Manna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e0a28c9e36330d25c7308aea5a0fdb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2016 4:23 pm    Předmět: Manna Citovat

Zkoušel už jste někdo kosmetiku Manna? Konkrétně mýdlo pro Zdravé vlasy a mýdlo Eben na čistou pleť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2016 7:55 pm    Předmět: Citovat

ja mam eben a je super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2016 8:41 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
ja mam eben a je super Smile

taky jsem si ho objednala a plus ještě to mýdlo pro zdravý vlasy a mýdlo s kokosovým olejem a zeleným čajem. Ten eben si hodně chválí. Dneska hned dorazil balíček a jako dárek tam bylo ještě malé mýdlo eben a malý kelímek s bambuckým máslem Smile Tak se chystám večer prubnout. Hlavně jsem zvědavá na ty vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2016 1:35 pm    Předmět: Citovat

k tebe boli aki stedri, mne pribalili iba male dolce vita mydlo, ale voni pekne Smile potom daj vediet ake je to mydlo na vlasy, aj bambucke maslo, tiez som po nich pokukovala, ale šamponov mam tolko ze ich nestiham minat tak nechcem kupovať nič kým neviem ako to funguje Smile a som trochu nedoverciva k tuhym samponom, kedze mam huste vlasy a často mam problem dostat všade aj obyčajný šampon, preto sa bojim aky by bol vysledok s mydlom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2016 8:21 am    Předmět: Citovat

to bambuckými přijde trošku tužší. Mám bambucký i z DM nerafinovaný (mažu si sním okolo očí a břicho) a to je takový mazlavější, tak nevím, jestli není starší nebo holt jiný postup. Vlasy jsem ještě nezkoušela, mám ještě šampon s kondicionerem od Bione, tak jsem se rozhodla, že to nejdřív dodělám než začnu s tím mýdlem Smile Každopádně dám vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikkys
8-20
8-20


Založen: 20.1.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2016 9:40 am    Předmět: taky mám mannu Citovat

Já jsem si taky koupila výrobky od Manny. Mýdlo na vlasy mi nesedlo, tak ho používám na holení. Mnohem víc se mi líbilo mýdlo s tea tree se kterým se mi vlasy myjou mnohem líp než s tím "speciálním" vlasovým. Tím samým si myju i obličej a občas i tělo, asi fakt nejlepší. Ebenové mám taky, ale přijde mi, že mnohem víc vysušuje, takže ho používám mnohem míň. Z čeho jsem v rozpacích je peelingové mýslo se solí - nevim kde přišli na to že fuknguje jako peeling?? Tak nevím, mám hodně smíšené pocity. Ze začátku se mi Manna líbila, ale přijde mi hodně zprofanovaná. Koukala jsem na přírodní mýdla na vlasy jindě po českém webu a mýdla seženeš na spoustě eshopech za mnohem lepší ceny...cena bambuckého másla mě vyloženě šokovala, je fakt hodně předražený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2016 5:03 pm    Předmět: Citovat

Nikys, tak to je presne. Ze zacatku jsem byla z Many nadsena, ale ty ceny jsou hrozny. Bambucky maslo mam premiove nerafinovane z DM za polovicni cenu a mydla se stejnym slozenim jsem nakonec nasla v ceskych eshopech tez za polovinu.Takze u Many uz neobjednavam, dodelam co mam a mydl objednam jinde. Eben mi sedi ale vic opravdu vysusi, takze pak mazuprave bambuckym a to na vlasy se chystam vyzkouset. Mam jeste kokosove s tea tree olejickem tak doufam, ze to aspon sedne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2016 7:42 am    Předmět: Citovat

tak s tím mýdlem na vlasy jsem si je myla asi už 5x a zatím je to horší (a to jsem předtím používala přírodní šampony). Vlasy jsou vysušené (i přes octový nebo citronovy přeliv) a zmastí se mnohem dřív. Ještě vyzkouším na vlasy to kokosové s tea tree, ale vyhlídla jsem si na mydloteka.cz jina mydla, tak až tohle dodělám (a za ty peníze to prostě dodělám! Smile ), objednám si tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.