Nej účes na sport?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e411f5c3eead65da7a5fe910a841f8b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:49 am    Předmět: Citovat

Tymošenku taky používám, teda hlavně u cvičení, kdy přesně nevím, jestli třeba nebudu opírat hlavu o temeno a tak - akorát že teda (částečně i z těchhle důvodů) místo skřipečků používám vlásenky. Když je zapíchám dobře, tak to drží. Ale to je právě pro mě to úskalí, protože když je zapíchám blbě, tak ten cop stejně sjede, dole teda zůstane připnutej, ale prostředek mi plandá po krku. Musím ještě zapracovat na technice.
Trochu jsem se teda bála, co to bude dělat u cvičení, kde občas používáme pod hlavu/krk overball, ale žádnej jsem zatím vlásenkou nepropíchla, takže v tomhle ohledu dobrý. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 12:23 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Tymošenku taky používám, teda hlavně u cvičení, kdy přesně nevím, jestli třeba nebudu opírat hlavu o temeno a tak - akorát že teda (částečně i z těchhle důvodů) místo skřipečků používám vlásenky. Když je zapíchám dobře, tak to drží. Ale to je právě pro mě to úskalí, protože když je zapíchám blbě, tak ten cop stejně sjede, dole teda zůstane připnutej, ale prostředek mi plandá po krku. Musím ještě zapracovat na technice.
Trochu jsem se teda bála, co to bude dělat u cvičení, kde občas používáme pod hlavu/krk overball, ale žádnej jsem zatím vlásenkou nepropíchla, takže v tomhle ohledu dobrý. Wink


Ono co propíchnout míč, já se spíš bojím, že si jimi propíchám hlavu Very Happy Ach jo, potřebuju něco co drží a hlavně vydrží. Ono když člověk mlaskne hlavou o zem nebo žíněnku..ono to bolí i když si zrovna nezaryje vlásenku do hlavy. Uvědomuju si, že už brzo ten můj cop bude nevhodný...ale bohužel zatím nemám alternativu. skřipečky jsou také zapovězené, to bych je hned polámala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 3:47 pm    Předmět: Jezdecké účesy Citovat

Ahoj, koukala jsem se všude možně po fórech, ale o tom, jak si upravit vlasy před jízdou na koni, jsem nic nenašla Rolling Eyes
Já většinou jezdím v klasickém culíku, ale začínám mít dojem, že se mi po něm trhají vlasy úplně dole vzadu na hlavě Sad

Tak jsem zvědavá, jak se toto téma ujme, resp. kolik koňáků se tu najde Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stratenyy
8-20
8-20


Založen: 16.6.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 5:30 pm    Předmět: Citovat

tiež jazdím na koňoch a najviac mi vyhovuje francúzsky vrkoč a poprípade hlavu pod helmu a v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HankaV
8-20
8-20


Založen: 14.6.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 7:54 am    Předmět: Citovat

Mě nejvíc vyhovuje obyčejný cop, v culíku se vlasy dost zacuchávají. Francouzský je asi ještě lepší, ale s tím se mi nikdy nechce dělat, ten používám jen pod lyžařskou helmu, pod kterou se mi jinak vlasy hrozně splácnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 10:25 am    Předmět: Citovat

Na trenink paravoltize jsem si delala dva copy (rozdelit na pesinku a zaplest cca za usima), ktere jsem pak zkrilia a "omotala" okolo hlavy (zajistit vlasenkami). Nebyl to teda uces nejake valne reprezentativni kvality, ale vlasy byly z cesty, drdol nikde nezavazel a ucel to zhruba splnilo ... Pripadne by se to dalo udelat i opacne, zaplest v "rozich" nad celem (v predklonu) a omotat smerem dozadu. Mozna by to vypadalo i lip Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: po srpen 15, 2016 2:11 pm    Předmět: Citovat

A co na závody? Já většinou opět zůstávám u culíku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2019 8:49 pm    Předmět: Citovat

Mám problém Very Happy
1) suché vlasy - třou se o oblečení, víří se písek
2) zpocená hlava pod přilbou - svědění, v létě vyrážka
Co s tím? Nosím cop, nic jiného asi nevymyslím, pod helmu nic jiného nepasuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2019 9:24 pm    Předmět: Citovat

Cop s hromadou gumiček po celé délce (nebo aspoň nahoře u krku) se rozdrbe výrazně méně než ten bez nich, na zimní turistiku, kdy je celý den schovaný pod oblečením jsem nic lepšího nevymyslela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2019 8:43 am    Předmět: Citovat

Cop mi zůstává vcelku v celku. Ale jak se tře o to oblečení a lepí se na něj prach z toho rozvířeného písku, mám ty vlasy potom strašně suché. Vůbec pak nejdou rozčesávat, jsou hrubé a suché a fakt hnusné. Jinak mívám vlasy jemné a hladké.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.