KLUB Darkwave: Industrial,Goth,EBM,DarkAmbient,Neoclassic..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3559559cdcc235e90e6ade3eb3d25f33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 4:12 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Hortenzie napsal:
Hehe, Blutengely zase začínám poslouchat, jednu dobu jsem je šíleně milovala Smile))


Ja som ich mala rada, až kým som ich nevidela naživo. Very Happy


Jakto? Very Happy

Jinak tedka vydali nové album Omen - je fakt dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2015 2:01 pm    Předmět: Citovat

Nový album si vypočujem, ďakujem za tip. Jednoducho naživo sa mi nepáčili, chýbala tomu atmosféra a bolo to skôr "polonaživo", čomu sa asi pri elektronickej hudbe vyhnúť nedá. Ak si dobre pamätám, tak mali show - nejaké polonahé baby a pod., to bolo fajn. Smile Ale inak sa mi to viac páči z nahrávky, tak ale je to vec názoru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2015 9:56 am    Předmět: Citovat

Dřív jsem hodně poslouchala gothic hudbu, posledních pár let ale asi častěji metal.
Ale pořád mám ráda některé kapely z těchto odvětví, obzvlášť (kdyby někdo hledal inspiraci):
Dead Can Dance!!!
Siouxsie and the Banshees
The Crüxshadows
The Birthday Massacre, Lacrimosa (to je možná spíš metalová kategorie) - na těchto dvou jsem byla na koncertě
Ophelia's Dream
Ataraxia
Trobar de morte
Abney Park
Ordo Funebris
Qntal
...a podobné, na které jsem si zrovna nevzpomněla. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 1:56 pm    Předmět: prosím o hlasy do soutěže :) Citovat

Přátelé, omlouvám se za menší spam, ale ráda bych Vás požádala, jeslti byste mi nedali hlasy do soutěže "miss metalshop" http://miss.metalshop.cz/romana-harvankova děkuju, jeslti si uděláte chvilku Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 3:31 pm    Předmět: Citovat

Určitě a ráda, když jsem měla miss silonky, tak dost lidí mi pak vyčetlo, že jsem někam dávala odkazy. Nechápu, tak si toho neměli všímat..no nic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 5:49 pm    Předmět: Citovat

Hortenzie napsal:
Určitě a ráda, když jsem měla miss silonky, tak dost lidí mi pak vyčetlo, že jsem někam dávala odkazy. Nechápu, tak si toho neměli všímat..no nic Smile

no ono je to v podstate reklama, a aj keď sa tieto veci pomerne tolerujú, keďže to nie je propagácia novootvoreného e-shopu alebo čohosi podobného, dávať takéto odkazy do tém, ktoré sú o niečom úplne inom, nie je celkom ok
plus si viem predstaviť, že väčšine ľudí kvalitne lezie na nervy, keď si pozrú dajme tomu 10 tém a následne zistia, že v polovici z nich je jediným novým príspevkom takýto "menší spam"
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.