Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8aa308460c128321cb67b0ecc95226bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 10:58 am    Předmět: Citovat

PetuleH napsal:
Ahoj,
tak musím napsat špatnou zkušenost na Veroniku Kučerovou z Beaty Makers v Hradci Králové.
V dubnu se mám vdávat, bohužel i podle fotek mě postihl výpadek vlasů, ale podle mě žádná tragédie, bylo hůř, mám i spoustu podrostů, takže ony zase dorostou.
Na zkoušce účesu mě p. Kučerová naprosto otrávila řečmi, jak mám řídké vlasy, povzdechy, jaká je to tragédie a že z toho se nic udělat nedá. Já totiž nechtěla drdol, protože drdol nosím stále. Nakonec přidala řeči, jak mě prosvítá hlava, že to bude na fotkách vidět apod. Musela jsem ji upozornit, že vím, jak vypadám, že mi to nemusí dokola povídat...
Musím říct, že něco tak ponižujícího jsem opravdu dlouho nezažila!!!!
Já jsem šla na zkoušku účesu, aby mě paní pomohla, a ne abych odcházela jak ten největší chudinka Sad.


No tak to je hnus...a nechaš se u ní česat, nebo si na svatební účes najdeš někoho jiného?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 11:32 am    Předmět: Citovat

Nenechám. Jsem objednaná u 2 jiných kadeřnic. Po telefonu jsem je upozornila na stav, pokud se nedrží hnusných komentářů, okamžitě odcházím. V nejhorším případě navlním vlasy kulmou a dám pod závoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 11:36 am    Předmět: Citovat

PetuleH napsal:
Nenechám. Jsem objednaná u 2 jiných kadeřnic. Po telefonu jsem je upozornila na stav, pokud se nedrží hnusných komentářů, okamžitě odcházím. V nejhorším případě navlním vlasy kulmou a dám pod závoj.


Tak ti přejí, ať jsou ty dvě kadeřnice šikovnější a bez blbych řečí. Šikovná kadeřnice by si měla poradit ! Děj vědět, jak to dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2016 12:38 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Něco podobného jsem zažila u kosmetičky při zkoušce líčení na svatbu. Celou dobu jsem byla ticho. Ale když mi podala zrcadlo, bouchly ve mě saze. A byla jsem fakt sprostá. Ani peníze jsem ji nedala. Ne, že bych nechtěla zaplatit, ale chtěla jsem fakturu... nedala mi ji, věděla proč. Jako podkladový krém mi namazala samoopalovák....


Shocked Shocked Shocked Kdo, kde?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2016 2:54 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
wensdy napsal:
Něco podobného jsem zažila u kosmetičky při zkoušce líčení na svatbu. Celou dobu jsem byla ticho. Ale když mi podala zrcadlo, bouchly ve mě saze. A byla jsem fakt sprostá. Ani peníze jsem ji nedala. Ne, že bych nechtěla zaplatit, ale chtěla jsem fakturu... nedala mi ji, věděla proč. Jako podkladový krém mi namazala samoopalovák....


Shocked Shocked Shocked Kdo, kde?


Před osmi lety v centru Kralup nad Vltavou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2016 8:48 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
PetuleH napsal:
Ahoj,
tak musím napsat špatnou zkušenost na Veroniku Kučerovou z Beaty Makers v Hradci Králové.
V dubnu se mám vdávat, bohužel i podle fotek mě postihl výpadek vlasů, ale podle mě žádná tragédie, bylo hůř, mám i spoustu podrostů, takže ony zase dorostou.
Na zkoušce účesu mě p. Kučerová naprosto otrávila řečmi, jak mám řídké vlasy, povzdechy, jaká je to tragédie a že z toho se nic udělat nedá. Já totiž nechtěla drdol, protože drdol nosím stále. Nakonec přidala řeči, jak mě prosvítá hlava, že to bude na fotkách vidět apod. Musela jsem ji upozornit, že vím, jak vypadám, že mi to nemusí dokola povídat...
Musím říct, že něco tak ponižujícího jsem opravdu dlouho nezažila!!!!
Já jsem šla na zkoušku účesu, aby mě paní pomohla, a ne abych odcházela jak ten největší chudinka Sad.


