Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7a8d57ca611155fe864774354536553Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luciee
21-40
21-40


Založen: 26.6.2012
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2015 12:40 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile

Pročetla jsem pár posledních stránek a našla jsem tu i nějaké tipy na kadeřnictví v Brně, ale většinou šlo o stříhání vlasů. Moc ráda bych se proto zeptala, jestli máte někdo tip na skvělého kadeřníka, co se týče přesného odstínu barvy. Chtěla bych se nechat konečky - asi 5-7 cm obarvit na růžovo. Ale mám hnědé vlasy, takže potřebuji nejdřív odbarvit a mám strach aby to bylo co nejšetrnější. Ale největší problém je ten odstín, chci přesně jednu růžovou, nesmí být moc teplá ani moc studená ani moc tmavá Embarassed Laughing

Prosím, barvil jste si tu někdo u někoho v Brně vlasy na růžovo ? Laughing Či prostě na přesný odstín barvy? Smile

Když nic jiného nezbyde, hlaště i Prahu, udělala bych si výlet. Smile

Mockrát děkuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 9:46 pm    Předmět: Ozdravná peče pro vlasy v kadeřnictví Ostrava Citovat

Poslední dobou se mi začli dost ničit vlasy vím tedy že nejspíš stresem, ale rozhodla jsem se že bych jim chtěla dát i nějakou ozdravnou kůru v kadeřnickém salonu. Tak jestli můžete poradit nějaké dobré, šikovné kadeřnictví spíše levnější ( bylo by dobré, ale nemusí ) v Ostravě a v okolí ? Už jsem je zkratila o 7cm ( což teda pro mě docela dost Very Happy ) A taky můžete doporučit i dobrý šampon. Čím víc napadu jak je znova dát do pořadku tím líp Smile Vlasy nebarvím, nelakuji, nežehlím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 10:46 pm    Předmět: Re: Ozdravná peče pro vlasy v kadeřnictví Ostrava Citovat

Missa napsal:
Čím víc napadu jak je znova dát do pořadku tím líp Smile

V rámci možností co nejmíň stresu a pečovat nejen zvenku, ale i zevnitř (vyváženou zdravou stravou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2015 8:29 am    Předmět: Citovat

Misso, v kadeřnictví mívám pocit, že vlasy "ozdravují" jen pro ten efekt a po umytí je pryč.. Sad Jde hodně o to, jaký máš typ vlasů. Možná bys mohla zkusit nejdřív něco jednodušího doma, třeba zábal ze žloutků (rozšlehej jeden nebo dva žloutky podle délky vlasů, přidej půl lžičky medu, nanes na celé vlasy a nech působit. Pak jen spláchni vodou. Budeš se divit, jak hezky to umyje vlasy, aniž by je to vysušilo:) ) Jestli chceš větší kalibr, zkus zapátrat po kakaové masce, někde tady bude recept... nebo po olejích, ale není to pro každého.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 3:45 pm    Předmět: Citovat

