extract/sugar cane extract, hydroxyethylcellulose, olea europaea oil/olive fruit oil, trideceth-6, chlorhexidine digluconate, limonene, camellia sinensis leaf extract, linalool, benzyl salicylate, benzyl alcohol, amodimethicone, isopropyl alcohol, pyrus malus extract/apple fruit extract, pyridoxine HCI, persea gratissima oil/avocado oil, methylparaben, butyrospermum parkii/shea butter, butylphenyl methylpropional, citric acid, cetrimonium chloride, citronellol, citrus medica limonum peel extract/lemon peel extract, hexyl cinnamal, parfum/fragrance (F.I.L.C161795/1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.