No tak to je hnus...a nechaš se u ní česat, nebo si na svatební účes najdeš někoho jiného?
No to ne! Nenech se urážet a ponižovat od někoho tak neprofesionálního. Určitě nebude problém s těmi dalšími kadeřnicemi. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catthi
0-7
0-7


Založen: 7.3.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 10:49 am    Předmět: Citovat

takže ve Zlínském kraji: Jižní svahy Na Honech kadeřnictví bodycare-snad píšu dobře, byla jsem tam na balíček ze slevomatu. Nějaká starší ženská (možná už tam nepracuje, viděla jsem,že hledají kadeřnici), mi měla udělat melír+zastřihnutí konečků v ceně balíčku. nejenže ta koza šmikla vlasy víc,než jsem chtěla (teď už bych si to líbit nenechala a poslala ji do háje),ale pak si za to naúčtovala 200 Kč, že toto zastřihnutí už není v balíčku pindala Sad no,teď bydlím jinde,ale i kdybych se stěhovala znovu na svahy,tak toto nevermore. navíc se mi to zdálo flekaté. Potom další ne moc příjemná zkušenost se Slevomatem-kadeřnictví ve Zlíně u divadla,Kráčalíková. Ne,že by byla špatná, nebo protivná,ale zase střihla víc, než chci.No a potom Klier jak v Malénkách,tak v bývalém Intersparu..chodila sem tam rok, ani nevím proč,asi mě zlákala možnost jít bez objednání, nebo jejich akční slevy...no, některé stříhaly docela ok, akceptovala jsem i vyšší cenu,ale problém byl v tom,že celou dobu prndaly o tom, jak je drogérková kosmetika hnus a jak bych si měla koupit jejich "profi," nejčastěji zn.L´Oréal Profesionnel, absolut repair. Je mi jasné,že by mi prodaly i jalovou krávu, hlavně,aby měly provizi. Naplácaly na hlavu neurékom silikonových sra*ek, druhý den mastné vlasy a svědící pokožka. Jsem jen ráda,že jsem si ten jejich zázrak nekoupila. Moje máma jo,nějaký čas byla spokojená ale pak se jí taky mastily vlasy. Jinak já mám dlouhé melírované, tehdy suché vlasy a máma krátké, jemné a oběma nám cpaly ten jejich blbej Repair, přitom máma potřebuje přípravky na objem a já v té době spíš na uhlazení, tehdy se mi hrozně vysušovaly vlasy. Jaké je to jejich "odborné" poradenství,když dvěma s odlišným typem vlasů cpou stejnou srágoru? Fakt nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 8:15 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
ilona napsal:
PetuleH napsal:
Ahoj,
tak musím napsat špatnou zkušenost na Veroniku Kučerovou z Beaty Makers v Hradci Králové.
V dubnu se mám vdávat, bohužel i podle fotek mě postihl výpadek vlasů, ale podle mě žádná tragédie, bylo hůř, mám i spoustu podrostů, takže ony zase dorostou.
Na zkoušce účesu mě p. Kučerová naprosto otrávila řečmi, jak mám řídké vlasy, povzdechy, jaká je to tragédie a že z toho se nic udělat nedá. Já totiž nechtěla drdol, protože drdol nosím stále. Nakonec přidala řeči, jak mě prosvítá hlava, že to bude na fotkách vidět apod. Musela jsem ji upozornit, že vím, jak vypadám, že mi to nemusí dokola povídat...
Musím říct, že něco tak ponižujícího jsem opravdu dlouho nezažila!!!!
Já jsem šla na zkoušku účesu, aby mě paní pomohla, a ne abych odcházela jak ten největší chudinka Sad.


No tak to je hnus...a nechaš se u ní česat, nebo si na svatební účes najdeš někoho jiného?
No to ne! Nenech se urážet a ponižovat od někoho tak neprofesionálního. Určitě nebude problém s těmi dalšími kadeřnicemi. Smile


...a proto je nejlepší se učesat sama. (Já tak vyřešila svůj maturák a účes mi zůstal celej i po probuzení v deset ráno Very Happy
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.