Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9d283b6558072b3c6aa5e3c0346b22cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2015 9:00 am    Předmět: Citovat

Podlehla jsem Rolling Eyes ! Ano, samozřejmě, že lituji! Ale měla jsem chuť na mikádo a nebo kratší vlasy - protože to vedro + sporty + dlouhé vlasy = hnus. No, vyšla jsem z toho,,jen se sestříhanými boky + ofinou". Takže teď mě akorát se*** Evil or Very Mad vlasy, které mi vyčuhují z copu a všude jinde.
Fajn, snažím se myslet pozitivně Evil or Very Mad - aspoň teď můžu nosit svoji oblíbenou sponu, do které jsem předtím vlasy nenarvala (ale teď ,,naštěstí" jo, protože těch vlasů mám prostě míň Evil or Very Mad ) . A ještě Evil or Very Mad a Evil or Very Mad a Evil or Very Mad Evil or Very Mad !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 8:07 pm    Předmět: Citovat

tak si teď velmi užívám své nové, kadeřnicí provedené sestříhání. Ona každá kadeřnice pod návrhem "sestříhání" provede něco jiného, po horších zkušenostech jsem se začala už jen po vyslovení slova "sestříháme" osypávat. Naštěstí se to teďka povedlo - takže jupí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2015 10:48 pm    Předmět: Citovat

Jen těžko byste hledali většího odpůrce sestříhanych vlasů než jsem já. A jelikož mám vlasy jemné a bez objemu, sestříhání jsem se bránila, abych nepřišla o "hustotu".
No ale jednoho nudneho podzimního dne jsem vzala nůžky a fikla se podle návodu a YouTube. Praminky kolem obličeje mi moc přospěly, mohu nosit vyšší culík a vypadá to příjemněji než všechny vlasy přísně dozadu. A když bych se chtěla někdy vrátit k účesu bez praminků, jednoduše je začešu a oni drží a nevypadávají.
Trochu jsem upravila délku, teď to mám do tvaru U až V.
Zjistila jsem že nejvíce roztrepenych konců nemám v délkách, které pravidelně zastrihuji, ale různě i od poloviny délky, takže údržba konečků v jedné délce pro mě stejně neměla moc smysl.
Pokud jsem si vlasy vždy jen zastřihla do roviny o pár cm, na lepší rozcesavani to nemělo moc vliv, ale tentokrát jak jsem stříhala v různých délkách, tak česání je o 60% lepší.
A jak říkám ke kadernici nikdy Smile kdyby se mi to nepovedlo, tak je lepší, když si to zkazim já sama, než někdo jiný. :)prostě, člověk si to udělá podle sebe a je to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2015 7:51 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Já jsem taky zkusila jednu délku nebo sestříhané a vlastně nevím,co je lepší. Sestříhané na mě působily mnohem hezčí na začátku, ale postupem času se střih zdeformoval. Ale ta jedna délka, já nevím...mám délku něco mezi do půli zad a do pasu a vlasy úplně rovné jemné. A při jedné délce vlasů mi v délkách někdy prosvítají záda. Konečky jsou husté a nemám s nimi nejmenší problém, tam nic neprosvítá, ale ty délky se mi nelíbí.
Promyslela sem to a příště jdu zase sestříhat. Na mých vlasech to vypadá hustěji. A mám je od přírody ulízlý, takže jedna délka působí trochu jako "lesklá deka". Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frisanek.elinka
0-7
0-7


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 9:41 pm    Předmět: Citovat

