Jason
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96064381b0d8fc0edcfe7125d386bdfeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

Kde ho kupujete Question já přemýšlím nad aloe vera šampónem. máte někdo zkušenost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 2:27 pm    Předmět: Citovat

Pro případ, že by to někomu mohlo pomoct. Zakoupila jsem si šampon Jason mořská řasa. Úplně poprvé jsem s ním smývala olejový zábal a byla to katastrofa. Po olejích mám vlasy vždycky uááááá (tzn. krásné), ale kombinace olej + Jason - ne e, už nikdy, suché a vrzavé. Jelikož šampon nepatří mezi nejlevnější (ale zase je ho více) a nechtěla jsem svou sbírku šamponů "už nikdy" rozšířit, dala jsem mu ještě jednu šanci, nanesla jsem šampon 2x, potom Gestilek, po umytí na konečky olej. Druhý den bylo šokující první podívání do zrcadla, na hlavě jsem měla úžasné vlasy. Další šance, postup stejný, vlasy stejně krásné, nadýchané, lesklé, hydratované.
Závěr: Pokud ho nebudu používat po olejovém zábalu, nedám asi na něj dopustit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 3:20 pm    Předmět: Citovat

A má v sobě SLS a silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 6:11 pm    Předmět: Citovat

Přiznám se, že ve složení se moc nevyznám. Na obalu píšou bez SLS, ale ohne Silikone jsem neviděla. Každopádně jestli do problematiky vidíš, posílám složeni.


Složení: Aqua (Water) , Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Decyl Glucoside, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Aleurites Moluccana Seed Oil , Algae Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice (1), Calendula Officinalis Flower Extract (1), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (1), Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract (1), Equisetum Arvense Leaf Extract (1), Laminaria Digitata Extract (1), Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract (1), Panax Ginseng Root Extract , Plumeria Acutifolia Flower Extract , Citric Acid, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Sodium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Alcohol (1), Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate , Coumarin, Hexyl Cinnamal, Fragrance (Parfum)
(1) certifikované bio ingredience
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 12:30 pm    Předmět: Citovat

Mala som zatiaľ s marhuľovým olejom, s morskými riasami a ten ružový na dlhé vlasyˇ(neviem si teraz spomenúť, s čím je), so všetkými som bola celkom spokojná, ale marhuľový úplne milujem, vlasy sa mi po ňom nádherne lesknú, nemastia sa a dobre sa češú. Používam vždy kombo šampón+kondiš.
Vzhľadom na objem mi prídu vyslovene lacné, kupujem ich na feelunique.com , pravidelne majú tématické zľavy na vlasovú kozmetiku a od 20Ł je poštovné zadara.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2015 1:15 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, nevidím, a vypadá to dobře Smile tak asi budu pořizovat Wink Vím, že v kondiších silikony kdysi měli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.