Bambucké máslo / Sheabutter (Karité)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eff004b2148818ecba26edc59fab9fb8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 1:12 am    Předmět: Citovat

Mně u bambuckého másla (od Saloosu) vadilo, jak bylo tuhé. Špatně se mi nanášelo, ta manipulace nebyla úplně ideální. Víc mi vyhovujou krémy s přídavkem bambuckého másla. Ale kakaové jsem neměla, tak nemůžu porovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 5:53 pm    Předmět: Citovat

Ohohó, to se mi dneska ale podařila koupě. Koupila jsem si máslo s labutěmi, ještě jsem u pokladny přihodila šumivou bombu do koupele a při placení mi bylo divné, proč po mně chtějí tak málo peněz. No a dozvěděla jsem se, že mají 50% slevu na vše, takže nakonec mě 50ml másla vyšlo jen na 25 korun Cool Ještě štěstí, že jsem to zjistila až při placení, kdo ví, kolik peněz bych tam jinak nechala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2012 4:57 pm    Předmět: Citovat

konečne mi došlo bambucké maslo... trocha síce smrdí, ale to si zvyknem Very Happy
skúšať som ho nechcela, rovno si ho zabalím pod stromček Very Happy
ale poslali mi aj vzorku kakaového masla, a nakoniec som rada, že som si neobjednala zrovna to... vonia síce lepšie ako bambucké, ale keď si ho dám na tvár, tak ma dosť mastí...na druhej strane, na nohy je fajn...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 8:59 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem si koupila bambucké máslo na ekokoze, nerafinové a na obličej nedávám, ucpe mě všechno možné, takže zůstávám u Primavery Oříšek Inků, ale na vlasy jsem ho zkusila.
Dávám ho trošku po mytí do konců a občas do délek, chce to vychytat množství, ale zkusila jsem ho dát o víkendu poprvé do henny a musím říct, že jsem byla nadšená, nic jiného než máslo jsem tam už nepřidávala, dala jsem ho kousek, bála jsem se, že to přeženu a jak jsem zalévala horkou vodou, tak se samo rozpustilo a při splachování jsem měla obavu, abych neměla vlasy mastné, byly na omak takové jiné - hladké, ale zároveň držely tvar (před hennou jsem myla Visakou, tak to mohlo mít také vliv), ale po uschnutí krásné vlasy. Na objemu mi to neubralo, spíš naopak, asi to potřebovaly po té zimě. Zkuste. Já dávala odhadem tak 2 lžičky, ale mám vlasy po ramena Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 11:34 am    Předmět: Citovat

Díky za tip, určitě vyzkouším, uvidíme, co vlasy. Já ho zase primárně dávám na pleť, ta moje ho miluje a pupínky se mi nedělají víc než normálně, holt každej to máme jinak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

ahoj!
Mám perfektní zkušenost s bambuckým máslem...koupeno v obchodě "Primark"
Mrkněte ke mně do galerky.
Nechci,aby to vypadalo jako reklama,proto víc informací o obchodě zašlu osobně.
Použila jsem to na umyté vlasy,5 minut působit a opláchnout.Mám po tom vlasy nádherně ošetřené,měkké,hladké a nadýchané.
Vřele doporučuji vyzkoušet!
Sáček za 2 eura vydrží asi na 3x.
Přeji všem krásný den!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 8:41 am    Předmět: Citovat

Pořídila jsem si na zkoušku malou dózičku od značky Delibutus. Funguje snad ještě líp než všechny oleje (i tělová másla), co jsem už na svých vlasech vystřídala! Zacelí, promastí krásně, vymývání jde snadno a ta vyživenost vydrží docela dlouho... Momentálně moje pečovátko No. 1. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2015 7:28 pm    Předmět: Citovat

Já si delibutus taky pořídila. Ale s mandlovým olejem. Na vlasy jsem ho zatim nedávala, ale na obličej je super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.