Jídlo, váha, cvičení a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95f4af34613275ed4ea4b65e86c985efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 12:51 pm    Předmět: Citovat

Já cvičím Jillian i další skákací věci normálně v paneláku (3.patro) a sousedi si zatím nestěžovali. Dokonce jsem se paní sousedky speciálně ptala a ona říkala, že si ani nevšimla, že by někdy zněly od stropu nějaký rány). Ale zásadně skáču na podložce, která to dost slušně tlumí a odpruží- což je dobrý nejen kvůli sousedům, ale i kvůli mým vlastním kloubům. Dost věcí teda taky dělám bosa, ale na některý cviky jdu radši v botech (třeba přeskakovaný výpady, pokud je jich pohromadě víc než dvacet Wink ). Ale cvičení naboso zase nemůžu doporučit každýmu, já mám přece jenom nějaký návyky na odpružování dopadů z irských tanců, kde prostě člověk ani z největšího výskoku nesmí dopadnout tak, aby to bylo moc slyšet (teda pokud to není step, kde to naopak slyšet bejt musí). Navíc jsem nikdy neměla vyloženě nadváhu a náš panelák je asi relativně bytelnej.
Ale k tý Jill - bez skákání je No More Trouble Zones, ty jsem kdysi cvičívala ráda (právě proto, že tam nebylo to kardio) a pak byly bez skákání Yoga Meltdown 1a 2 -všechny ty 3 cvičení jsou fajn, dodneška si je občas dám, když třeba nejsem úplně fit a nechci dávat žádnou drasťárnu. Jillian má ještě Joga Inferno, ale to jsem nezkoušela a mám takovej pocit, že tam už nějaký hopsání je.
Nebo se můžeš mrknout na www.rutina.cz - Maruška by to měla teď po prázdninách znovu rozjet a jsou tam i nějaký sestavy, který se dají cvičit bez skákání (případně neskákací modifikace pro začátečníky).
A další možnost taky je jet normálně Jillian, ale místo jejího dupacího kardia si najít pár cviků, který sice zvednou tepovku, ale neskáčou se tam takový šlupky nebo se dají dělat naboso (moji oblíbenci jsou mountainclimbers plus různý odrůdy boxování ať už s činkama nebo bez).

Edit: ještě k tý podložce - důležitý je, aby byla neklouzací, taky se hodí, když je alespoň tak dlouhá jako Ty, a rozhodně nemá cenu kupovat tu nejlevnější. Ale taky jsem nikdy neměla tu nejdražší - ona asi žádná není stavěná na soustavný poskakování, takže se nedá počítat s tím, že vydrží věčně (zato se dá počítat s tím, že bude kolem cvičícího místa dost nadrolenýho "bordelu" z podložky. Ale minimálně půlrok mi vždycky vydržela. Jo a ještě je dobrý nekupovat moc tlustou, aby ten přechod mezi podložkou a podlahou nebyl moc velkej, aby nehrozilo, že člověk blbě došlápne na předěl podložka/podlaha a ublíží si - mně stačí nějakejch 5-7 milimetrů. Cenu moc nevím, protože si ji tradičně nechávám nadělovat od Ježíška, ale mám pocit, že zatím se Ježíšek vždycky vešel do rozmezí 300-500 korun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2015 1:18 pm    Předmět: Citovat

