Henna lamda jak docílit jednolitého odstínu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46d9403533931c56c4e8b6dba6143c14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2015 4:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak vlasy už odrostly, nechala jsem to ostříhat cca před 2 týdny a nyní budu barvit jen hennou Cassia, chci mít svoji přírodní barvu, kterou mám(nechala jsem vlasy odrůst,nebarvila) a jen regenerovat.
Jaké máte zkušenosti s cassií na středně hnědé vlasy s šedinami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2015 10:57 pm    Předmět: Citovat

Na cassii sice nejsem moc odborník, barvím jen hennou, ale podle toho, co mám načteno a nastudováno, bude cassie v případě středně hnědejch vlasů spíš jenom regenerovat. I když šediny by asi nepatrně ztmavit mohla, teda spíš tak jako prozlatit. Držím palce, ať to dopadne k Tvojí spokojensoti. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 10:51 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Na cassii sice nejsem moc odborník, barvím jen hennou, ale podle toho, co mám načteno a nastudováno, bude cassie v případě středně hnědejch vlasů spíš jenom regenerovat. I když šediny by asi nepatrně ztmavit mohla, teda spíš tak jako prozlatit. Držím palce, ať to dopadne k Tvojí spokojensoti. Cool



Těším se až mi Cassia příjde Smile To prozlacení šedin bych uvítala, nemusím tak barvit a mohu jen regenerovat, nedávno jsem vlasy ostříhala jsou krátké, sportovní krátký rozcuch Very Happy , ale než budu mít mikádo to sice bude chvilku trvat, ale do té doby budu jen regenerovat Cassií a pak chci používat jen čistou hennu Lamda, no snad ty šediny zakryje Very Happy Měděné šedinky v mahagonovém odstínu by mohly vypadat pěkně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 11:20 am    Předmět: Citovat

Tak držím palce!
Jinak z mojí zkušenosti čistá lamda šediny natónuje fakt hezky do měděna.Teda je to klasika - u hlavy světlejší a dál plynulej a přirozenej přechod do trochu tmavších tónů, jak se henna postupně vrství. Ale u krátkejch vlasů ten barevnej rozdíl mezi kořínkama a konečkama bude asi nepatrnej. Řekla bych, že úskalí asi přijde ve chvíli, kdy těch šedin už bude fakt hodně, takže ty tmavší vlasy nestačej tu měděnou tlumit (teda v případě, že člověku nesluší celoměděná barva). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 11:51 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Tak držím palce!
Jinak z mojí zkušenosti čistá lamda šediny natónuje fakt hezky do měděna.Teda je to klasika - u hlavy světlejší a dál plynulej a přirozenej přechod do trochu tmavších tónů, jak se henna postupně vrství. Ale u krátkejch vlasů ten barevnej rozdíl mezi kořínkama a konečkama bude asi nepatrnej. Řekla bych, že úskalí asi přijde ve chvíli, kdy těch šedin už bude fakt hodně, takže ty tmavší vlasy nestačej tu měděnou tlumit (teda v případě, že člověku nesluší celoměděná barva). Wink


Ahoj, děkuji za info. Zatím je to sem tam šedinka něco jako stříbrný melír, ale o hodně více převažuje má přirozená hnědá přírodní barva. Těším se až budu mít delší vlasy, ty krátké to je na prd Very Happy Ráno se probudíš a máš pankáče nebo vypadáš jak křemílek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2015 8:01 pm    Předmět: Citovat

Jojo, to znám, sice už je to nějakej pátek, co jsem byla nakrátko, ale ještě to mám v živý paměti. Přeleželo se to vždycky raz dva, a pak to dostat do nějaký koukatelný formy (ve který by to i vydrželo) trvalo podstatně dýl. Držím palce, ať rychle překonáš takovou tu nejprotivnější dýlku, se kterou nejde nic moc dělat jenom čekat, až háro poporoste. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 5:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se poradit. Mám teď na vlasech cassii z internetu dovezenou z Indie. A zajímalo by mne, jak by na středně hnědé vlasy( plus sem tam šedinky Very Happy), kde je ted cassia chytla čistá henna Lamda? Byla by více rezavá nebo červená? A kdybych smíchala hennu Lamdu a cassii, jaký by byl odstín?

Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 6:26 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys: Cista henna do hnedozrz/zrz odlesku (takova mirne zasla med), henna s cassii bude mit ty odlesky mene znatelne v zavislosti na tmavosti vlasu/podkladu. Nekterym lidem to jde videt jen na slunci, ze maji nahennovano ... zalezi, na co miris.

Obecne ale henna do skutecne cervenych (rudych) odstinu jde dost ztuha, vetsinou z toho vyleze pomerancova zrz/med/hnedozrz v zavislosti na barve puvodniho vlasu (blondynky jdou do signalniho pomerance, tmavovlasky maji jen zrz odlesky na slunci).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2015 11:44 pm    Předmět: Citovat

A ještě doplňuju, že na šedinách chytá čistá henna (přinejmenším v prvních vrstvách do světle měděna (teprve s dalšíma vrstvama ztmavuju,ale pořád je světlejší než ostatní vlasy, takovej přirozenej melír). Na vlastní vlasy nemám zkušenost s šedivkama a smícháním henny s cassií, ale řekla bych, že to bude ještě světlejší. Celkově bych řekla, že smícháním henny s cassií je výsledná barva nejenom světlejší, ale jde víc do teplejších (teda oranžovozrzavejch odstínů). Ale fakt je to dost vlasy od vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.