Mýdlové ořechy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c45b5dcf4f8718362065322aef7b75bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila zkušební sáček s mýdlovými ořechy. Polovička na ně koukal trochu nedůvěřivě a když zjistil, že po nich prádlo nevoní, tak byl zklamaný Laughing Můžu dát EO do pračky hned na začátku praní, nebo tam ta vůně už nezůstane? Nechce se mi čekat u pračky na poslední máchání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

U nás doma se hned od začátku "chytly" tekuté očechy. Teď jsme si přinesli lahvičku od české firmy na zkoušku, je to s levandulí. Vůně z pračky po celém bytě a ložní prádlo voooníí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

Co to je, ty tekuté ořechy? Je na to nějaký link? Kde se to prodává?
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 7:46 am    Předmět: Citovat

Na ty tekuté mýdlové ořechy jsem se taky dívala ve zdravé výživě. Docela mne to láká. Chtělo by to sehnat nějaké vzorky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 8:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem kdysi taky byla z ořechů nadšená, ale zbytek teď leží někde v komoře...na tmavý prádlo to docela šlo, ale bílý bylo fakt zašedlý, dcera "hučela", že chce mít bílý a voňavý prádlo a z ořechů to fakt tak nebylo.
Pak jsem objevila český, snad ekologický prášekQalt excel (dokonce byl vítěz ekologických prášků v D-testu) a od té doby ho používám. Vypadá a chová se jak normální tenzidový prášky, ale snad teda nekecají a je k přírodě šetrnější. Akortát, že ho nikde neprodávají v obchodech, tak ho jednou za rok objednám přes net velký balení a mám na rok pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

já peru jenom v ořeších,EO přidávám hned na začátku,nakapu na ten sáček s ořechama,nejčastěj citron nebo levanduli.na světlé prádlo přidávám trochu ecoveru bělícího,super je i sonett mýdlo na skvrny.pěkně voní a dobře pere i tekutý ecover na barevné prádlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
já peru jenom v ořeších,EO přidávám hned na začátku,nakapu na ten sáček s ořechama,nejčastěj citron nebo levanduli.na světlé prádlo přidávám trochu ecoveru bělícího,super je i sonett mýdlo na skvrny.pěkně voní a dobře pere i tekutý ecover na barevné prádlo


jéé o tom slyším prvně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 8:31 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím jestli to patří přesně sem. Ale koiúpila jsem si ekologický prací prášek s mýdlovými ořechy na pleny a bílé prádlo, sodu a žlučové mýdlo. Zatím jsem zkusila žlučové mýdlo na vkládačky do plen pop in (tuším bambusové) pak jsem je přeprala v trošce Lenoru a jsou jako nové, i když měly pár "zasloužilých" fleků Laughing Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.m.a
8-20
8-20


Založen: 14.9.2015
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 9:59 am    Předmět: Citovat

Vraj sa tekutina z mydlových orechov môže skaziť. Nemá s tým niekto skúsenosť? (orechy som vyvarila vo vode a precedila) Používam to ako šampón, no teraz som ho mala vyše 2 týždňov v chladničke a vonia stále rovnako ale sú v ňom také biele chumáče. Neviem či to tam bolo od začiatku alebo či je to plieseň :/ Na internete si nikde neviem dopátrať k tomu ako to vyzerá, keď je to skazené :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.