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat - co od Jill cvičíš? Jako pár tipů na další cvičení bych měla, ale pokud jsi u některýho z těch programů spíš pro začátečníky, tak by to na Tebe byly asi dost drasťárny.
Ale jinak můj postup byl takovej, že jsem začínala s Ripped in 30 (částečně kombinovanej s 30 Day Shredem), plus sem tam YogaMeltdown a No More Trouble Zones, a později sem tam nějakej z těch jejích specializovaných programů (6-Week-Six-Pack, Killer Buns and Tights a tak), pak mě Jill nějak přestala bavit, takže jsem si ji dávala málokdy a cvičila jsem právě Marušku z Rutiny (ale vybírala jsem si jednotlivý sestavy - podle času, nálady, množství skákání a tak, necvičila jsem podle jednotlivých plánů) a po čase jsem se odvážila na Zuzku Light. A teď to tak nějak střídám, v poslední době se taky po roce a půl vracím soustavněji k Jillian, protože má novej (a dost šíleně náročnej program BodyShred - ale ten je teda skákací až hrůza).
Jinak co vím, tak Insanity i P90X jsou skákací až dost, a co jsem viděla z Boba Harpera, tak celkem taky). Bodyrock moc nesleduju, protože mi tam není moc sympatická současná cvičitelka, ale rozhodně vím, že se tam skáče taky,
Takže pokud bys chtěla vyloženě něco neskákacího, tak možná nějaký Pilatesy a Jógy (z Jógy můžu doporučit Yoga with Adriene, ta cvičitelka je moc sympatická, má sestavy na všechno možný a určitě taky minimálně dvě na weight-loss - a všechno je to na Youtube.
Tak doufám, že jsem alespoň v něčem alespoň trochu pomohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 8:39 am    Předmět: Citovat

Já v bytovce, kde je opravdu všechno slyšet, cvičím Boba Harpera a je to v pohodě. Cvičím v botech (na boso jsem se s tím nijak nesžila) na karimatce a nikdo si nestěžoval. Bob navíc nemá skoro žádné skákací cviky, až na jumping jacks a jeho workouty jsou hodně o výdrži. Dost se tím zpevní postava a já se díky tomu zbavila celulitidy.
Záleží, co kdo preferuje, jestli kardio nebo posilování. Má dokonce workout i na yogu.
Jill mi byla krajně nesympatická, tak tu jsem vzdala hned Laughing

Jinak co se týče problému, který řeší Wensdy...nevím, zda by Ti to pomohlo, osobně mám problém se zadržováním vody a dost mi pomáhá citronová tráva a mate.
http://www.missiva.cz/produkty/potraviny-z-pirody/citronova-trava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2015 12:38 pm    Předmět: Citovat

Juuu... maté jsem si koupila minulý týden a snažím se ho poctivě pít. Pořídila jsem ho jako "náhražku" cocacoly. Potřebuji denně kofein, abych fungovala a po kávé mi bývá nevolno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 8:29 am    Předmět: Citovat

Mate je skvělé, je to taková moje závislost, jakmile si člověk zvykne na tu chuť, je ztracen Smile před státnicemi jsem ho ocenila nejvíc. Ale nedělám si ho přesně podle návodu, to jsem udělala jednou a bylo na mě moc silné, takže do kalabasi dávám tak 3-4 lžičky.
Zatím nejlepší mate jsem měla z čajového obchůdku na Masarykově nádraží v Praze, tam pro něj chodím pravidelně. Mnohem lepší než například z Oxalisu, i když mě láká vyzkoušet i něco z internetové nabídky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2015 8:40 am    Předmět: Citovat

Hlásím, že nakonec pomohl imunuglukan Shocked Začala jsem ho užívat kvůlu viróze u dětí a celá jsem splaskla... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 2:12 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam svůj dotaz napsat.. Laughing Jak se smaží květákový placičky, bramboráky nebo karbanátky, aby zůstaly jako placička? Vždycky se mi rozutečou a ingredience se rozpojí... opejkám pak jednotlivý proužky zelí, pohanky, zeleniny... Laughing nechápu, v čem dělám chybu. Vařím podle receptu i z hlavy a nic. Vždycky to samý.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 2:15 pm    Předmět: Citovat

Mozna vic zahustit/udelat to z mensich kousku? Drobneji to proste nakrajet aby se to lepe spojilo ....

Pak je jeste moznost nedelat to tak velke (co do plochy) ale delat spis livance, nebo si livanecnikem rovnou vypomoct Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2016 2:52 pm    Předmět: Citovat

Taky bych to viděla na víc pojiva. Já do všeho frkám vajíčko (případně dohustím moukou) a drží...

A dělám teda malé kousky. Cca to co naberu velkou lžící ( nebo tu větší plochou...na saláty?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.