Henna z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14f5c8c82d29f70e63d374b5ab3187e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 4:22 pm    Předmět: Citovat

VeverkaTerezka: No ... to je prave to, proc tu ma henna z DM povest nekvalitni znacky Smile Velke kousky, blbe se vymyva, v kazde je dle slozeni "to stejne" (pokud uz se nezlepsili) ... neni to ani tak o tech ucincich (rekla bych ze i docela barvi), ale cena je vzhledem k tomu, co za ni dostanes totalne mimo misu. Krabicka s 33g (nebo 2x33g ? uz si to nepamatuju) vyjde na skoro 70 korun ... v prepoctu na mnozstvi je to nekde na urovni henny Khadi (ne zrovna nejlevnejsi znacka), ale to co clovek od Khadi dostane te cene odpovida, coz se o henne z DM (osmetane zbytky po mleti vzhledem k velikosti tech kousku a vubec), jaksi vubec rict neda ...

Ale pro zacatek je to relativne dobra volba, lehce k sehnani a cokoliv co clovek zkusi pote uz muze jen prijemne prekvapit Laughing (Takova Lamda je proti tomuto nebe a dudy ... )
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delia
41-80
41-80


Založen: 23.11.2014
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak tahle "henna" byla první, kterou jsem kdysi zkusila. A za sebe můžu říct, že už bych si ji na hlavu nedala. Hlavní věc, která mi vadí, je její tzv. složení, které vlastně není uvedeno, není certifikovaná, takže Bůh ví, co v ní je. Prostě ji nedůvěřuju. Navíc skoro vůbec nebarví, ale jenom tónuje a ještě ke všemu se příšerně vymývá z vlasů. Já používám Khadi barvy, které jsou certifikované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VeverkaTerezka
41-80
41-80


Založen: 27.12.2009
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 10:19 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
VeverkaTerezka: No ... to je prave to, proc tu ma henna z DM povest nekvalitni znacky Smile Velke kousky, blbe se vymyva, v kazde je dle slozeni "to stejne" (pokud uz se nezlepsili) ... neni to ani tak o tech ucincich (rekla bych ze i docela barvi), ale cena je vzhledem k tomu, co za ni dostanes totalne mimo misu. Krabicka s 33g (nebo 2x33g ? uz si to nepamatuju) vyjde na skoro 70 korun ... v prepoctu na mnozstvi je to nekde na urovni henny Khadi (ne zrovna nejlevnejsi znacka), ale to co clovek od Khadi dostane te cene odpovida, coz se o henne z DM (osmetane zbytky po mleti vzhledem k velikosti tech kousku a vubec), jaksi vubec rict neda ...

Ale pro zacatek je to relativne dobra volba, lehce k sehnani a cokoliv co clovek zkusi pote uz muze jen prijemne prekvapit Laughing (Takova Lamda je proti tomuto nebe a dudy ... )


No právě, byla to první a hlavně nejdostupnější henna. Určitě v budoucnu (brzkém budoucnu Very Happy) zkusím kvalitnější henny a pak pravděpodobně nabydu stejného názoru. Smile Děkuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 12:48 am    Předmět: Citovat

Byla jsem roky zastánce téhle henny, viz moje galerka - dávala fakt dobrý výsledky, moje nejmilejší byla měděně červená.

Ale teď jsem si ji dávala naposledy.

Vlastně na to nemůžu přijít čím to je. Jestli tím, že za ty roky mám už několik vrstev henny, takže mi to tmavne a je toho "moc", nebo fakt šli výrobci tak rapidně s kvalitou dolů.

Zažila jsem ještě hennu v takových těch bílo-stříbrných krabičkách, a to byl dryák Twisted Evil pigmentace skvostná. Pak teda zdražili a přešli na ty červený, a to je prostě hrozně znát. Čert vezmi, že ty odstíny jsou všechny stejný Laughing ale vůbec to nechytá, šíleně se vymývá a fakt to děsně tmavne i u těch odrostů, spokojená nejsem ani omylem.

Nemluvě o tom, že když chci dát občas na celou hřívu, tak s mojí dýlkou to dost leze do peněz.

No chci v podstatě přispět tím, že jsem s ní hennovala už před takovýma šesti rokama, a to teda dávala úplně jiné výsledky. Nejhorší to je za poslední rok si myslím. I to jak se vymývá a po namíchání mi přijde fakt málo "pigmentovaná" nebo jak to říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 127, 128, 129

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.