Dlouhovlasá krize aneb POMÓC!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea6e540db6107c363ccd3033a733e21aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 1:10 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Moje krize je spíš krátkovlasá. Posledních asi 10 měsíců mi začaly růst takové ty vlasíky kolem vlasové hranice. Nikdy nedorostou dál než 10-15cm. Ty svině mi neustále lezou do očí, zamotávají se do řas, při líčení se pletou do řasenky a roznáší barvu všude po ksichtě, venku při sebemenším vánku létají do pusy a, co hůř, do jídla.

Máte jich někdo taky hodně? A co s tím děláte?


Ty moje se naštěstí vlní, takže není problém je vmáčknout do ostatních vlasů. Za větru je to ovšem vtipné. To nepomůže nic. Jedině nosit šátek přes celou hlavu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne září 29, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Hm, s tím olejem to zkusím. Třeba budou mít vyšší vzletovou váhu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

Nějak na mě přišla krize. Asi je to tím podzimem Rolling Eyes

Vlasy mám ráda. Užívám si jich, když je pěkně, na sobě jen slabé tričko... V culíku, když jdu běhat. Prostě paráda. Jenže pak přijde zima, nosím bundu, šálu, vlasy se všude motají a překážejí. Takže to řeším drdolem. Rozpustím večer, umyju a ráno znovu do drdolu! Ach jo!

Stříhat však nebudu, protože se zase těším na léto a ten výborný pocit... Znáte to. Wink

Máte někdo podobnou krizi?
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Nějak na mě přišla krize. Asi je to tím podzimem Rolling Eyes

Vlasy mám ráda. Užívám si jich, když je pěkně, na sobě jen slabé tričko... V culíku, když jdu běhat. Prostě paráda. Jenže pak přijde zima, nosím bundu, šálu, vlasy se všude motají a překážejí. Takže to řeším drdolem. Rozpustím večer, umyju a ráno znovu do drdolu! Ach jo!

Stříhat však nebudu, protože se zase těším na léto a ten výborný pocit... Znáte to. Wink

Máte někdo podobnou krizi?


Já! Evil or Very Mad S tím rozdílem, že v letošním extrémně horkém létě jsem si je teda taky moc neužívala... Sad. A vůbec mám teď nějakou krizi, pokukuju po účesech typu dlouhé mikádo. Hrozně mě štve, že s nima nejde udělat nic jinýho než cop nebo dva copy, na většinu krásnejch účesů co vídám jsou moc dlouhý, nedrží to, vypadá to blbě a ve většině případů to ani neupletu, protože se mi zaklesávají do sebe a musela bych mít těch rukou asi deset. A ještě jsou splihlý a cuchaj se Evil or Very Mad .
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já! Ale moje krize jde ještě dal:
rozpuštěné>překážej
Cop>vylejzaj mi prameny-kdysi ofina
Drdol> nevejde se pod čepici

Rovně střižené>zplihlé
Sestříhané>vylejzaj z účesů

Objemné>suché světlejší konečky
Vyživené>zplihlé.

Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 6:27 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Já! Ale moje krize jde ještě dal:
rozpuštěné>překážej
Cop>vylejzaj mi prameny-kdysi ofina
Drdol> nevejde se pod čepici

pod to sa podpisujem (len miesto vyliezania vlasov si cop vkuse prisadávam), akurát by som ešte doplnila:
"umelo zvlnené" vlasy je problém rozčesať
prirodzene rovné vlasy vyzerajú ako účes samary z kruhu

každodenné česanie je hnusná a nevďačná povinnosť okrádajúca ma o čas
rozčesávanie každé tri dni je (niekoľko)hodinové martýrium

nepodstrihnuté konce sú anorektický chudáci
podstrihnuté konce by boli asi o pol metra kratšie
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 8:07 pm    Předmět: Citovat

Haha, jsem na tom podobně. Zachraňuje to chvilka, kdy je rozčešu a jsou krásné, husté, nadýchané a já je můžu na chvilku pomazlit než jdou zas do copu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 9:43 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, rozčesávání je děs a hrozný žrout času, zvlášť když je větrno nebo když rozčesávám vlasy po umytí Rolling Eyes Ale zvykla jsem si vždycky ráno a večer k česání otevřít knížku, dobu česání to sice nezkrátí (a občas prodlouží, ehm...), ale aspoň to není taková otrava Smile

Já se zas snažím moc nesoustředit na ty roztřepence v posledních 10-15 cm vlasů, stejně mám vyzkoušeno, že radikálním ustřihnutím ničemu nepomůžu, protože se ty konce časem roztřepí znovu, ale určitě by to vypadalo lépe Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 26, 2015 10:48 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak já zde zcela kacířsky vyjadřuji vděčnost svým vlasům, že jsou normální, že je rozčešu během minuty, že mají štábní kulturu a vůbec, že se umějí slušně chovat. Tímto jim chci veřejně poděkovat.

Protože k těm kolenům narostly sami od sebe, aniž by o sobě nějak výrazně dávaly vědět.

(Ale jinak bych si samozřejmě přála dvakrát tak husté, vlnité a silnější vlasy. Ale to beru jako přirozenou lidskou nespokojenost s tím, co člověk má).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 12:39 pm    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Nějak na mě přišla krize. Asi je to tím podzimem Rolling Eyes

Vlasy mám ráda. Užívám si jich, když je pěkně, na sobě jen slabé tričko... V culíku, když jdu běhat. Prostě paráda. Jenže pak přijde zima, nosím bundu, šálu, vlasy se všude motají a překážejí. Takže to řeším drdolem. Rozpustím večer, umyju a ráno znovu do drdolu! Ach jo!

Stříhat však nebudu, protože se zase těším na léto a ten výborný pocit... Znáte to. Wink

Máte někdo podobnou krizi?



Já měla přesně tuto krizi před rokem a bohužel jsem jí poprvé podlehla Rolling Eyes
Ale musim říct,že to sestřihání nebylo pro vlasy až takovej provar.Hodně ožily a ulevilo se jim.Ale už nikdy víc ke kadeřnici!Vůbec to nebylo podle mých představ a donedávna jsem se s tim trápila,než to slušněji odrostlo.Takže v době krize je rada jasná:vlasy do co nejmíň nápadného drdolu,dělat jako by nebyly,schovat nůžky a ani myšlenkou nezavadit o kadeřnici.A věnovat pozornost jiným záležitostem.Ono to pak přejde. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.