Bydlení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf6dc1f0b1171fe8b9d242f3ce126b4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:07 am    Předmět: Citovat

Morgyš - moc gratuluju! Ať se Ti dobře bydlí!!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:08 am    Předmět: Citovat

Gratuli, Morgyš, to sú samé dobré správy, nech to vyjde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 9:11 am    Předmět: Citovat

Dík, dík, já to sice ještě definitivně nepotvrdila, ale celkem dost se mi tam líbí (a až se přestanu bát koupelny - a já přestanu, bo Savo je mocné! - tak to bude eště lepšejší Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 11:09 am    Předmět: Citovat

Taky se přidávám ke gratulacím...ať se ti tam líbí a ať máš dobré sousedy Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 6:29 pm    Předmět: Citovat

Po delší době zdravím vespolek Smile a rovnou jdu s nabídkou pronájmu bytu v Liberci - Králův Háj. Jde o byt 2+kk, lodžie, sklepní kóje, cena 7500 Kč se vším (kromě netu), kauce 7500 Kč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2015 8:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj Smile Já pocházím z malé vesnice kam o víkendu ani autobus nejezdí Very Happy Je sice fajn ten klid a že člověk není zavřený uvnitř, ale rodiče bydlí v bývalém hospodářském stavení u kterého je veeeeeliká zahrada a je s tím hrozné práce. Navíc se bez auta nikam nedostanete a ve vesnici nekoupíte ani rohlík.
Takže jsem spokojená ve městě kde teď s přítelem bydlím, i když je to teď v létě na dvě věci. ale máme byt s balkónem, kde se líbí i kočce a když chceme na nákup, do kina nebo do divadla, stačí vybrat kam a jde se. Takže město asi vede. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 8:34 am    Předmět: Citovat

Máme malý byt s nedostatkem úložných prostor - bydlíme tu dva roky, dlouho to bylo takové provizorium a svým způsobem je vlastně pořád.... A už mě to dost nebaví, protože tady prostě nejde udržovat pořádek, když ty věci není kam uklidit. Evil or Very Mad
Plánuju tedy nějaké změny - zatím ale nevím jaké a potřebovala bych nějakou inspiraci. Všude je plno nádherných interiérů, ale: velmi často to jsou obrovské prostory nebo vícepokojové byty; případně jsou doporučovány stavební úpravy - to nemůžem, jsme v nájmu. Nemáme taky mnoho prostředků pro nějaké velké nakupování...
Znáte nějaké blogy, knížky apod., které se přímo zabývají malými interiéry? Máme 1+kk (a koupelnu se záchodem). Moc by mi nějaké tipy pomohly...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 10:06 am    Předmět: Citovat

Lalaith, tady je každá rada drahá. Pokud ti jde o to, aby to nějak rozumně vypadalo, tak asi nepomůžu. Ale u nás (stejná situace) jsme to řešili navrtání polic asi půl metru pod strop téměř po celém obvodu pokoje, na které se daly krabice, nebo větší věci jen tak. Ale opticky to ten prostor ještě o zmenšuje, ubírá to ze stěn... Nicméně nám šlo o tu funkci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 11:36 am    Předmět: Citovat

Jj, v malém bytě, kde se nedají dělat větší stavební úpravy, jedině nějaké ty police, skříňky, všude, kam to jen jde (tedy hlavně na zdi nahoru). Opticky by možná trochu pomohlo vybírat třeba něco s prosklenými dvířky, ale samozřejmě, zázrak z toho nikdy nebude.
Jinak třeba v Ikea občas mají přímo na ukázku přímo řešení nějakého hodně malého interiéru, což je celkem výhoda, když si to člověk může prohlídnout naživo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po září 14, 2015 11:43 am    Předmět: Citovat

Doporučuji postel s úložným prostorem. Máme lamino, výška 50cm. Takže se tan toho vleze... Taky máme závěsné skříňky. Dvě v "naší" místnosti. Dvě na toaletě. Kluci mají postele nízké a pod nimi ty nejnižší šuplíky z ikea. Tyčový vysavač...mám ho půl roku...taková úleva. .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.