No Poo mytí: Water Only (WO)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bc9a880ad2aa91cc9b34fa312423e8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út duben 19, 2016 7:24 am    Předmět: Citovat

Na takové hokusypokusy si počkáme do léta, kdy to schne hned Wink
Já teď myla pouze vodou dceři (6let), protože má neštovice a to teda bylo páčo Very Happy šílené a neupravitelné. Je fakt, že má vlasů tak na tři hlavy (nevím, po kom).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2016 3:35 pm    Předmět: v Citovat

nemáte prosím někdo zkušenosti mytí teplou vodou a citronem? Metodu No Poo aplikuji asi po třech letech znova (mám konečně odrostlé a zdravější vlasy, tudíž si na ni teď troufnu a hlavně po šamponech mám děsně zplihlé vlasy no..).Žitná mouka, soda a ocet, jen voda mi nezabírají, po mouce jsou fakt divný neupravitelný, po sodě a octu suché a zároveň zplihlé (tato kombinace mi prostě nesedí). Dnes jsem zkoušela umýt vlasy jen citronem a zatím paráda, ale fakt nevím, jestli je to pro dlouhodobější použití? Odmastí citron vlasy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 2:06 pm    Předmět: Citovat

skarma007: ahoj Smile zkušenost nemám, ale pomocí selského rozumu lze říct, že citron odmašťujě Smile třeba, že vysušuje kůži a také vlasy Smile jestli Tobě sedne, tak fajn, ale já si to nedovedu představit používat dlouhodobě, třeba mně by to vlasy zničilo - mám je náchylné snad na všechno Very Happy ovšem platí pravda, že každý je jiný Smile tak hodně zdaru! Very Happy
ještě PS: nevím, jak by to vzalo echt mastné vlasy .... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 7:00 pm    Předmět: v Citovat

Etelwena: Ahoj Smile děkuju za odpověď, tak nějak jsem to vzdala a začala mýt žitnou moukou a smyla citronem, no zatím parádní, i když mi čisté vlasy nevydrží ani jeden den Very Happy tak jsem nechala mouku působit pět minut, tak uvidíme zítra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 8:25 am    Předmět: Citovat

Tak hlavně, že jsou vlasy spokojené Smile s tím maštěním.... nevím, pečlivé vymytí (já si nastavím ve sprše teplejší vodu a silnější proud, který pak "leju" rovnou na skalp a u tomo masíruju prsy, aby se uvolnily případné zbylé nečistoty a přebytečné sébum), dál nevím :/ mně žitná spíš vysušuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so září 17, 2016 2:05 pm    Předmět: Citovat

Trochu OT: Jsou i jiné no-poo metody (shikakai, reetha - osobně jsem nikdy nezkoušel, vejcomeďák / jogurtový šampon).
A příp. můžeš zkusit mytí kondicionérem (takové polo-poo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 2:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, žije to tady ještě?
Přihodila jsem do alba vlasofotku po zástřihu, rok na nopoo a mám pocit, že jsou vlasy zdravé a celkově fajn.
Poté, co jsem vystřídala už snad všechny metody, jsem se po zástřihu pustila pouze do vody. Teď jsem ve 4. týdnu (ne, těhotenství to není) a je to teda zkouška odvahy a trpělivosti. Nicméně, vlasy jsou voskové, tak jsem je dnes poprvé vzala i s ředěním jablečným octem a vypadá to nadějně. Nevzdávám se. Bojuje tady taky někdo? Nebo to už všichni na WO vzdali?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 6:09 pm    Předmět: Citovat

já ještě bojuju Very Happy střídám období, kdy je to super s obdobím, ldy jsou vlasy asi dva týdny přesušené po henně a s obdobím, kdy jsou sébem tak olepené, že jsou z vlasů doslova tvrdé prameny jak od lepidla. jako zrovna teďSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 6:30 pm    Předmět: Citovat

eMia: Ještě bojuješ?! Surprised Surprised tak to ji statečná! Vždyť už je to rok, co si se pustila do boje Very Happy nebo tak nějak Smile já jsem do toho ringu taky vlezla, ale vydržela jsem tam pár měsíců, možná kdybych vytrvala, tak by to šlo, ale já to vzdala někdy letos v lednu/únoru. Stále jsem na no poo, ale WO nepraktikuji. Smile
Tak držím palce všem snažilkám a snažilům Smile
ještě se pochlubím, že mi vlasy celkem za ten rok vyrostly a jsem přesvědčená, že je to i díky No poo. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 6:05 am    Předmět: Citovat

eMia: můžeš popsat způsob mytí vzhledem k tomu, že dýcháme stejný černý vzduch? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.