Bledule obecné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbec45bbade0ade32cff4193f72ee8b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2015 12:14 pm    Předmět: Re: Bílá pleť Citovat

Etelwena napsal:
Mě by zajímalo, jak se díváte na bílou pokožku. Dříve byla znakem urozenosti a krásy, ovšem postupem času se bledulky vyměnily za krásky s bronzovým opálením.
A vy? Co máte radši? Používátě nějaký přípravek/věc na vybělení kůže, nebo se zahalujete? Nebo snad máte radši bronzové opálení?


Bledá pleť, pokud je zdravá, na mě působí mladistvěji, elegantněji. Dělám vše pro to, abych se neopálila. Bledá pleť v kontrastu s tmavými vlasy je lepší, kdybych byla opálená, cítila bych se nesvá. Líbí se mi, když je slečna přirozeně snědá, pak jí to velmi sluší, ale jsem proti celodennímu opékání na sluníčku, to potom vypadá hrozně nepřirozeně a nezdravě. Před časem mě světlá pleť štvala kvůli kruhům pod očima, ale teď to beru jako svou přednost. Je to součást mého image. Jelikož se oblékám do retro-gothic-elegantního stylu, bledá pleť se k tomu hodí. A vlastně jsem fanynka Tima Burtona a tak mě potěší, když mi několik lidí řeklo že jim připomínám mrtvou nevěstu Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2015 8:39 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Naštvala mě paní z parfums.cz , upozornila jsem jí, že na trhu v ČR je katastrofální situace se světlými make upy a po kratší diskuzi mi napsala, že dodavatel to nevozí a ani to s ním řešit nebude, protože po nich není poptávka - to by mě teda zajímalo, jak tu poptávku měří, hlavně že jsou v obchodech skoro plné poličky s make upem alá tmavší afroameričanka Rolling Eyes
Přitom se to v zahraničí úplně normálně prodává, třeba takový http://www.lorealparis.ca/cosmetics/face/true-match-super-blendable/porcelain-w1.aspx - odstíny W1 a W2, ale ne, v ČR a SR prostě lidi s teplým podtónem, kteří jsou světlejší než W3 asi neexistujou Evil or Very Mad


Jo, kdykoli někde čtu, že si někdo stěžoval firmám atd. na to, že v ČR nejsou světlé make-upy, odpověď je vždycky taková, že není poptávka a že si rády kupujeme tmavší odstíny, abychom vypadaly opálenější. No co asi mají ty ženský kupovat, když tu nejsou světlý?!
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2015 8:36 pm    Předmět: Citovat

hlásim, že som si našla svetlý makeup neutrálneho odtieňa, Lumene Longwear Blur Foundation, odtieň mám 0 Light Ivory... je fajn, že nie je ani ružový, ani oranžový, dostatočne svetlý, celkom dobre kryje (medium coverage tuším) a vyzerá, že drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.