"samo" zarovnání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e67293240a8cd3a7094e1a8f3263ff49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám CreaClip?
Ano
73%
 73%  [ 11 ]
Ne
26%
 26%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2013 10:44 pm    Předmět: Re: jak sestříhat vlasy DOMA? Citovat

lethality napsal:
hadecko napsal:
prosím, mám dlouhé vlasy a chtěla bych si sestříhat je pár pramenů vpředu. jak na to? nemáte někdo zkušenost? asi rozdělit pěšinku uprostřed..... a dále? Very Happy


možná by ti mohlo pomoci tohle video http://youtu.be/CD7goool85s Cool teda jestli je to to, čeho chceš dosáhnout Smile


tak jsem to nemyslela, spíš jen ustříhnout pár pramenů kolem obličeje. ale délka by byla tak od brady a delší aby se to dalo dát do culíku. mě se právě libí, když má někdo culík a kolem obličeje mu ledabyle spadají jakoby náhodou uvolněné pramínky vlasů. já mám všechny vlasy stejně dlouhé cca do pasu, a když si udělám culík, tak to mám prostě ulíznuté, žádné vlasy mi ledabyle nelezou Very Happy já vím co by a to někdo jiný dal, že, ale tak nějak mě to láká....
jak to ustříhnout aby to vypadalo přírozeně a ne rovně fiknutý pramen u oblíčele Rolling Eyes
ke kadeřnici mě nikdo nedostane, nevěřím jim, že mě ostříhají jak chci, když si to stříhnu sama, tak pokud to zkazím, tak můžu být max naštvaná sama na sebe Very Happy ale protože to nechci zkazit, tak prosím o radu zde. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 7:39 am    Předmět: Citovat

Vyresila si to? Vim, je to trochu stare tema...ale mam presne stejny problem..a uvazuju o tom samem...jak ustrihnout par kolem obliceje, aby to nebylo vsechno stejne dlouhe, ulizle atd....dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 10:21 am    Předmět: Citovat

dita - většina návodů vypadá tak, že vlasy rozdělíš napůl a pak přední vrstvy stříháš šikmo dolu. je to určitě způsob, ale myslím, že pravákovi se krásně povede levá strana a pravá bude.. ne tak super (a člověk se nevyhne nepřirozené pozici zápěstí). ale kdo je šikovný, určitě to zvládne. Wink
jsou mi sympatičtější postupy, kdy se pramen vlasů vytáhne vpřed do vodorovné polohy a střihne se kolmo dolu (nebo nahodu).
anebo pro inspiraci doporučuju mrknout na tohle video. https://m.youtube.com/watch?v=gVM6w_Ov2M4 ale dala bych tam těch vlasů míň (oddělit před ušima) a střihla bych to níž. mohlo by to fungovat dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 11:31 am    Předmět: Citovat

Diky moc za odpoved....no zatim jsem to nakonec jen vzala vzadu do V...a uvidime, co bude dal...mam z toho trochu strach, ze to nevyjde...jemne dlouhe vlasy...nevim, nevim, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.