žlučník

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72da197e13242c7303b9bdbb664a85a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 7:41 am    Předmět: žlučník Citovat

Zdravím všechny,
v březnu mi zjistili žlučové kameny a zároven těžkou infekci žlučníku, v červnu mi ho vyoperovali, ale že by mi bylo líp se říct nedá. Před operací jsem se dozvěděla, že se někdy stane že i když člověk žlučník nemá, musí po zbytek života dodržovat žlučníkovou dietu a bohužel zjištuju, že je to i muj případ. A samozřejmě tohle všechno odnesly moje vlasy Sad . Vypadávají, jsou slabé, ztenčují se..prostě katastrofa. Je to na nic, vůbec nevím co jíst, mám pár jídel co točím pořád dokola a je mi jasný, že jako výživa tohle absolutně nestačí..nemáte s tím někdo taky zkušenost? Nebo nejsou nějaky super nadupaný vitamíny co by mi všechno potřebné nahradily?? Smile..Myslela jsem že po operaci už se mi zase vlasy začnou zlepšovat, ale naneštěstí je to čim dál horší Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

Takové zkušenosti jako ty nemám. Za mě je to jen trochu citlivější žlučník. Ale dost mi pomohlo, když jsem si z Prodeje bylin objednal pár bylinek a dělal si čaje. Třeba by ti to taky mohlo pomoct aspoň trochu zklidnit situaci.
Asi nejúčinnější je benedikt (http://www.prodejbylin.cz/benedikt_nat/index.html), taky mi dost sedlo tulsi, nebo-li bazalka posvátná (http://www.prodejbylin.cz/bazalka_posvatna_nat/index.html), a zkus zauvažovat i nad dvouzubcem (http://www.prodejbylin.cz/dvouzubec_nat/index.html).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 11:05 am    Předmět: Citovat

Taky zkušenost nenám. Ale co se týče vitamínů na vlasy, nejlépe mi sedí donna hair nebo Revalid. Obsahují nejen vitamíny, ale i aminokyseliny a minerály pro růst vlasů. Ovšem nevím jestli se mohou při problémech se žlučníkem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 4:40 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám taky jen kapku přecitlivělý žlučník (ale stačí když se vyhýbám hodně mastnému, česneku a paprice). Na zklidnění mi pomáhá máta (klidně i jen voda s ní)...s vlasy neporadím bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2015 4:55 pm    Předmět: Citovat

Ono je hlavně brzo na to, vypočítávat uspěšnost operace. Vlasy mohou padat i po narkóze. Může trva i rok, než se to srovná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 11:37 am    Předmět: Citovat

Já mám za sebou odstranění žlučníku. Je to cca 5 let zpět. Taky to vypadalo, že nebudu moct jíst pořádně, nakonec přišli na to, že mi tam kamínek zapomněli a šla jsem ještě na "dooperaci" (nevim jak se to jmenuje, strkali mi cosi do krku, žaludku a kamínek drtili, moc si toho nepamatuju, byla jsem sjetá lékama Laughing )
Od té doby pohoda (ťuk ťuk) jím úplně normálně.

Určitě to nevzdávej a hledej svoje kombinace, které budou v pohodě a dostačující pro tělo. Chce to hodně se pídit i na zahraničních stránkách, hledat alternativy, stravovací směry ... a do té doby třeba brát doplňky (chlorellu, spirulinu, třeba, nevím)

Držím palce
Eva Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jozefka
8-20
8-20


Založen: 12.9.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 2:52 pm    Předmět: Citovat

Tajga napsal:
Já mám za sebou odstranění žlučníku. Je to cca 5 let zpět. Taky to vypadalo, že nebudu moct jíst pořádně, nakonec přišli na to, že mi tam kamínek zapomněli a šla jsem ještě na "dooperaci" (nevim jak se to jmenuje, strkali mi cosi do krku, žaludku a kamínek drtili, moc si toho nepamatuju, byla jsem sjetá lékama Laughing )
Od té doby pohoda (ťuk ťuk) jím úplně normálně.

Určitě to nevzdávej a hledej svoje kombinace, které budou v pohodě a dostačující pro tělo. Chce to hodně se pídit i na zahraničních stránkách, hledat alternativy, stravovací směry ... a do té doby třeba brát doplňky (chlorellu, spirulinu, třeba, nevím)

Držím palce
Eva Smile


Ježkovy oči, tak doufám že mě tam žádnej šutr nezapomněli Very Happy
Jinak moc všem děkuju za reakce a rady, ty čaje mě zaujaly, určitě některý vyzkouším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 12:17 pm    Předmět: Citovat

Já byla na vyndavání žlučníku loni v prosinci. Měla jsem velkej šutr, kterej se mi udělal v těhotenství. Doporučila bych ti febichol, ten je v lékárně bez předpisu. Já ho brala před operací před každym jídlem a v přibaláku je, že je i na problémi po operaci. Jinak doporučuju si určitě zajít na gastroenterologii, klidně jen na konzultaci. Tam ti dají léky na lepší trávení a zkontrolujou tě, aspoň sono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.