Jemnovláska

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53f84282120c0e9f0a8ef1e4412b0952Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
e.m.a
8-20
8-20


Založen: 14.9.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 9:38 am    Předmět: Jemnovláska Citovat

Ahojte,
stránku som objavila pri hľadaní informácií o henne. Postupne prechádzam na prírodné produkty, len čo sa vlasov týka mám z toho "strach". Teda či si prírodné produkty budú vedieť poradiť s mojimi super jemnými, rovnými vlasmi, ktorých by mohlo byť na hlávke aj viac Smile
Pri dĺžke chcem ostať, veď čo je krajšie ako dlhé vlasy Smile Zdravé ako tak sú, aj lesklé, aj keď mám pocit, že im v poslednej dobe čosi neprospieva. Sú menej lesklé, štiepia sa končeky a celkovo bojujem so suchou pokožkou (teda aj na hlave), hoc vlasy sa relatívne rýchlo mastia, hlavne ak sú "priťapené".
Ak má niekto podobné vlásky a pozitívne skúsenosti s nejakými prírodnými produktami, napíšte, poteším sa Smile Hlavne mi ide o objem, aby vlasy spevneli a samozrejme boli lesklé. Farebne tmavohnedé.

(z klasických produktov si s mojimi vlasmi dobre poradil Redken)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 12:21 pm    Předmět: Citovat

Stejné vlasy jako ty rozhodně nemám, ale každopádně tak jako tak platí, že každým vlasům vyhovují jiné věci a je třeba trochu zkoušet, než si najdeš, co ti vyhovuje.
Pokud se bojíš čistě přírodních domácích šamponů (tzv. no-poo), tak můžeš zkusit přírodnější varianty klasických šamponů (šampony babičky Agáty, Urtekram, asi sem patří i Alverde a další).
Jinak z těch čistě přírodních můžu doporučit shikakai (spolu s amlou to dělalo objem, akorát amla mi dost slámovatěla vlasy a kazila rozčesávání - ale zrovna tobě by i mohla sednout). Taky můžeš zkusit vejco-medový šampon, sodu s octovými oplachy apod.

Jinak k jemným vlasům máš něco tady: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-jemne-vlasy-a-jak-na-ne.html

A (mj.) pár receptů na domácí šampony a masky tady: http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-domaci-recepty.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.