Vlaky a cestování po železnici
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2779043a71cccc8533ed3b089f4ca245Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Zdravim Morkov Very Happy a to jsem si myslela, ze ma galerie je takova nicnerikajici Smile mate ted nove opravenou nadrazni budovu ze jo? Smile vlaky samotne ci ruzna zpozdeni mi tak nevadi, spise prave ty budovy, kde v pripade zpozdeni musite cekat- v zime jsme dvakrat pri ceste do Brna uvizli v Kojetine diky neprizni pocasi a teda....okoli nadrazi fuj budova fuj Confused ...proto slava kazdemu upravenemu nadrazi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:35 am    Předmět: Citovat

vesper napsal:
Zdravim Morkov Very Happy a to jsem si myslela, ze ma galerie je takova nicnerikajici Smile mate ted nove opravenou nadrazni budovu ze jo? Smile vlaky samotne ci ruzna zpozdeni mi tak nevadi, spise prave ty budovy, kde v pripade zpozdeni musite cekat- v zime jsme dvakrat pri ceste do Brna uvizli v Kojetine diky neprizni pocasi a teda....okoli nadrazi fuj budova fuj Confused ...proto slava kazdemu upravenemu nadrazi Wink


ano máme krásné nové nádražíčko Smile mě se moc líbí nádraží veřovské a hostašovické, ty jsou moc pěkné. jj, některé nádraží jsou hnus, hlavně v zimě, když člověk čeká, chce se ohřát av budově stejná zima jako venku, brr Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 3:31 am    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=EOdATLzRGHc&feature=youtube_gdata_player
To byla panečku jízda, už aby se takhle rychle jezdilo i u nás v běžném provozu... Jenže to bude nejspíš ještě nějakou dobu trvat, to si ještě počkáme, možná i pět let, možná ještě o trošku víc... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 2:22 pm    Předmět: Citovat

Nj, jenže TGV má výhodu, že Francie je dost velká, aby mohli mít velmi mírné zatáčky (a aby se takové rychlosti opravdu vyplatily). A náklon vlaku v prudších zatáčkách to u nás těžko zachrání.
Ale je pravda, že v TGV bylo příjemné svezení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2020 9:20 pm    Předmět: Další zajímavé video Citovat

Mám tu další zajímavé video s železniční tématikou, tentokrát i se zvukem
https://youtu.be/lCHCpri53Dk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DlouhovlasýDaniel
0-7
0-7


Založen: 13.1.2019
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2020 10:23 pm    Předmět: Citovat

Viděl jsem snad všechna videa od Andyho. Doslova mě ty podmínky (nemusí se dodržovat odjezdy nákladních vlaků, teda pokud není důležitý) atd lákaly jít k ČD Cargu na strojvedoucího, ale kvůli Chinaviru prý nenabírají, tak jdu zatím k ČD jezdit po jedný trati sem a tam 6 a více hodin... Pak bych chtěl jít přestoupit ke Cargu. Mám dvě dopravní vzdělání (železničář-výuční list a železniční provoz-maturita), tak jsou rádi, že tam jdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2021 11:08 pm    Předmět: Citovat

https://youtu.be/xjLpHACy8SE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.