temně rudá barva za pomoci henny

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6c6d7c6dc72e47b6df11854f45f6332Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ariela.a
81-160
81-160


Založen: 21.7.2011
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 10:14 pm    Předmět: temně rudá barva za pomoci henny Citovat

Ahoj, ráda bych za pomoci henny dosáhla výrazně červené barvy bez odlesků do zrz. Moje přirozená barva je středně hnědá (nebo spíš hnědošedá). Zatím jsem se své vysněné barvě nejvíce přiblížila s odstínem bordo od Henné color, ale pořád to jaksi není ono. Poraďte prosím, co k henně přidat, případně jakou si obstarat značku henny, abych měla vlasy co nejvíce červené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 7:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj

Obávám se, že bojuješ z větrnými mlýny. Pokud chceš bordó bez zrzavých odlesků, hennou toho asi nedosáhneš. I když kdo ví...

Hennecolor je asi nejčervenější, můžeš přidat červené víno, nebo ibiškový čaj. Wink Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 1:20 pm    Předmět: Citovat

Nějaké zrzavé odlesky budeš mít na sluníčku myslím pořád, ale jak budeš postupně přidávat vrstvy henny, budou vlasy tmavnout a vypadat červenější. Já mám původní barvu podobnou jako ty, používám čistou egyptskou hennu a poslední dobou mi jde spíš do červena než do zrz - ale těch vrstev tam už mám fakt docela dost Very Happy Určitě bych zkusila to červené víno, nebo zalít hodně silným ibiškovým čajem (pokud trpíš na migrény, dala bych spíš ten čaj, ono mít x hodin na hlavě alkohol nemusí být na migrénu úplně nejlepší). Další fajn věc je červená paprika (koření, ne zelenina Very Happy ), po té mi šla henna do červena docela dost, a navíc pokud máš henny málo tak se dá tou paprikou docela dobře nastavit Very Happy
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

No vidíš, na papriku jsem zapoměla. Asi se k ní zase vrátím Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaffa
8-20
8-20


Založen: 13.9.2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 4:59 pm    Předmět: Citovat

taky mám stejnou touhu:-) právě jsem shodila dredy a nechci si úspěšně odroustlou barvu zničit chemárnou...koupila jsem si hennu od lush, ale netuším, jestli se sní dá pracovat jako s ostatními-přidávat citron, papriku, čaj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 5:58 pm    Předmět: Citovat

Oživuji prastaré téma.
Mám stejné přání jako ty a od přírody podobnou barvu. Já barvila dvakrát, v obou případech Henne Color.. napoprvé měděná+bordó, na podruhé mahagon. V prvním případě mi z toho vylezla sytá rezavá s nádechem do červené, po druhém barvení se to trochu šouplo do červené, ale po měsíci je to zas zrz.
Od Henne Color chci ale upustit, protože v mahagonu a bordó je pikramát sodný a mě po něm začaly víc padat vlasy.

Pročetla jsem tu snad všechny typy jak na rudou, takže mám připravenou pákistánskou Hennu Zarqu, ibiškový čaj, červenou papriku, tea tree olej a ocet a snad to dopadne rudě. Doufám že nebudu svítit jak pomeranč Very Happy!
O víkendu (snad) budu hennovat, tak dám vědět, jak to dopadlo Smile.

Kdyby měl někdo nějaké tipy, šup sem s nimi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.