U.S. Student coming to Brno / Chystáte se do Brna příští rok

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c9d1b00075853b47e3642b017a135cbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeezeesee
0-7
0-7


Založen: 2.12.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 4:18 am    Předmět: U.S. Student coming to Brno / Chystáte se do Brna příští rok Citovat

***I'm using a translator so this probably won't make any sense***
*** Já používám překladatele, takže to asi nebude žádný smysl ***



Dobrý den!

Náhodou jsem na tomto fóru z USA dlouhé vlasy forum. Míval jsem dlouhé vlasy, ale já jen snížit to všechno pryč!

Mimochodem, příští rok budu studovat na Masarykově univerzitě v Brně a já jsem zvědavý na kulturní postoje vůči homosexualitě zde. Většina toho, co jsem četl jen zmínky v Praze. Nejsem nijak zvlášť jasné a zjevné, atd., ale nechci, aby se něco, co jsem se starat o setkání s novými lidmi a tak.

Také Pokud má někdo myšlenky o Masarykově univerzitě v Brně nebo jakékoliv jiné rady, ráda bych to slyšet.



Hello!

I happened upon this forum from the u.s. long hair forum. I used to have long hair but I just cut it all off!

Anyways, next year I will be studying at masaryk university in Brno and I'm curious about the cultural attitudes towards homosexuality there. Most of what I've read only mentions prague. I'm not especially obvious or overt, etc. but I don't want it to be something I have to worry about meeting new people and stuff.

Also If anyone has any thoughts about masaryk university, brno or any other advice, I would love to hear it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MrS
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 7:20 pm    Předmět: Citovat

Google Translate works quite well, actually Very Happy

I wonder what this man's experience was like as a gay American living in Brno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 8:21 pm    Předmět: Citovat

Hey MrS .... Laughing You know that reviving dead topics is not a nice thing? Laughing

You made me write a whole essay on the above mentioned topic before I realized how FRIGGIN OLD this thread actually is! Twisted Evil

Bad, bad person you are .... Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.