Jelikož už se pár let stříhám sama, dnes jsem opět sáhla po nůžkách a snažila se z vlasů něco vytvořit, ale výsledek nic moc.. Mívala jsem vlasy sestříhané jen mírně, takže i dole byly pěkně husté a jen lehce sestříhané u obličeje. Pak mě napadlo zkusit je sestříhat více a ve vrstvách, aby se odlehčili. A to jsem neměla dělat.. Prvně jsem stříhala klasicky do culíku na vrchu hlavy, ale to bylo hrozně oškubané, tak jsem to dorovnala a dnes už to mám vcelku vychytané.. Nicméně musím říct, že mě to štve, obzvláště poté, co jsem se dívala na staré fotky, co tu mám.. Ale bohužel musím stříhat zatím pořád stejně, protože se mi vlasy hrozně třepí, takže samozřejmě i v těch vrstvách a nelze tak nechávat dorůstat do jedné délky.. Jako sestříhané vlasy nejsou špatné, myslím, že mi i sluší, ale je to hezké jen ze začátku a po pár měsících to vypadá hrozně.. Jenže chci nechat dorůst, takže pak tak dalších pár měsíců chodím a neustále poslouchám narážky, že bych s těma vlasama měla něco udělat. Takže už se nemlžu dočkat, až se stane zázrak a vlasy hezky dorostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2015 10:23 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Harik napsal:
Já jsem taky zkusila jednu délku nebo sestříhané a vlastně nevím,co je lepší. Sestříhané na mě působily mnohem hezčí na začátku, ale postupem času se střih zdeformoval. Ale ta jedna délka, já nevím...mám délku něco mezi do půli zad a do pasu a vlasy úplně rovné jemné. A při jedné délce vlasů mi v délkách někdy prosvítají záda. Konečky jsou husté a nemám s nimi nejmenší problém, tam nic neprosvítá, ale ty délky se mi nelíbí.
Promyslela sem to a příště jdu zase sestříhat. Na mých vlasech to vypadá hustěji. A mám je od přírody ulízlý, takže jedna délka působí trochu jako "lesklá deka". Laughing
A dneska jsem to udělala. Ustřihla kus délky a nechala sestříhat. Zatím nemůžu soudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2015 8:10 pm    Předmět: Citovat

Hadecko, pošli mi prosím odkaz na YT na to sestříhání. Smile Děkuju. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2015 9:10 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Harik napsal:
Harik napsal:
Já jsem taky zkusila jednu délku nebo sestříhané a vlastně nevím,co je lepší. Sestříhané na mě působily mnohem hezčí na začátku, ale postupem času se střih zdeformoval. Ale ta jedna délka, já nevím...mám délku něco mezi do půli zad a do pasu a vlasy úplně rovné jemné. A při jedné délce vlasů mi v délkách někdy prosvítají záda. Konečky jsou husté a nemám s nimi nejmenší problém, tam nic neprosvítá, ale ty délky se mi nelíbí.
Promyslela sem to a příště jdu zase sestříhat. Na mých vlasech to vypadá hustěji. A mám je od přírody ulízlý, takže jedna délka působí trochu jako "lesklá deka". Laughing
A dneska jsem to udělala. Ustřihla kus délky a nechala sestříhat. Zatím nemůžu soudit.


A có? A jákáák? Jak se cítíš, jak to vypadá - foténka by nebyla? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2015 7:59 pm    Předmět: Citovat

v konečkách to vypadá trochu řídčeji, ale přesto jsem spokojená. Protože mi nikde neprosvítají záda! Vlasy se líp nesou a nevypadají jenom jako hladká nudle. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rozrazil
0-7
0-7


Založen: 18.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 1:21 pm    Předmět: Citovat

hadecko napsal:

No ale jednoho nudneho podzimního dne jsem vzala nůžky a fikla se podle návodu a YouTube.
...
Zjistila jsem že nejvíce roztrepenych konců nemám v délkách, které pravidelně zastrihuji, ale různě i od poloviny délky, takže údržba konečků v jedné délce pro mě stejně neměla moc smysl.
Pokud jsem si vlasy vždy jen zastřihla do roviny o pár cm, na lepší rozcesavani to nemělo moc vliv, ale tentokrát jak jsem stříhala v různých délkách, tak česání je o 60% lepší.


Prosím, jaké video myslíš? Smile
Mám hodně jemné vlasy končící těsně nad zadkem a přemýšlím, jestli by jim nějaké to střižení do účka či prostříhání pomohlo, nebo by mi zbyly ubohé cancourky. A roztřepené konce mám taky ve všech délkách a hrozně se to cuchá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.