Chemicky barvené vlasy: odrosty, vymývání, zesvětlování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3aabf5f03c156080b25adb94c5ce4007Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 3:05 pm    Předmět: Citovat

Já si teda hennuju i odbarvené vlasy. Ale je pravda, že nikdy jsem to nedělala na čerstvě odbarvené. A mě čistá henna chytá kriklave oranžově, víc vrstev jde potom do mahagonove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, gab, něčí vlasy to zvládnou, ne každej má moje superchoulostivky (tímto gratuluju Wink ) - mně právě henna, když jsem začínala na chemicky barvenejch vlasech, dělala trochu paseku (a to ani nebyly odbarvovaný, prostě pár vrstev celkem šetrný zrz barvy), byl nádherně vidět přechod přírodní vlasy/vlasy, který prošly chemií - u hlavy byly krásně lesklý, vyživený, paráda, dál od hlavy spíš do chemlonovata (ačkoli byly celkem dlouhý tak maximálně deset cenťáků - takže útěcha, že jsou jenom "sušší v dýlkách" se nekonala, anžto žádný dýlky prostě nebyly... Embarassed ). Ale něčí vlasy snášej odbarvování s hennováním v poho a ani nemrknou. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2015 3:07 pm    Předmět: Citovat

Ony i ty drogerkove barvy si někdy chytají na vlasy jak chtějí,navíc některé značky chytají od hnědého odstínu černě. Zkus Loreal Casting. Nedoporučuji barvy Schwarzkopf, s mám spíš horší zkušenost.
A o kadeřnici jsi nepremýšlela? Smile
Pokud najdeš dobrou kadeřnici,která používá profesionální barvy, snad by ti dokázala vlásy sjednotit na jeden odstín.[/quote]

No skvělý a já si Swarzkopfky dala teď 2x za sebou a týden dva vždycky pěkný, ale pak se mi dost vymývaly, i když jsou to permanentní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 9:37 pm    Předmět: Citovat

Ani neviem do ktorej témy napísať tento problém. Snáď je to tu OK. Už dlhšiu dobu (2 roky) mám problém s rýchlym vymývaním chem. farby. Vydrží mi tak 1-2mesiace a potom už mám len odfarbené ryšavé spred pár rokov.... Naučila som sa s tým žiť Smile farbím každé 2m celé vlasy lebo neviem trafiť farbu len na odrasty keďže sa to aj z dlžok postupne vymýva a mení. No nastal dosť vážny problém, pribúdajú mi šediny. To že sú v úplne inej kvalite (kučeravé a hrubé ako z ovčiackeho psa) by som vedela pochopiť ale na nich mi farba vydrží len 2-3t. To je úplne šialené! Keď ich budem mať za pár mesiacov oveľa viac,ako budem vypadať? už teraz tých pár kusov svieti do dialky.... Mali ste niekto podobný problém?
Prosím neraďte mi zatiaľ hennu. Už som nad ňou uvažovala ale po nej už nie je cesty späť k chemickej farbe a nikto mi nezaručí že sa mi tiež nevymyje po týždni. A ja zas nemám čas ani chuť farbiť si vlasy niekoľko hodín každý týždeň.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.