Přírodní šampon na mastné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=77180d608b190ef14127c6c477253101Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 9:19 am    Předmět: Citovat

Jenom doplnění: Lush rozhodně není přírodní kosmetika (jsme tu ve vláknu Přírodní šampon na mastné vlasy), tedy aspoň ne v tom smyslu, jak to většina aktivního osazenstva zde chápe - tedy certifikovaná přírodní kosmetika (BDIH, Ecocert, NaTrue certifikáty, např.) bez potenciálně dráždivých chemických mycích složek, ropných produktů, produktů z mrtvých zvířat apod. (viz pravidla pro certifikaci jednostlivých certifikátů) . V Lushi je hodně přírodních látek, ale mycí složky jsou chemické..., takže Lush bych zařadila jako chemii s velkým podílem přírody. Ostatně ani Lush sám sebe nezařazuje jako přírodní kosmetiku - tvrdí o sobě, že jsou čerstvá ručně vyráběná kosmetika... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 12:01 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat zkušených, kterým pomohly přírodní šampóny omezit maštění vlasů. Když vydržim třeba půl roku jenom na přírodě a pak se vrátím ke střídání s chemií bez silikonu, zůstanou moje vlasy na stejném mycím intervalu? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 12:16 pm    Předmět: Citovat

Harik: Nerekla bych ze to funguje takhle. Prave ty prirodnejsi (nebo rekneme veci, ktere ti dobre sednou at uz z chemie nebo z prirody), zpusobuji, ze jsou vlasy (a pokozka hlavy) mene stresovane a odmastovane a tim padem nema potrebu se tolik mastit. Kdyz ji ale ten maz zase zacnes brat, tak to zacne nanovo ... jasne, ne okamzite po prvnim samponovani, ale predpokladam, ze se to postupne bude zhorsovat.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 12:24 pm    Předmět: Citovat

Nezůstane. Já jsem přestala umývat každý den tak, že používám jemné pečující šampony. Po jejich použití není kůže vysušená. Je hebká, nepne, nesvědí...

Před pár týdny jsem si u našich umyla vlasy schaumou. No, kdybych do vlasy neumyla vůbec, udělala bych lépe. To co jsem měla ráno ba hlavě snad nemám za normálních okolností ani po týdnu bez mytí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 1:56 pm    Předmět: Citovat

Řekla bych, že to záleží na tom kterém typu šamponu a vůbec ne na tom, zda je nebo není přírodní. Mně třeba jakákoli řada Alverde dělá na hlavě stejnou neplechu jako Head'N'shoulders Very Happy
Když jsem měla své počáteční zkoušecí období, tak jsem měla všecky šampony pouze přírodní a mojí hlavě se to vskutku vůbec nelíbilo. Vlasy rozlítané, mastné, lupy, brekeke.

Pokud člověku sedne šampon tak, že víc nemastí nebo nepodporuje vznik lupů, je přece úplně šumák, jestli je to třeba Garnier, nebo Logona Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2016 2:02 pm    Předmět: Citovat

Dobře, díky! Smile Mám totiž doma kousek Aussie, kousek čisticího šampónu od Baley a asi půlku šampónu Bione. Chci je dopotřebovat, ale v porovnání s přírodními mi vrací vlasy do původního stavu. Napadlo mě, že je budu ředit vodou a používat je po oleji. ... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.