Maminkovské účesy a vlasy po třicítce obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3c60c802735fa87e4399790dbc8e668dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 8:12 am    Předmět: Citovat

Aneb Když Bábi Zlopočasná rozpustil svůj pevně utažený drdůlek? Smile Ukazovala jsem to manželovi, že tohle jednou budu já, tak prý klidně, jen bez té červené barvy Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 5:29 pm    Předmět: Citovat

Tohle je krásné téma a já se těším, že i možná díky němu a DV se zakládá na lepší budoucnost bez příkazů společnosti, ve kterém budou ženy svobodné a budou mít vlasy tak dlouhé, jak budou samé cítit...

Je mi přes 30, celý život jsem měla krátké, protože dlouhé mi matka nedovolila (dodnes nechápu), na výške jsem měla pak delší, ale skutečně dlouhé jsem začala mít až po 25.

K těhotenství a kojení - v těhotenství jsem je měla opravdu husté, nelámavé, prostě boží. Ale u kojení to byla děs a hrůza u obou dětí, takže jsem zkrátila, ale stejně jenom po ramena. Kvalita se zlepšila asi 2 roky po kojení druhé dcery.

V práci mám kolegyně starší (kolem 40) a mají často dlouhé krásné vlasy a jsem za to moc ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 8:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si dlouhý vlasy na vážno začala pěstovat až po příchodu na tohle fórum, a to mi bylo kus přes třicet. Do tý doby jsem ani nevěřila, že by mi vůbec mohly delší než po ramena narůst. Prostě v okolí nebyl nikdo, kdo by měl zkušenost s jemnejma vlasama, máma s mojí touhou po dlouhejch vlasech sice vždycky sympatizovala, ale její rady byly spíš kontraproduktivní - ne snad ze zlý vůle, ale prostě proto, že má naprosto opačnej typ vlasů než já, takže co sedí jí, nesedí mě a naopak. Jako bohatou a nádhernou hřívu nikdy mít nebudu, holt genetika, ale i tak mi dlouhý vlasy sedí víc než cokoli z toho, co jsem měla předtím. Sice na rozpuštěný to moc není (když už, tak výjimečně, protože páčo je prostě křehký, jemňounký a rozlítaný), ale i to falešný mikádo z dlouhejch nebo nějakej výčes prostě na mě vypadá líp než sebelepší krátkej sestřih. Takže nějak výrazně stříhat kvůli nějakýmu blbýmu letopočtu nebo kvůli tomu, že by se něco v určitým věku "mělo" fakt nehodlám, jediný, co by mě přinutilo, by asi byla výrazně zhoršená kvalita. Což možná nastane, ale to budu řešit, až to bude aktuální.
A paní se mi líbí i s tou červenou, u ní to k tomu celkovýmu stylu prostě sedne. Třeba tak dopadnu taky, i když u mě to,pokud/až mě v šedovlasým či bělovlasým stádiu jednou popadne touha po extravaganci, nejspíš bude spíš henová zrz mixlá s ibiškem nebo genciánka nebo nějakej takovej přírodnější úlet než ryzí syntetika. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2015 1:21 pm    Předmět: Citovat

Zaujímavá téma..... keď som sem začala pred 7-8 rokmi chodiť, boli dlhé vlasy po zadok v našom meste rarita. Možno som stretla jednu slečnu za celý rok ak nerátam 7 ročné dievčatká. Našťastie v posledných rokoch sledujem, že každá druhá kočka má dlhšie vlasy ako ja Smile Už roky sa pohybujem na rovnakej dlžke- niečo medzi "do polky chrbáta" a "do pása" Vlasom dávam zabrať chem.farbou takže tých 5cm musí ísť dolu aspoň 2x do roka...... V minulosti považovala rodina moju posadnutosť dlhými vlasmi len krátkodobou záležitosťou. Vraj sa mi to omrzí a ostrihám sa. ..... najneskôr keď budem mať deti. No ja som nenašla žiadny dôvod prečo by som sa mala ostrihať. Vlasy mám po mamine hrubšie, kvalitné.... po ocinovi vlnité. S krátkymi som ako ovca lebo sa mi to točí kade tade, nedá sa to učesať. Som presvedčená že keby som sa po pôrode ostrihala na bob alebo long bob, mala by som s tým len viac roboty. Takto zapletiem do vrkoča, zopnem do gumičky a som vybavená. Podľa mňa neexistuje praktickejší účes pre čerstvé mamičky ako sú dlhé vlasy Very Happy Laughing
Počas tehotenstva som si na vlasoch nevšimla žiadnu zmenu, dokonca padali rovnako ako aj predtým. Po pôrode nastala katastrofa v podobe hojného vlasopádu ale s tým som ako tak rátala. Vypadala mi snáď polovica vlasov, vznikli mi výrazné kúty..... ale po 6 m začali vo veľkom dorastať nové vlasy a ja som mala po celej hlave krásneho hustého ježka Very Happy Dnes, 2 roky po pôrode a 2 týždne po 30ke mám stále dlhé vlasy, takmer do pásu, dorastajúce pramene mám už po bradu a neviem sa dočkať kedy dorastú do gumičky, lebo konečne budem vypadať ako upravená mladá žena a nie ako strapatá bosorka večne s čelenkou alebo sponkami na hlave Twisted Evil Laughing

Jediné zatemnenie mysle počas tehu ktoré prisudzujem zblázneným hormónom som dostala mesiac pred pôrodom. Kedy som sa z velkej nudy rozhodla stiahnuť si tmavšiu hnedú pomocou B4. podarilo sa ale odvtedy mi farby na vlasoch nedržia, vymývajú sa, chytajú mi na úplne šialené odtiene a stále presvitá tá stiahnutá ryšavá Smile
Ale pri dlhých vlasoch vytrvám, pokiaľ mi to kvalita dovolí ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.