Vlasový olej/prášek Amla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc408ab37d48783e61e889b7b82aaf1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:07 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:



Dávala jsem si ji na mastný vlasy, protože jsme nechtěla zbytečně mejt vlasy 2x po hodině, taky jsem chtěla vyzkoušet, jestli mě amla trošku uklidní mastící se vlasy, a zároveň nějak vysušený a cuchající se délky. Zatím se zdá, že to splnilo všechny moje požadavky Smile


Já teda dávám na vlhké umyté vlasy a pak jenom smyju vodou. Dělám to řidší, takže spíš tím ty vlasy přelévám.
A používám horkou vodu (na hennu jenom vlažnou).
Ale jestli ti to sedí, proč ne, ony se ty návody na netu dost liší.
Vůbec nejlepší je to dávat přímo do henny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tohle nové by tomu vyhovovalo?
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=309598
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Sidonii za přejmenování Smile Těch vláken je tu víc no...
Jitty, v henně jsme to měla v oříškový Khadí a vlasy byly moc krásný, ale chtěla jsem to zkusit samostatně. Příště to můžu zkusit na umytý a pak jen vymýt vodou - to mě nenapadlo Smile Na ty mastný a pak umýt šamponem to ale taky bylo fajn, dneska ještě nemám ani náznak maštění, což je přes léto fakt zázrak Embarassed Napadlo mě to takhle udělat, protože někdo tu psal, že mu samotná amla strašně vysušuje, to sice jo, ale naopak délky mě to krásně uhladilo a krásně se lesknou. Možná se ta moje mastnota chovala, jako bych do amly přidala trošku oleje a nanesla na umytý vlasy, jak to tady taky někdo dělal. Jsem právě hledala nějaký návody, ale lišilo se to tak, že sem se rozhodla udělat hokus pokus.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2012 1:37 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím tak o Amle jakožto prášku je toho nejvíc asi v tématu "Skikakai jako šampon, amla jako kondicionér".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat,jestli se vám vlasy po použití Amly jako kondicioneru dobře rozčesávají. Moc bych chtěla vyzkoušet amlu od Khadi, ale přece jen se mi vlasy hodně cuchají, tak nevím,jestli je uhladí. Moc díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:42 am    Předmět: Citovat

Mnohem lépe se mi rozčesávají ( a celkově jsou uhlazené) po shikakai. I po amle to není žádná hrůza, ale nemám nijak extra cuchavé vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janicicinka
0-7
0-7


Založen: 3.7.2012
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 11:03 pm    Předmět: Citovat

Někde se uvádí, že amla se dá použít i jako pleťová maska... Zkusila jsem - prášek rozmíchala s vodou a přidala kapku levandulového oleje. No a ač nemám pleť nějak extrémně přecitlivělou, tak jsem myslela, že mi praskne kůže. A když jsem to smyla, tak jsem vypadala jako když jsem se spálila na sluníčku! Very Happy Naštěstí jojobák to trochu zklidnil. Doporučuju když tak nejdřív zkusit jen na kousku kůže. Wink Příště teda jako kondicionér nebo do henny, ale obličej už radši ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, opravdu amla prášek barví? koupila jsem si ho jako regeneraci, chci ho přidávat do masek, ale nerada bych aby mi zmtavly vlasy jsem docela rada blond Smile nemám chemicky barvené vlasy ( to jsem četla že může ztmavovat) ale pak jsem se tu dočetla že i přírodní blond tak nevím zda to risknout Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 1:41 pm    Předmět: Citovat

Podle zkušeností na blond vlasech v rodině to barví, ale také se to rychle vymývá.
Podle mě jestli chceš jistotu, tak zkus trochu na nějaký schovanější pramen a uvidíš, co to udělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.