Nový člověk, nový dotaz :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f42d92558e4421459b50c6c8f009e64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vaurang
0-7
0-7


Založen: 16.3.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 11:17 am    Předmět: Nový člověk, nový dotaz :) Citovat

Zdravím Smile Narazil jsem na tuhle stránku, když jsem jednou hledal inspiraci a od té doby sem občas mrknu. A nakonec jsem se i zaregistroval, protože bych se rád na něco zeptal.
Nechal jsem si narůst vlasy před pár lety na střední, protože jsem fanda metalu a navíc mne baví pohledy některých lidí, když potkají "máničku" (žiju na malém městě, kde se pořád ještě kupodivu u některých tyhle předsudky docela drží).
Teď mám vlasy zhruba někam pod lopatky, vlní se mi a jakkoli je upravit je práce pro vraha (nehledě k tomu, že na cokoli jiného než na normální cop jsem levý, což taky nepomáhá). Většinou je nosím stažené dozadu do culíku nebo prostě rozpuštěné, případně když se nudím, tak volím taková ten poloohon ala Legolas (nevím, jak se ten účes přesně jmenuje, ale myslím, že chápete Smile ).
Jenže v poslední době už mne to nudí natolik, že bych chtěl změnu. Docela by mne lákal podhol, ale jednak to dnes nosí až příliš mnoho lidí (sice tu krátkou variantu, ale i tak) a navíc se obávám, že bych s tím vypadal jak mimoň Smile
Barvit se se mi taky moc nechce, nerad bych si vlasy zbytečně ničil chemicky.

Takže - pokud je tu někdo, kdo tuhle nudu taky zažil nebo někdo, kdo by měl nápad, rád si přečtu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 2:02 pm    Předmět: Citovat

Tak to asi moc nepomůžu. Já jsem se se svými kudrnatými vlasy těšil, až konečně dorostou do délky, ve které nebudu vypadat jako úplný debil. A brzo potom jsem zas byl trochu naštvaný, že to nechce růst dál...
Ale rozhodně jsem ani na vteřinu neměl pocit, že by mě mé vlasy nudily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, především, vítej! Smile

K tvojí otázce - taky si přijdu na účesy dost levá, ale hodně se mi osvědčily obyčejné jehlicové drdoly. Jehlice mám od HP styl studio, používám většinou jen ty nejlevnější obyč "kompletky". Mrkni na youtube na "nautilus bun" nebo "lazy wrap bun", případně ti to vyplivne další drdoly, není těžký to umotat. Každýmu sedí jinej typ drdolu. Mě osobně nejvíc ten nautilus, ale taky mi to chvilku trvalo, než jsem to vychytala a držel. Teď mi drží i bez jehlice, a to mám rovné a kluzké vlasy Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.