mastnější pleť s rozšířenými póry - péče, prevence, líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46ac9b9f69bbe5093c67c84993354ba2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 9:22 am    Předmět: Citovat

Hortenzie: opravdu se přimlouvám za šetrnější mytí. Peeling s červenýni flíčky nic neudělá. Naopak. Funguje tak, že vlastně seškrábe horní vrstvu kůže. Takže ani ty černé tečky. Vyškrábat je opravdu není dobrý způsob


Bývávaly masky. Daly se na obličej, nechaly se uschnout a jak se to sundavalo, tak šel pryč i obsah černých teček...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2015 10:04 am    Předmět: Citovat

Ja to zkousela sveho casu se zelatinou v prasku a mlekem. Ale ja a mliko na oblicej je proste problem no :/

Nicmene trik byl v tom ze se troska zelatiny a mlika "uvarila" rychle v mikrovlnce (aby se to rozpustilo) a pak se to stetcem naplacalo okolo nosu a na nej a nechalo zaschnout ... vytvori to pruhledny film, ktery by mel "zatect" do tech zacernenych poru a kdyz to pak clovek sloupne, tak by s tim mely jit pryc i ty tecky ...

Takovy dost "udelej si sam" reseni, ale lepsi nez nejaka chemicka patlanina ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 2:21 pm    Předmět: Citovat

Máte zkušenosti s odličování pleti rostliným olejem? Používáte někdo dlouhodobě?

Mám teď pleť v naprosto příšerném stavu, jsem jak sušenka, nadměrně se mastím a minerální makeup se rozpíjí do příšerných map. Podezřívám počasí, protože před měsícem žádný problém nebyl. Tak mě napadlo, abych ji teď tak netrápila, že bych zkusila odličovat arganovým olejem, který používám i místo krému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 3:17 pm    Předmět: Citovat

Z osobní zkušenosti olej nedoporučuji. Mám suchou mastnou pleť. Olej nehydratuje. Neobsahuje vodu a jedná se o hydrofóbní kapalinu. Zkoušela jsem kokosový, arganový, mandlový, meruňkový.... na mou suchou pleť nemohu aplikovat ani rostlinná másla. Hydratace žádná, pleť ucpaná, loupe se.

Pro hydrataci opravdu doporučuji séra a krém gely a na odlíčení vhodnou vodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ono nakonec clovek zjisti, ze nejlepsi je, nelicit se vubec a nebo jen minimalne ... jen voda sama o sobe licidla bohuzel nesmyje a vetsina pripravku pokud se pouziva pravidelne, tak to neni zadne terno :/ (A ted kameny pripravit a jedem ... Laughing)

Ale vazne. Vzhledem k fascinujici naladovosti sveho vlastniho obliceje (u ktereho se dodnes nemuzu rozhodnout, jestli je mastny nebo presuseny a tudiz se nadmerne mastici) mi zatim nevic sedla ta micelarka od Balei. Zkusmo jsem ji pouzivala dva tydny kazdy vecer na "odliceni" (cti osudlala jsem si s ni nenaliceny oblicej) a pote ji oplachla vodou a ususila do rucniku ... muzu rict ze se nekonalo ani zadne prehnane masteni, ani zadna pupinkova katastrofa a to je u mne co rict. A nestipe ani v ocich a okolo ... (tam mne obcas stipe i cisty vzduch Laughing)

Myslim, ze za stovku by ta ztrata kdyby ti nesedla zas az tak nebolela kdyz si vezmu, co obvykle stoji nejruznejsi odlicovadla a podobne.

Nebo pokud chces spis neco "pevnejsiho" tak vyzkouset syndet, neni alkalicky jako mydlo a odlicoval mi taky dobre (ale po tom sem byla krapet vysusena a vzapeti opet mastna, byt ne tak moc jako po pouziti jinych prostredku).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 4:12 pm    Předmět: Citovat

Heather - já mám pleť smíšenou, spíš mastnější. Moje má odličování hydrofilním olejem moc ráda. Používám levandulový od Saloosu je to bomba. Pak už nemusím dopatlávat krémem. A na odličování očí (kromě chrpového odličovače YR) nic lepšího neznám.
A to prohlašuju, že jak nastávají mrazíky, tak se taky loupu, ale tohle a občas máznout krémem s ureou od Balei, a su vysmátá Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 4:16 pm    Předmět: Citovat

Jitt. Já jsrm na combu syndet, pleťová voda, gel ráno pleťová voda a gel. Jedno, jestli jsen se nalíčila nebo ne. Nalíčení jenom zvyšuje počet použitých vatových tamponků. Teď se dva dny nelíčím a vypadám hůř...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2015 9:26 pm    Předmět: Citovat

Já rostlinné oleje k odlíčení používám. Pleťovou vodou (aktuálně si ředím nějaké přebytky pleťových vod růžovou vodou) navlhčím vatový tamponek, kápnu pár kapek oleje (aktuálně růžový od Alverde), rozmažu a odlíčím. Na líčení používám minerální makeup nebo nic... Pak použiju už jenom pleťovou vodu. Nesmývám - dřív jsem byla po pleťových vodách taková opatlaná, ale ředění růžovou vodou (nebo vodou z pomerančových květů) pomohlo.

Na mazání používám buď regenerační obličejový olej Argan Revital od Saloosu, nebo růžový krém od Alverde nebo sérum Alverde s goji myslím? (S takovým žlutým víčkem). Ale většinou olejíček.
Takhle mi to vyhovuje už delší dobu - respektive od té doby, co jsem v létě používala asi 1,5 krém Skinoren, od té doby mám pleť výrazně lepší. Skončila jsem s ním asi před 2-3 měsíci.
Ale celkově jsem to přestala tolik řešit, ale pravdou je, že teď mám pleť taky docela v pohodě.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 7:35 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Z osobní zkušenosti olej nedoporučuji. Mám suchou mastnou pleť. Olej nehydratuje. Neobsahuje vodu a jedná se o hydrofóbní kapalinu. Zkoušela jsem kokosový, arganový, mandlový, meruňkový.... na mou suchou pleť nemohu aplikovat ani rostlinná másla. Hydratace žádná, pleť ucpaná, loupe se.

Pro hydrataci opravdu doporučuji séra a krém gely a na odlíčení vhodnou vodu.
Ale uznej, že hydrofilní odličovací oleje od Saloosu jsou super! Měla jsem asi před dvěma lety bergamot, levanduli a meduňku. Přemýšlím, že si nějaký koupím teď na zimu, protože mi nevyhovuje se na noc mazat (je mi 23 a pleť mám smíšenou- mastnou). A tohle by mělo řešit můj problém. Smile
Jinak k tomu propojení Loreal-Mixa-Garnier. Já o tom vím, ale přesto mi jedno vyhovuje, druhý ne. Nikomu tu Mixu nenutim, jenom říkám, že je trochu jiná, než G nebo L. Takže vyzkoušením jednoho nic nekončí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2015 12:36 pm    Předmět: Citovat

Neměla jsem. Od Saloosu jsem pár věcí měla. Nesedly mi. Jefnou jsem měla odličovač z yves rocher dvousložkový na oči. Odličovsl perfektně, ale taky si mě oblíbily mínie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.