Odbarvovač s 12% peroxidu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd7ffdd6e2d2d61947af78572344c153Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikolka170
0-7
0-7


Založen: 16.2.2016
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2016 4:24 pm    Předmět: Odbarvovač s 12% peroxidu Citovat

Dobrý den,koupila jsem si odbarvovač Lady style,bohužel jsem doma zjistila že obsahuje 12% peroxidu,uvažovala jsem nad tím,že bych si koupila ještě barvu od téhle značky se slabším peroxidem a použila ten slabší,myslíte že toje dobrý nápad? 12% semi opravdu zdá moc Sad , mám světle hnědé vlasy skoro plavé a ještě mám pár melírku,chtěla jsem odbarvit celou hlavu děkuji za rady.[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 3:55 pm    Předmět: Citovat

V životě jsem neodbarvoval, tak neumím poradit. Ale podle příspěvků tady (a vědomostí, co jsem postupně nasál Very Happy ) bych řekl, že 12%-ním peroxidem si koleduješ o zničení vlasů.
Jinak když trochu zapátráš v Top tématech (asi hl. ,,Domácí recepty pro vlasy"), tak najdeš i pár rad na šetrnější odbarvení - kromě čistě přírodních věcí holky tady občas používají i tzv. citronperoxid. To je asi nejlepší kompromis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 4:16 pm    Předmět: Citovat

12% to uz bych rekla ze to je spis pro profi pouziti ... rozhodne bych ale, pokud chces odbarvit celou hlavu a neplanujes to pote ostrihat nakratko, zasla s timhle do kadernictvi. Zejmena pokud ti na delkach zalezi, tak bych obetovala nejakou tu kacku a sla vylozene do salonu, kde to sice par stovek stoji, ale na druhou stranu mas daleko vetsi sanci ze to udelaji setrne, nez kdyz se o to budes pokouset doma sama ... to je pak skutecne recept na nestesti Sad

Pokud jsi zasadne proti kadernictvi jako takovemu a jit tam nechces, koupila bych peroxid v lekarne (klasicky septonex, cca 50 korun za eeeh ... deci? Mozna dve, ted fakt z hlavy nevim) a vzala to tim. Ano, jsou to "jen" 3%, ale proste postupne se prokousat az k uplnemu odbarveni (na nekolik pokusu a mezi tim o vlasy pecovat) ... ono ne vzdy je to, co je nejrychleji, zaroven i nejlepsi ... Confused

Kazdopadne hodne zdaru, doufam, ze at uz si vyberes jakkoliv, tak to vlasy preziji Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 4:26 pm    Předmět: Citovat

Já jednou ano, jen na kusu hlavy, chtěla jsem sundat červený pruh. Kadeřnice mi na něj (po důkladném varování) dala tuším šestku peroxid, rozhodně něco o hodně slabšího než dvanáctku. V tu chvíli dobré, z červené se stala mrkvička a ta už se nechala schovat pod fialovou.

V dlouhodobějším horizontu se ale ukázalo, jak dostal pruh zabrat. Zespodu se odlámalo patnáct, dvacet centimetrů (byl svého času dokonce delší a kvalitnější než nebarvené vlasy, což nevím, jak dokázal, ale nějak se mu to povedlo), značně zrousovatěl. Zarovnávat se mi ho nechce, to bych musela vzít snad třicet cenťáků, tak jen jednotlivě vystříhávám třepící se konečky. Když se češu, snad půlka vlasů v kartáči je modrých a to pruh zabírá možná tak desetinu hlavy.
Ne že by s tím nešlo žít a červenou jsem po těch asi osmi letech chtěla dát pryč, účel byl tedy splněn. Pokud by se mi ale podobným způsobem začala chovat celá hlava, budu hodně nešťastná.

Za mě je tedy lepší na peroxid nesahat, pokud to není nezbytně nutné. Pokud máš jemnější vlasy, délku zkrátka neudržíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mortyška
41-80
41-80


Založen: 1.6.2014
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 11:14 am    Předmět: Citovat

ak mas vlasy jemne staci ti 6% peroxid a melir prasok - ale zas toto by som zverila do ruk odbornikovi..
ja som sla z ciernej/tmavohnedej s tym 3% peroxidom a melir praskom asi 6x odfarebne vlasy a stejnak vsetko slo postupne dole, tie vlasy boli otrasne! takze zas otazka - ci je lepsie to vziat naraz s vyssim percentom peroxidu
teraz sa na to pozeram tak, ze ak mas vlasy nefarbene, dala by som proste blond farbu - nie stahovac, nie lightener, ale priamo farbu max s 9% peroxidom
odporucam vsak tiez ist ku kaderke, skor si zisti ku akej, lebo nie kazdej bude zalezat na tvojej dlzke vlasov

najnovsie mi kaderka davala ruzove ombre - melir prasok ruzovy s 9% a s vlasmi to nic nespravili, kvalita je rovnaka, lenze moje vlasy su hrube jak droty, a pouzila som tam aj osetrujucu zlozku olaplex
tym chcem povedat, ze je to velmi individualne, musis proste poznat svoje vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carya
0-7
0-7


Založen: 19.1.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2016 3:01 pm    Předmět: Citovat

Dovolím si vložit svou drobnou zkušenost. Po několika letech přírodní péče a hýčkání mi ruplo a rozhodla jsem se jít do fialové - první jsem se chlácholila že si dám jen jeden pramen. Vzala jsem Manic Panic barvu i odbarvovač, 40 - 12%. Na pramenu jsem dle návodu nechala cca 90 minut. Po umytí platinová blond, překvapivě nepoškozené, barva držela dobře (velice dobře na to že je demipermanentní). Po pár měsících jsem si přiznala že fialovou potřebuju celou hlavu (aneb plníme si ve 20 dětské sny) a objednala víc MP 12%. Každopádně jsem se raději odhodlala vložit do rukou odbornice, své vlasy mám pořád ráda. Drahá kadeřnice mi to ovšem, s prominutím, totálně z******a. Měla jsem utéct ve chvíli kdy mi první dávku odbarvovače plácla na kořínky nad čelo. Výsledek očekávatelný, spálená hlava, platinové kořínky, světle hnědo/oranžový zbytek. Vlasy ani nezabalila a posadila mě pod ten jejich sušák (takže peroxid během 10 minut úplně vyschl). Nanášela mi ještě jedou její peroxid, jen do délky, výsledek stále děsný, kolik jsem komplet zaplatila radši nezmiňovat, šlo to do tisíců. Rychle jsem to zaplácla fialovou, byla to teda spíš hnědo-fialová, ale cokoliv lepšího, že. Po vymytí (velmi rychlém, barva na nově odbarvených vlasech vydržela tak třetinu toho co ten pramen) jsem se to snažila stáhnout komerčně dostupnými odbarvovači, podařila se mi ovšem pouze přijatelně zlato-blond. Abych se dobrala k nějakému konci - za mě, radši bych to doma vzala 12% než u kadeřnice 6%. Vlasy jsou v pořádku, samozřejmě průběžně ošetřuju (díky bohům za ricinový olej, úplně jsem si ho zamilovala), zvýšenou lámavost jsem zaznamenala pouze po zákroku kadeřnice (protože čerstvě odbarvené, oslabené vlasy je nejlépe hrubě prodrbat ručníkem, vůbec se nepolámou)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.