V posledních měsících mě už hrozně štvaly moje vlasy. Nechala jsem je dlouho růst do jedné délky a když už se dostaly do pasu (62 cm) začala to pro mě být spíš starost než radost. Byly těžké, péče čím dál náročnější, nedaly se moc nosit rozpuštěné, akorát v drdolu s jehlicí, z vyčesaného copu mě bolela hlava/krční páteř... Nemluvě o henování, to bylo fakt peklo.
Po několika dnech a xy hodinách hledání jsem si našla studio Florian Hair v Praze a objednala se k Pepovi Honnerovi a jsem absolutně nadšená. Vyšlo mě to na 1100, ale takhle mě prostě žádná kadeřnice, co stříhá za lidové ceny nikdy neostříhala. Už ten postup a všechno... fakt se to nedá srovnat. Vlasy mám sestříhané, ale celková délka vlasů se zmenšila asi o 7 cm, takže žádná hrůza. Jsou o poznání lehčí, prostříhané, ale ne do těch hnusných ocáskovitých konců. Hlavně oceňuju Pepu, že přes moje zmatečné a nervózní vysvětlování pochopil všechno tak jak jsem chtěla. Prostě boží. Na mytí samozřejmě používají chemii jak vyšitou, ale měla jsem čerstvě nahenováno a jednou za půl roku je mi to úplně fuk. Takže Floriána vřele doporučuju a po tomhle zážitku bych už asi nikdy nikam jinam nešla. Ono je sice fajn nechat u kadeřnice jenom pár stovek, a třeba jsem měla zatím jenom smůlu, ale prostě takhle profesionální zásah moje vlasy nepamatujou a já je zase miluju hlubokou narcistickou láskou, takže mi to za to stojí. Very Happy Jo a když jsem pak šla přes Václavák na vlak, tak na mě koukal nějaký pohledný cizinec a pak koukl na kamárády, že jsem prej "beautiful" Embarassed Takže úspěch střihu potvrzen. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 9:56 am    Předmět: Citovat

Tak je pravda, že jednou za půl roku tě 1100 nezruinuje. A nosíš to denně na hlavě, takže se to (podle mě) vyplatí.
A mám jeden poznatek, možná to potvrdíš. Kadeřník bude s láskou opečovávat dlouhý vlasy do pasu, zatímco kadeřnice by ti je nejradši ze všeho "trendy prostříhala a dala nějakou šik barvičku". Nedá se to paušalizovat, ale přijde mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 11:04 am    Předmět: Citovat

Paušalizovat se opravdu nedá. U kadeřníka jsem byla jednou. Bylo to příšerné. Tak příšerné, že jsem se zvedla k odchodu (část vlasů ostříhanou) Nakonec se mě ujmula jeho kolegyně. Zastřihnutí konečků bylo pod jeho úroveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 11:41 am    Předmět: Citovat

Ono vážně záleží - jeden kadeřník mi vlasy vyžehlil, aby mi do nich nacpal nějaký výživný balzám (dobře, potom to postříkal nějakým sprejem a kudrny byly ihned zpět, ale stejně mi to přišlo poněkud kontraproduktivní). A jiný se mi zase neustále omlouval, že mi střihá tak velký kus vlasů, ale že to jinak nejde (a já bez brýlí v zrcadle viděl, že střihá ani ne půl milimetru - zbytek totiž byly takové ty tenké cancourky, které jsem ani neviděl).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tak tak, je to individuální. Vesnická kadeřnice, na kterou si pamatuji z dětských let, to bylo něco příšerného. Střih na ježka a víc vlasů mi snad vytrhala než sestříhala, jak se jí chytaly do rozviklaných nůžek.
Kadeřnice, ke které chodím poslední roky, to je úplně jiná káva. Do ničeho mě netlačí, dělá to, na čem se s ní dohodnu (i když si o něčem asi myslí své). Sama vyvinula nemalou iniciativu, jak vytvořit permanentní modrou, která nebude při navlhčení barvit všechno v dosahu - taková se totiž koupit nedá. Když jsem si postěžovala, že mi vlasy vyrůstají ze skřipcového drdolu, ukazovala mi, jak ho udělat jinak a i bez gumičky. Zkrátka poklad.
Když byla přes léto nemocná, posílala nás ke kamarádce, také velmi sympatické a vstřícné kadeřnici.

Asi to chce hledat malé soukromnice, ne velká kadeřnictví, kde se točí spousta mladých kadeřnic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 1:54 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu, třeba do Tony and Guy vyžadují školení, prý na dva roky a to přímo v Anglii. Tak bych měla pocit, že to bude sázka na jistotu. Ale chodím jen do menších kadeřnictví kvůli ceně.

Jak se vám líbí prosklená kadeřnictví v nákupních centrech, kde každý kolemjdoucí vidí, co dělají lidem s vlasy? Mně to přijde trochu indiskrétní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.