Ibišek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=682d313e24a611dc293a1003e81f85f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 9:29 pm    Předmět: Citovat

Mno, Jitt, já mám doma flaštičku genciánový violeti, kdybys toužila po inspiraci... Twisted Evil Akorát jsem vyčetla, že to chce spíš mezi hennováním, že při přidání přímo do henny to nic nedělá a odstín se nezmění. Ale napřed chci prubnout ten ibich na vlastní hlavu, třeba se bude chovat mravnějc (nojo, asi nebude, ale tu tekutost nejspíš zjistím, až když se ráno probudím a budu mít v posteli jak v krvavý lázni, ten ibich by tomu mohl dodat ten správnej barvenej punc. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2016 9:51 pm    Předmět: Citovat

Cece, zjistuju, ze ten muj "klasicky mix" je vlastne dostacujici, ibisek neibisek Laughing Totiz abych to vysvetlila ... ted mam na hlave X mesicni nanosy HC bordo, takze perfektni cervenofialovou. Jenze kdyz sem na to tedka pleskla hlavne lamdu (s trochou HC bordo, ja vim, abych nemela moc zrzavy korinky), tak se to kraaaasne hodilo smerem k teplejsimu odstinu, protoze studena cervena + oranzova = tepla cervena .... Twisted Evil Dle potreby mi tedy staci pozorovat barvu a menit pomery bud ve prospech Lamdy (treba i cistou) nebo ve prospech HC bordo (taky treba i cistou) a tim udrzovat v delkach tu barvu v teplejsim spektru.

Ta henna neni uplne blba barva ... Twisted Evil prekryva to, co je pod ni, ale sama muze byt prekryta, prakticky nekonecnekrat ... Twisted Evil

Jelikoz mne svetle vlasy neslusi, jsem rada ze je to tak tmave, a s odleskama se da hrat doaleluja .... Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:03 pm    Předmět: Citovat

To, s hennou je barvení správně dobrodružný - a při každým světle je trochu jiná, prostě ne 2v1, (2 + x)v1.
Já jsem v podstatě se svojí stávající barvou taky spokojená - přesně jak říkáš, letitý nánosy a tak, navíc to působí fakt přirozeně. Ale jak přece jenom na odrostech ty šediny už občas prorážej a chytaj takovou měďěnou (a bude jich už jenom přibejvat), tak se snažím lehce zjišťovat, jestli by nějaká kombinace neházela studenější odlesky i na těch místech, kde těch vrstev tolik není. Ale zase to nelámu přes koleno. Zkusím ibich v henně , když nezabere, zkusím ibichový oplachy, když ani to nebude fungovat, zkusím při dalším mytí po hennování dát na kebuli na půlhoďku směsku kondiše s genciánkou. Anebo se na to taky vybodnu a budu mít holt vlasy, který budou časem u hlavy brutálně mandarinkový a v koncích červenofialový - šak to bude taky vypadat zajímavě. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ty hele ... ony ty sediny taky nezacnou najednou uprostred vlasu Wink spis pribyvaji postupne a rozhodne ne stylem "najednou rasi pulka sede hlavy" Smile Ten melirek se v tom ztrati Laughing Taky mam par sedych vlasu a poznat to skoro neni Smile

V nejhorsim HC bordo s dobrou davkou TTO a snad to trochu pomuze Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:22 pm    Předmět: Citovat

Nojo, melírek mám teď, a nestěžuju si, ale jak jsem se přehoupla do "židličkovýho" věku, tak těch šedivek/měďěnek začalo trochu přibejvat. Ale tak snad jsem po babičce, ta měla jěště kolem osmdesátky vlasy spíš pepř a sůl než vyloženě šedivý nebo bílý... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:29 pm    Předmět: Citovat

Nebo to fakt sjizdet pravidelne nejakou bodyart quality hennou, nebo eventualne stridat s nejakou hnedou od khadi ... spise svetlejsimi odstiny, ale i tak by to mohlo vzit trochu tmavsi barvu u korinku. No a posleze to "pretahnout" dalsi vrstvou BAQ a postupne na tom pracovat ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2016 7:40 pm    Předmět: Citovat

No, tak na tohle jsem měla "předexperimentátora" - kámoška už je úplně šedivá a barví hennou, tak vyzkoušela ledacos. Hnědý odstíny jí na šediny chytaj mizerně ne-li vůbec, takže jediný, co jakžtakž šlo, bylo dvoufázový barvení na černo, to se i to indigo trochu chytlo. Jenže to zas bylo moc tmavý a neslušelo jí to (a mně by to neslušelo už tuplem). Takže se na to po několika letech experimentování vybodla a jede prostě čistou BAQ hennu a má krásnej plynulej přechod od oranžový k temně vínový, kterej se mi hrozně líbí (jí teda už méně, ale smířila se). Takže tímhle se utěšuju, protože z toho, jak jsem jednou zkoušela hnědou hennu, usuzuju, že jsem nejspíš alergická na indigo, takže to pro mě vypadá na čistě lawsoniovej postup. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.