Uprava dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bd6b967971a24a2655e50563001ced43Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 2:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, psala jsem už jeden takovýhle dotaz do téma o lacích na vlasy, ale zůstal tam nepovšimnut, tak zkusím štěstí tady..

Nemáte někdo tip na nějaký vlasový přípravek, aby vlasy vydržely co nejdéle hezké rozpuštěné? Jelikož stylingové přípravky nepoužívám, tak se v těch gumách, voscích, tužidlech, lacích, gelech a bůhvíčímještě nevyznám. Potřebovala bych, aby mi rozpuštěné vlasy vydržely co nejdéle jako čerstě vyfoukané Smile dík za tipy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2014 7:27 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenost s docházkou do kadeřnictví jen proto, aby vám tvořili účesy? Byla jsem jednou kvůli maturitnímu plesu a líbilo se mi to. Chodí někdo z vás nějak pravidelně? A jak na to kadeřnice reagují?
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seznam.mih
0-7
0-7


Založen: 2.1.2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 9:31 pm    Předmět: Každodenní úprava vlasů Citovat

Doufám, že tohle téma tu už není. Prohledávala jsem ho křížem krážem, takže pokud by tu bylo někde takový téma, tak bych prosila o přesměrování, aby to tu nebylo duplicitní Smile
Jak si každý den upravujete vlasy? Moje vlasy jsou hlavně husté, vlnité a tím pádem suché, pevné. Vlasy mám po lopatky a mám je sestříhané, aby mi netvořilo divnou helmu. Myji si je dvakrát týdně.
Mám s tím furt dilema. první den se je nyní snažím foukat do hladka, abych je neměla takové chlupaté, druhý den je nakulmuju a třetí den to nějak drží, popřípadě předek ještě natočím, aby mi netrčeli dementně do očí a byli hezky takové na straně.
Foukání do hladka se ještě učím a moc mi to nejde. Vlasy mi musím rozdělit tak do 5 až 7 sekcí a u sedmé už mi padají ruce, vzádu na hlavě si nevidím a výsledek není takový, jaký bych si přála. Kulma je pro mě rychlejší řešení pro vlnité uhlazené vlasy, ale předpokládám, že to dost ničí vlasy a fénování mi přijde šetrnější. I když moje vlasy vydrží dost, ale chci je mít dlouhé a zdravé, ale zase nechci mít na hlavě roští a vypadat jako lesana.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 10:03 pm    Předmět: Citovat

Myju každý druhý den. A protože jsem před svátky ztratila hřeben...tak zo akorát nosím v drdolu. Laughing Už jsem byla ve čtyřech drogeriích a hřeben bez kuliček neměli.
Ale já mám vlasy rovné. Náchylné k trhání a lámání, tak jim to docela prospívá.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2016 11:09 am    Předmět: Citovat

Mám úplně opačnej typ vlasů. Uhlazený a ležící na svém místě.. Laughing Takže myju obden, někdy ob dva a mezi tím jen češu. Po umytí profouknu vlažným fénem, jinak tepelně neupravuju. Objem mi nedrží ani sám ani se stylingem, takže... Cool .. takže nosim účesy. Ale jen ty, co dobře držej. Culík, cop nebo dva, francouzskej cop, falešnej culík a drdoly zajištěný čimkoliv (pírka, skřipce nebo jehlice).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2016 11:05 pm    Předmět: Citovat

Vlasy mám kudrnaté, dost suché. Každodenní úpravy nepřicházejí v úvahu - češu jen při (a po) mytí.
Ale hydratace (používám jogurtový šampon, příp. mytí kondicionérem) dost napomáhá mírnění krepatění.
Víc asi poradit neumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 7:39 am    Předmět: Citovat

Mám vlasy úplně jiného typu (jemné, hladké), takže za mě jen krátká reakce... Nezabralo by uhlazení vlasů nějakým velmi volným zapletením přes noc? Zdá se, že si to trochu protiřečí, protože se tím vlasy ještě trochu zvlní, ale mám zkušenost, že když jsou přes noc v nějakém účesu, přes den pak i rozpuštěné drží tvar a nemají tak tendenci poletovat, vzdorovat česání ap. Posedají si hezky na sebe a vypadají upraveně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 10:31 pm    Předmět: Citovat

Nasla som tuto stranku kde maminka robi ucesy svojej dcere Very Happy niektore su ujete ale teda par z nich je krasnych.

mne sa zatial o takom niecom moze snivat Laughing

https://www.instagram.com/sweethearts_hair_design/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 11:57 pm    Předmět: Citovat

Polna_trava: Bud v klidu, nekterym se muze snivat aj po nekolika letech s dlouhymi vlasy ... Laughing aneb klasicka chyba mezi "klavesnici a zidli" ve vlasovem podani Embarassed Holt je to rukama a nektery jsou naprosty polena, jako treba ja (vrchol me kreace je drdol se skripcem a cokoliv jineho rovna se rozcuchana katastrofa Embarassed)

Ale ucesy vypadaji moc krasne kdyz se to umi *zasneny vyraz*
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beldarana
8-20
8-20


Založen: 18.9.2016
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 12, 2017 7:55 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo jak učesat z dlouhých vlasů mikádo, kdysi jsem viděla nějaké video i s návodem. Ale jak to tak bývá, tak když to potřebuji tak to nenajdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.