Sprej na uhlazení (proti elektrizování)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=330966fbb69c1452d284fd5550b2878dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taurrie
0-7
0-7


Založen: 24.6.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 9:33 pm    Předmět: Sprej na uhlazení (proti elektrizování) Citovat

Ahoj. Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti, nebo co byste mi doporučili za sprej proti elektrizování? Vlasy se mi mastí tak do 2-max. 3 dnů a ráno když vstanu a jdu se česat nebo i odpoledne, tak hrozně elektrizují a někdy si musím trošku nastříkat i vodu na kartáč .. Very Happy Žádný sprej na uhlazování, nebo tak nějak nemáme... A prosím z drogerie (a nejlépe z Rossmannu), jestli nevíte... Děkuju, budu ráda za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 10:06 pm    Předmět: Citovat

Ja bych se primlouvala za obycejny zeleny caj (nebo ibiskovy pokud ti nevadi eventualni cervene odlesky), dat do nejake strikaci flasticky a tim si vlasy rano postrikat a nebo pouzit jako oplach po myti (a uz nesmyvat).

Vlasy mi sice nijak brutalne neelektrizuji, ale po tomhle jsou jeste lepe "zpracovatelne" aniz by ztracely na objemu nebo byly vysusene/zplihle. Susim nejnizsi teplotou fenu, jinak mam vlasy rovne jako hrebiky Smile

Jinak sveho casu byly dobre ohlasy na Prinzessin Sternensauber (nebo tak nejak? Rika se tu tomu "Princezna") z DM ... je to vetsinou v oddeleni pro deti, takova ruzova flasticka a je to rozcesavaci sprej. Mne osobne ani nenadchnul ani neurazil, jejich privatni znacka, takze nic super predrazeneho. Smile

Do Rossmana bohuzel nechodim, moc casto se tam nedostanu Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2016 11:16 pm    Předmět: Citovat

U mna zatial vynikajuco na poletujuci chemlon atd. zabera urtekram zeleny nezmyvaci sprej aloe vera - zatial najlepsie. Uvidime dokedy. Minule dobre pomohol aj alverde sprej na ochranu pred teplom. Mala biela flasticka je to novinka, ale tam pozor lebo ak sa to prezenie tak tam uz citit obsah olejov. Moje vlasy ich nejako nevsakuju a ostavaju mastne. Ale aksa to len lahko sprejne tak fajn. Ja om ho zobrala ako intenzivnejsiu starostlivost na konceky. Ale ten aloe od urtekramu fakt odporucam - viac vo vlakne o urtekrame. Aj tak je to vsak velmi indivindi......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.