Vlasové zábaly domácí výroby
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 126, 127, 128  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76c5241f37663be32382a99544b53bcaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 6:05 pm    Předmět: Vlasové zábaly domácí výroby Citovat

Hezký večír,
dneska jsem se rozhodla dát si zábal na vlasy a v záplavě kreativity jsem stvořila cosi. S výsledkem jsem ale šíleně spokojená, už dlooouho jsem neměla tak krásně jemné, lesklé a zvláčněné vlasy. Podělím se s Vámi. Počínala jsem si, jak když pejsek s kočičkou pekli dort, ale Smile mňam.
Tedy- černé pivo (můj drahý Kozlík), vajíčko, lžíce jojobového oleje, lžíce heřmánku (mám ráda jeho vůni a navíc mám světlé vlasy), trochu citronového výždimu (cca. lžíce a kus), trošku hennového kondicionéru a nepatrně vitamínové henny (kondicionér a henna na zahuštění). Pak hurá na vlasy a po hodině (či delší době) dolů. Pak jsem to umyla pomerančovou Laverou a zázrak byl na světě Wink

Máte taky nějaké vlastní recepty? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Tak já dneska ukuchtila majonezu ze žloutku a olivového oleje,k tomu trošku slunečnicového,medu,mléka a šup na navlhčené vlásky. Neměla jsem to na hlavě nijak moc dlouho asi půl hodky,ale vlasy vážně lepší. Myslím že pokud to budu praktikovat poctivě a pravidelně tak vlasy budou lepší i bez silikonů. Normálně jsem zjistila že moje vlasy už ty silikonové bomby nechcou,hned po umytí se mi z nich udělají lupy,vlasy jsou zplihlé a nijaké-vůvbec se nelesknou a jsou celkově jakoby uražené co za svinstvo jsem jim to dala. Normálně si zvykly na zdravou přírodní kosmetiku a domácí masky a nějaké rychlovky nechcou. Ty jsou ale rozmazlené Very Happy Jo a rozhodla jsem se že po každém mytí jim dám něco extra-když nepoužívám ten kondicioner a k tomu začíná pro vlasy kruté zimní období. Buď je opláchnu vodou s kapkou citronu,nebo březovým,kopřivovým či lipovým výluhem nebo ve vodě rozmíchám trochu jablečného octa a medu. No a vlásky pořád lepší a lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem jednu dobu používala kondicionér vlastní výroby Wink A byl úžasný, skvěle mi sedl, akorát už nevim přesně kolik čeho bylo, ale zkusím zas někdy udělat aspoň nějakou obdobu:) A recept byl asi takový:
2 druhy nějakého obyčejného kondicionéru (celkově to byla asi polovina celé té patlanice)
olivový olej
med
vývar z kopřiv (ale jenom trochu, aby to nebylo moc tekuté)
pár kapek citronu
pár kapek vonného olejíčku (ale i přes ten olejíček to docela smrdělo, asi kvůli těm kopřivám, ale po smytí už šel z vlásků cítit jenom ten olejíček Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak já dneska ukuchtila majonezu ze žloutku a olivového oleje,k tomu trošku slunečnicového,medu,mléka a šup na navlhčené vlásky. Neměla jsem to na hlavě nijak moc dlouho asi půl hodky,ale vlasy vážně lepší. Myslím že pokud to budu praktikovat poctivě a pravidelně tak vlasy budou lepší i bez silikonů. Normálně jsem zjistila že moje vlasy už ty silikonové bomby nechcou,hned po umytí se mi z nich udělají lupy,vlasy jsou zplihlé a nijaké-vůvbec se nelesknou a jsou celkově jakoby uražené co za svinstvo jsem jim to dala. Normálně si zvykly na zdravou přírodní kosmetiku a domácí masky a nějaké rychlovky nechcou. Ty jsou ale rozmazlené Very Happy Jo a rozhodla jsem se že po každém mytí jim dám něco extra-když nepoužívám ten kondicioner a k tomu začíná pro vlasy kruté zimní období. Buď je opláchnu vodou s kapkou citronu,nebo březovým,kopřivovým či lipovým výluhem nebo ve vodě rozmíchám trochu jablečného octa a medu. No a vlásky pořád lepší a lepší Wink

Tak přesně tohle mi udělaly moje vlásky když jsem si dovolila je umýt schaumou.Asi si řekly...nejprv urtekram a teď nám ho chceš zase vzít?to vížejo Laughing takže u mě už jen a jen příroda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Tak já dneska ukuchtila majonezu ze žloutku a olivového oleje,k tomu trošku slunečnicového,medu,mléka a šup na navlhčené vlásky. Neměla jsem to na hlavě nijak moc dlouho asi půl hodky,ale vlasy vážně lepší. Myslím že pokud to budu praktikovat poctivě a pravidelně tak vlasy budou lepší i bez silikonů. Normálně jsem zjistila že moje vlasy už ty silikonové bomby nechcou,hned po umytí se mi z nich udělají lupy,vlasy jsou zplihlé a nijaké-vůvbec se nelesknou a jsou celkově jakoby uražené co za svinstvo jsem jim to dala. Normálně si zvykly na zdravou přírodní kosmetiku a domácí masky a nějaké rychlovky nechcou. Ty jsou ale rozmazlené Very Happy Jo a rozhodla jsem se že po každém mytí jim dám něco extra-když nepoužívám ten kondicioner a k tomu začíná pro vlasy kruté zimní období. Buď je opláchnu vodou s kapkou citronu,nebo březovým,kopřivovým či lipovým výluhem nebo ve vodě rozmíchám trochu jablečného octa a medu. No a vlásky pořád lepší a lepší Wink

Tak přesně tohle mi udělaly moje vlásky když jsem si dovolila je umýt schaumou.Asi si řekly...nejprv urtekram a teď nám ho c
hceš zase vzít?to vížejo Laughing takže u mě už jen a jen příroda


Very Happy Very Happy Very Happy Taky už jen přírodu,je to lepší a vlasy jsou krásné-ale jinak nežu těch silikonových krasavic,prostě jsou přirozeně krásné a to hned každý pozná,že se staráme dobře. A nejhezčí je stejně,když se vlasy přirozeně lesknou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teruška
21-40
21-40


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Já třebas dneska zkusila čistě medovou masku, tak nevím co to udělá Very Happy zatim mi vlasy jeetě schnou ale na výsledek jsem zvědavá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

Teruška napsal:
Já třebas dneska zkusila čistě medovou masku, tak nevím co to udělá Very Happy zatim mi vlasy jeetě schnou ale na výsledek jsem zvědavá Laughing


To jsem taky chtěla kolikrát zkusit, ale pokaždé mi to nedalo a nakydala jsem do toho ještě další suroviny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 3:48 pm    Předmět: Citovat

Jéééé, já bych do toho asi přidala mlíčko a to by bylo mlsáníčko nejen pro vlasy. Jinak jsem někde četla že proti zacuchaným a poškozeným vlasům pomáhá opláchnutí mlékem(ohřátým) po umytí. Ale jaké to má být mléko to tam nenapsali. Tak co, které by bylo lepší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

plnotučné Wink nebo rovnou smetana Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

A také přelití pivem ... ale chce to nalít na vlasy a ne do pusy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 126, 127, 128  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.