Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d53a63f7158d24cf1ca9deb354ccaeebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MrS
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2015 2:36 pm    Předmět: Citovat

The Last Kingdom is being shown on our tv screens, and I believe in America. For enthusiasts of history, and especially vikings and 9th century life, it really is a feast for the eyes Smile

Oh, and with Xmas not so far away, this year's Sherlock will have a Victorian theme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 12:26 pm    Předmět: Citovat

Tak na viktoriánský hororový speciál Sherlocka se docela těším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 8:51 am    Předmět: Citovat

Sherlock! Už aby to bylo!

Z poslední doby doporučuju Jessicu Jones:
http://www.imdb.com/title/tt2357547/?ref_=nv_sr_1

Výborné hodnocení, výborná atmosféra, David Tennant jako záporák (jo, jsem fanda Doctora Who). Tohle se Netflixu povedlo. Narozdíl od Daredevila to není rozhodně pro děti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 8:12 pm    Předmět: Citovat

Nemocný potomstvo musí ležet v posteli, tak znovu sjíždím klasiku My z Kačerova a Willyho Foga na cestě kolem světa. Ono je to stále dobrý! Jen už si užívám trochu jiné mmenty než když jsem byla děcko já, ale fakt mě to zase baví Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2016 9:34 pm    Předmět: Citovat

pozeráte niekto True detective ? http://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/prehled/

prvú sériu som videla ešte niekedy minulý rok a teraz dokončujeme tú druhú a je to fakt bomba. síce trochu depresívne a ponuré, no nikdy nezabudnem na atmosféru úplne prvého dielu, kde Matthew McConaughey šíril okolo seba tú uber-podivínskú auru Cool a všetky ostatné diely držia úroveň. aj druhá séria, ktorá je iný príbeh s inými hercami, no stále je to super.

a neodpustím si vlasovú vložku: Rachel McAdams tam nosí úplne štýlové mikádoidné ombré (či jak sa tomu nadáva), ktorému som úplne prepadla! Very Happy možno ma s tým pošlete kade-lahšie, ale mne sa to páči Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 5:21 am    Předmět: Citovat

První sérii jsem viděla a líbilo se mi to. Ale právě mi přišlo, že to stojí a padá s McConaugheym a Harrelsonem. Takže na tu druhou už se ani dívat nechci. Ale hrozně se mi líbí ta písnička ze znělky (z první série samozřejmě) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 7:03 pm    Předmět: Citovat

Viděla jsem obě, první tedy hodnotím o dost výš, už jenom kvůli té jižanské atmosféře. V tomto mě bohužel druhá (i obsazením tedy) holt moc nesedne, poušť a ty umrtvující městské scenérie... Taky ten konec se mi víc líbil u první série.
Odrosty McAdamsové mi ale přišly hrozné. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 8:47 am    Předmět: Citovat

Já si teď začala užívat dva britský detektivní seriály z poválečný Anglie: Endeavour a Grantchester. Endeavour je prej něco jako prequel k Inspektoru Morseovi (na kterýho jsem nekoukala, jednou jsem, tuším, viděla jeden díl, ale až tak mě to nezaujalo, zato Endeavour, kterej se odehrává někdy začátkem šedesátek a Morseovi tam ještě teče mlíko po bradě a chová se, jako by měl nějakou lehčí formu Aspergera, je fakt úžasnej. A Oxford je fakt nádherně fotogenický město!).
Grantchester má zase blíž ke Cambridge (pár kiláků), asi aby to druhýmu nejvýznamnějšímu univerzitnímu městu nebylo líto. Hlavní detektiv je farář, ale s otcem Brownem toho moc společnýho nemá. Zatím jsem teda viděla jenom první díl, ale bavil mě hodně a určitě hodlám skouknout i další.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: so duben 02, 2016 9:33 pm    Předmět: Citovat

Právě jsme dokoukali s přítelem The Night Manager - skvěle natočené, skvělí herci (oba hlavní! miluju je!) na hlavní ženskou hrdinku jsem si musela chvíli zvykat a vztah jsem si k ní nenašla, oproti tomu Angela je super, kdo kouká britské detektivky bude znát ...
Ale minisérii rozhodně doporučuju. A ani mi nevadilo, že se to nijak nedrželo knihy Embarassed Very Happy

http://www.imdb.com/title/tt1399664/?ref_=nv_sr_1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak začal zase Outlander. A jestli další díly budou taková nálož jako ten první, tak to si bude držet svoji vysokou laťku Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.