Syoss kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0324962801e76d928d2f43bbb2a2ea0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 5:30 am    Předmět: Citovat

Šampony Syoss mě nelákají, ale včera jsem vyzkoušela barvu na vlasy (5-8 oříškově hnědý) a jsem zatím moc spokojená.
Na vlasy do pasu mi stačilo jedno balení, barva se dobře nanášela aplikátorem, nesmrděla mi celá koupelna a barevný výsledek je super. Cool
Snad to tak vydrží. Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evákle
8-20
8-20


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 5:23 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy červené a barvím je právě barvičkou zářivě červená od Syossu, mívají tam napsané nějaké Oil nebo co. A spokojenost. Nikdy předtím jsem si vlasy nebarvila, ale tou jejich lahvičkou jsem to zvládla i jakožto totální úplný začátečník. Vlásky se mi překvapivě spravily za tu dobu asi půl roku, jsou hladší než dřív a přítel se mě nedávno ptal, jak to, že po měsíci a půl mi ta barva tak krásně drží a pořád se leskne. Za sebe z chemických barev mohu jen doporučit.

Ale pozor na fialovou, ta se prý hrozně rychle vymývá a během 2 - 3 týdnů je pryč, psaly ženské na jiných stránkách, tak předávám info dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 8:19 pm    Předmět: Citovat

Roky jsem od nich používala různé šampóny a kondicionéry, různě jsem je střídala - jednou na mastné vlasy, na barvené, pak nějaký regenerační apod. Vlasy nedopadaly špatně, nicméně když mi kadeřnice cirka před rokem doporučila šampon a balzám od jiné značky, výsledek byl mnohem lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.