100% pure
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82b94071cc9c98f72f338357ebacd452Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2016 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ten jsem nezkoušela. Ale mám od nich ještě rtěnku, řasenku, lak na nehty a poslali mi vzorky 2 tělových krémů, sprcháč a kofeinový krém na oči. Řasenka mě bohužel na tu cenu zklamala. Tělový krém mandle mi voněl úžasně jako marcipán- po mandlích. Oční krém kofein ale určitě kupovat nebudu, podle mě neurazí, ale s přihlédnutím na cenu- předražené jako i většina jejich kosmetiky. Bohužel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 12:12 pm    Předmět: Citovat

hm takze nějakej sampon ne? a zkoušel nekdo desert essence? bylo to lepší nebo horší? mě by třeba zajímalo porovnání kokosých šamponů a kondišů od těhlech dvou firem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 8:53 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem kokosové šampony i kondicionery od obou firem, ale 100%Pure se mi zdá zatím lepší. I když nevím, co to udělá po delším používání. Zatím jsem použila asi 2x. Dessert Essence používám pravidelně kondicionér a mám ho celkem ráda. I když takového lesku, jaký bych si přála nemohu dosáhnout zatím pomocí ničeho přírodního. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.