O adopcích
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e48f100dedb5de2d2c08fb555457420aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 7:11 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Uh huh...tohle téma si hodlám na co nejdelší dobu odložit...zatím mne trochu láká leda tak adopce (do budoucna, ne teď, když jsem chudá studentka Smile ). Proč dělat děti vlastní, když jich je tolik bez rodiny? Radši jim pomůžu zlepšit život.. (Tím nijak nechci napadat názory a děti ostatních Wink )



tak to jsme dve Very Happy preju kazde co chce deti at je ma,ale ja je nechci a kdyz tak adoptovat(ze stejneho duvodu jaky uvadis)kazdy mi rika ze nejsem dospela,kdyz mam takovy nazor,ale ja si za nim stojim uz od detstvi a rozhodne se za nej nestydim,s tygrikem se na to divame spolecne timto zpusobem a ja jsem rada Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Promin Vílko, ale to je takova trochu naivni predstava... taky jsem mela kdysi takový "spasitelsky komplex", ale ono adoptovat deti neni jenom tak. Malo kdy si dite na novou rodinu zvykne(pokud to neni miminko) a vetsinou jsou to velke problemy. Znam ze sve praxe(socialni pracovnice v detskem domove) spoustu pripadu, kdy se ty deti s tou rodinou neszily-nebo to rodice nezvladnou. Navic deti, ktere jsou pravne volne jsou vetsinou romove a ty se v "bilych" rodinach opravdu velmi tezko adaptuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Marianna napsal:
Uh huh...tohle téma si hodlám na co nejdelší dobu odložit...zatím mne trochu láká leda tak adopce (do budoucna, ne teď, když jsem chudá studentka Smile ). Proč dělat děti vlastní, když jich je tolik bez rodiny? Radši jim pomůžu zlepšit život.. (Tím nijak nechci napadat názory a děti ostatních Wink )



tak to jsme dve Very Happy preju kazde co chce deti at je ma,ale ja je nechci a kdyz tak adoptovat(ze stejneho duvodu jaky uvadis)kazdy mi rika ze nejsem dospela,kdyz mam takovy nazor,ale ja si za nim stojim uz od detstvi a rozhodne se za nej nestydim,s tygrikem se na to divame spolecne timto zpusobem a ja jsem rada Very Happy


Ja jsem tehoz nazoru, az na tu adopci..proste kdyz je nas 6 miliard, proc pridavat dalsi lidicky? Sak se tu za chvilu nevlezem Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Promin Vílko, ale to je takova trochu naivni predstava... taky jsem mela kdysi takový "spasitelsky komplex", ale ono adoptovat deti neni jenom tak. Malo kdy si dite na novou rodinu zvykne(pokud to neni miminko) a vetsinou jsou to velke problemy. Znam ze sve praxe(socialni pracovnice v detskem domove) spoustu pripadu, kdy se ty deti s tou rodinou neszily-nebo to rodice nezvladnou. Navic deti, ktere jsou pravne volne jsou vetsinou romove a ty se v "bilych" rodinach opravdu velmi tezko adaptuji...


Kaťo,ale ja nemyslela,že chci za každou cenu adoptovat dítě Very Happy ja to spis myslela tak,ze kdyby mi nahodou preskocilo a rozhodla sem se mit ,tak bych ho jedine adoptovala,nechci vlastni Very Happy a nebo bych radejc jela jako dobrovolnik nekam do afriky ci do asie a podobne Very Happy a to mi nikdo nevymluvi,uz to zkousela veeeeeeelikanska hromada lidi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Vílko, já si nemyslím, že by Ti to mohl někdo vymluvit, ale spíš bych tipovala, že za pár let se v Tobě něco změní, a Ty najednou budeš mít chuť pořídit si vlastní dítě. Wink Příroda je v tomhle hodně mocná čarodějka... Very Happy
Ale možná že taky ne. Kdo ví. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Káťa napsal:
Promin Vílko, ale to je takova trochu naivni predstava... taky jsem mela kdysi takový "spasitelsky komplex", ale ono adoptovat deti neni jenom tak. Malo kdy si dite na novou rodinu zvykne(pokud to neni miminko) a vetsinou jsou to velke problemy. Znam ze sve praxe(socialni pracovnice v detskem domove) spoustu pripadu, kdy se ty deti s tou rodinou neszily-nebo to rodice nezvladnou. Navic deti, ktere jsou pravne volne jsou vetsinou romove a ty se v "bilych" rodinach opravdu velmi tezko adaptuji...


