Vonné oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4654555a5db4a24d41bf0ad5144b62dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xyzz
81-160
81-160


Založen: 21.3.2010
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 4:42 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
zkus zajít do nějakého obchůdku, kde jich mají hodně a počichat to. já třeba miluju geránium Cool

Ak nejaký objavím tak určite zájdem Very Happy Ešte som rozmýšľala, nie je kokosová potravinárska aróma? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2013 10:21 pm    Předmět: Citovat

Já přírodní vůně miluju, nejvíc citrusové, ale vonný olej žádný nevlastním (zatím Cool ). Kde je kupujete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:00 am    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
Já přírodní vůně miluju, nejvíc citrusové, ale vonný olej žádný nevlastním (zatím Cool ). Kde je kupujete?

U nas maju v jednom obchodiku s takou vetesou (ezoterika/domace potreby/zeleziarstvo Smile) aj celkom dobry vyber veci od saloosu. Takze vacsinou kupujem tam. A jeden mam z TESCA... ma to byt nejaka vianocna zmes a strasne krasne vonia Smile tvrdili na nom ze je 100% prirodny, tak som sa rozhodla verit im, ale ten pouzivam len do lampy.. sice si spominam ze raz som ho dala do kokosaku a ziadna negativna reakcia sa nedostavila.. Alebo skus eshopy.. pri prirodnej kozmetike alebo cajoch maju obcas aj oleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 10:30 am    Předmět: Citovat

V DM mají několik éteráků od Salusu. Mám ráda červený pomeranč (pár kapek do poslední vody na umývání podlahy) a nebo eukalypt (zrovna teď mám na topení mističku s vodou a v ní 2 kapky eukalyptu, aby se mi dobře dýchalo - mám zacpaný nos).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 11:39 am    Předmět: Citovat

derpina napsal:
Kláruška07 napsal:
Já přírodní vůně miluju, nejvíc citrusové, ale vonný olej žádný nevlastním (zatím Cool ). Kde je kupujete?

U nas maju v jednom obchodiku s takou vetesou (ezoterika/domace potreby/zeleziarstvo Smile) aj celkom dobry vyber veci od saloosu. Takze vacsinou kupujem tam. A jeden mam z TESCA... ma to byt nejaka vianocna zmes a strasne krasne vonia Smile tvrdili na nom ze je 100% prirodny, tak som sa rozhodla verit im, ale ten pouzivam len do lampy.. sice si spominam ze raz som ho dala do kokosaku a ziadna negativna reakcia sa nedostavila.. Alebo skus eshopy.. pri prirodnej kozmetike alebo cajoch maju obcas aj oleje.


Děkuju za rady, já si určitě nějaký pořídím! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 7:25 am    Předmět: Citovat

Přijde mi zajímavá myšlenka ovonět kokosák. Od doby, co si s ním někdy čistím zuby, mám pocit, že je to vůně zubní pasty. Po holení se mažu pastou, do vaření dávám pastu, na vlasy pastu... neni to moc příjemnej pocit.
Jen by mě zajímalo, co se stane, když budu dávat přímo eterickej olej do konečků. Jestli jim to pomůže, nebo je to vysuší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.