Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9993b5934879bb9fdb6b64913fd4173Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gagulé
0-7
0-7


Založen: 10.12.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 2:44 pm    Předmět: Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost s iontovými fény? ja jsem si ho přála k Vánocům tak jsem zvědavá.Tyto fény jsou teměř úplně tiché a fungují na jiném principu, mají specialní iontový generátor ktery vlasy suší tím že rozbíjí molekuli vody ve vlasu a zároven 5O% vody tam zůstavá a funguje to vlastně jako kondicionér, odstranují statický náboj a celkově mají na vlasy blahodárný účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Rozbíjí molekuly vody ve vlasu? Ty jo, zajímavé? Já o iontových fénech nic nevím, ale jak ten fén zjistí, že už rozbil padesát procent molekul? Nevysuší je třeba omylem příliš? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 4:39 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Rozbíjí molekuly vody ve vlasu? Ty jo, zajímavé? Já o iontových fénech nic nevím, ale jak ten fén zjistí, že už rozbil padesát procent molekul? Nevysuší je třeba omylem příliš? Rolling Eyes


Tos treba je ten fen prirozene inteligentni Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 8:18 pm    Předmět: Re: Iontové fény...údajně zázrak pro vlasy Citovat

gagulé napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenost s iontovými fény? ja jsem si ho přála k Vánocům tak jsem zvědavá.Tyto fény jsou teměř úplně tiché a fungují na jiném principu, mají specialní iontový generátor ktery vlasy suší tím že rozbíjí molekuli vody ve vlasu a zároven 5O% vody tam zůstavá a funguje to vlastně jako kondicionér, odstranují statický náboj a celkově mají na vlasy blahodárný účinek.

A není to něco podobného jako ten nástroj z Postřižin ? Ten taky ionizoval a měl veskrze pozitivní účinky - a to na celý organismus, prosím Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

mno Smile tak já jsem si taky jeden přála, už si s ním pár měsíců fénuji vlasy. tedy předtím jsem žádný fén neměla, na v tu dobu kratičké vlasy stačil ručník a pár chvilek a bylo sucho, a neřekla bych, že to je echt zázrak. ale pravda je, že je příjemný, foukání je krátké, oproti tomu, co říká kamarádka o svém neiontovém, já si rozhodně nestěžuji. je i prý nějký bio ionic, ale to se mi zdá jako to samé, jenom více "vědecky" popsané. podobné je to asi i s žehličkami. myslím, že to snad škodí méně. DOUFÁM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Podle mého názoru nejlepší fén = žádný fén Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

Asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se ptala polovičky, který by tomu měl rozumět, když už přednáší na tom matfyzu a on to prohlásil za kravinu. Takže tohle kupovat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 5:09 am    Předmět: Fény a další přístroje s ionizátorem - mají skutečně smysl? Citovat

Ahojky, tak se vás chci zeptat, jestli si myslíte, že fény s ionty mají skutečně nějaký význam. Ptala jsem se na to svojí kadeřnice a ta mi odpověděla, že oni v salonu tomu nevěří. Měla jsem možnost vyzkoušet fén s ionizátorem (doposud jsem používala jen fén bez iontů) a po pravdě řečeno jsem skutečně žádný rozdíl neviděla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 8:24 am    Předmět: Citovat

U mě to efekt mělo, fénuju se denně, se starým fénem byly ty vlasy takové hodně vysušené a musel jsem pečovat jak šílenec, na Vánoce jsem dostal Etu s ionty a po 3 měsících se dostavil výsledek, nemusím tolik pečovat. Nevím zda ta tvá kadeřnice používá fén s ionty i doma, ale po jednom použití na zákaznici to samozřejmě mít efekt nemůže. Já osobně říkám ANO Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.