No Poo mytí: Vlasový mycí olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9286aaf617ea25678caf54460c33e87Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:04 pm    Předmět: Citovat

Portosi, já s nimi sice zkušenost nemám, ale četla jsem na ně dobré ohlasy, tady z DV má myslím zkušenost Titania;) když tak se podívej na stránky Karla Hádka, má to tam hezky rozepsané i uvedené produkty a tady na DV je myslím taky vlákno, zkusím ho najítSmile vlastně mě to celkem zajímá, jak to funguje, tak si to vlákno asi taky pročtu, i když to nebudu zkoušet. Možná by to pro tebe mohl být klíč ke zkrocení hřívy:)

Etelwene: tak přece to byl účel tohodle tématu, navzájem se nabudit a motivovat Very Happy hříva se určitě celá obalí, jen ta tvoje je dlooouhá, tak to chce přetrpětSmile vlastně si vzpomínám, že jsem na youtube viděla video se slečnou, které water only ve vlasech udělalo takové krásné kudrlinky už od hlavy, až jsem měla chuť ty svoje rovňousy hovňousy oholit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:06 pm    Předmět: Citovat

Portos: tady to je http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=757 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.