Kaťo,ale ja nemyslela,že chci za každou cenu adoptovat dítě Very Happy ja to spis myslela tak,ze kdyby mi nahodou preskocilo a rozhodla sem se mit ,tak bych ho jedine adoptovala,nechci vlastni Very Happy a nebo bych radejc jela jako dobrovolnik nekam do afriky ci do asie a podobne Very Happy a to mi nikdo nevymluvi,uz to zkousela veeeeeeelikanska hromada lidi Very Happy


Vílko, nevím,jaké seš nátury, ale bohužel ze své zkušenosti vím, že spastitelské tendence jsou jedna věc a realita druhá, to, že to zkoušela hromada lidí je sice hezké,ale dělat dobrovolníka v Africe zvládne málokdo. Kamarádky jely v rámci výměnného programu pracovat do Afriky a i když byly z nemocnice zvyklé na ledacos, tak realita předčila jejich nejhorší očekávání... asi si ani neumíme představit,v jakých podmínkách se tam žije i když čekáme, že to bude hrozné. Zkrátka si myslím, že člověk, který to dotáhne do konce a opravdu tam vydrží a pomáhá, si zaslouží metál!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:01 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Vílko, já si nemyslím, že by Ti to mohl někdo vymluvit, ale spíš bych tipovala, že za pár let se v Tobě něco změní, a Ty najednou budeš mít chuť pořídit si vlastní dítě. Wink Příroda je v tomhle hodně mocná čarodějka... Very Happy
Ale možná že taky ne. Kdo ví. Laughing


Taky si myslím, že se biologické hodiny v pravý čas ozvou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

A zróvna u tebe vílko se mi zdá divné, že bys nechtěla vlastní mimčo Wink Ty jsi ztělesnění přírody, takže nevěřím, že by se nějaký hlásek matky přírody jednoho krásného dne neozval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:50 pm    Předmět: Citovat

Llucy ja vim,ze je to tam mnohem vic tezsi nez si dovedu predstavit,ale prijde mi to jako uzasna vec pomoci druhym,byt uzitecna.A hlavne to bylo receno jenom jako kdyby Embarassed

jinak hodiny nejsou pro vsechny stejne,vzdyt to tu vidime i na tech nasich vlaskach,kazdy je individualita a s tim priroda hraje nadherne hry...takze zustanem u toho kdo vi a ja budu tise prosit aby se ve mne takovy pud neprobudil Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Luční sestřičko, i já bych se připojila spíše k realistickému myšlení ostatních. Jestliže už Káťa a Llucy nějaké zkušenosti mají, dá se očekávat, že nebudou úplně vedle. Já bývala jako ty, samý ideál, ještě dodnes ve mně ty spasitelské tendence přetrvávají. Děti mě také dlouho nezajímaly, přemýšlela jsem stejně jako ty. Ale jak je třícítka na spadnutí, začíná být zle.Víš, člověk se vyvíjí docela rychle, protože na jednotlivé úkoly vlastně nemá nikdy dost času. Každý čas v životě, každé desetiletí, je vyhrazeno určitým úkolům. A jakmile se některé nestihnou splnit, frustrace se hromadí a ve stáří je pak z toho pocit, že člověk nic nedokázal. Je vždycky dobré dosáhnout ASPOŇ NĚČEHO, ale hlavně by to mělo být v mezilidských vztazích. Pouhá kariéra vede k deziluzi obvykle také, sama to vidím kolem sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.