Kórejská kozmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c155836f97288752f8a22b9b6e83e025Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2016 11:45 pm    Předmět: Citovat

Karmillo - tak držím palce ať najdeš něco, co ti bude stopro vyhovovat, ať už je to makeup nebo BB krém.
S tou světlostí - já jsem si právě taky myslela, že na mě prostě nemůže bejt nic "moc světlý" (aneb můj nejoblíbenější pudr je dětskej zásyp), ale byla jsem celkem překvapená. Ale taky to bylo tím létem, kdy sjem přece jenom lítala po venku, takže se trocha opálení objevila, teď přes zimu je ten odstín ideální. A ta zelená varianta je snad ještě o maličko světlejší (měla jsem vzorek, ale popravdě řečeno jsem tam žádnej velkej rozdíl v barvě neviděla, spíš bylo trochu jiný krytí a nanášení, ale žádnej propastnej rozdíl). ,
Mně na BB krémech vyhovuje, jak jsou lehoučký - ale fakt je, že s nějakým kvalitnějším makeupem vlastně nemám zkušenost, mívala jsem fakt pěknou pleť, která vypadala fajn i přirozeně, teď po čtyřicítce už to holt občas nějaký to sjednocení a projasnění občas potřebuje, ale zase nejsem zvyklá na nic hutnějšího (a jsem celkem kopyto, pokud jde o nanášení, takže u toho BB krému mu přijde, že na sobě napáchám i při svý nešikovnosti menší škody).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 8:53 pm    Předmět: Citovat

Korejské BB krémy doporučuji, používám je místo makeupu na pleť už několik let. Můj nejoblíbenější je klasika - Missha. Už jenom proto, že nejde do žluta a oranžova Rolling Eyes a jeho odstín tuším že 13 je odstín křehké mrtvolky, takže ideální volba. Nádherně splyne s pletí, nedělá dojem masky, pěkně čistě voní a hlavně nezanáší póry. Jsem vážně extrémně citlivá na kosmetiku, ale u té korejské jsem nikdy problémy neměla ba naopak.
No a ta cena je taky skvělá. Mám oblíbené prodejce na ebay a pořídím kolem 120,-Kč.
Zkoušela jsem i snad ten úplně nejlevnější co je na ebay k mání, asi za nějakých 60-70 Kč Petit BB s kočičkou na obalu a taky hodně dobrý.
To co nabízejí u nás v drogérkách jako BB krémy je proti těm korejským fakt slabej čajíček. Hodně slabej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.