Děti - (ďábelští) andělové a jejich (ne)dokonalí rodiče
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=895ca72318fa0646875df882f7a069c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2016 9:31 pm    Předmět: Citovat

Tak musím říct, že dáma u mě tímhle projevem dost klesla. Pro mě z něj čiší silná vztahovačnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2016 12:05 am    Předmět: Citovat

Nejnovější zážitek: akce v restauraci. Je jasné, že tam bude hodně lidí a že se bude sedět u stolů. Dáma přijede s kočárem, zaparkuje ho místo další židle vedle sebe přímo ke stolu. Servíruje se jídlo. Dáma si přes rameno hodí dečku a začne kojit. U stolu mezi lidmi, kteří jedí.

Tohle mi vážně hlava nebere.

Za a, proč na takovou akci tahá mrňouse

Za b, proč se nezeptá personálu, kde může někde stranou a v klidu dítě nakojit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Evákle
8-20
8-20


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 1:19 pm    Předmět: Citovat

Já třeba zase nemám ráda, když jsou rodiče nervní a křičí a vyčítají svým dětem. Dost často to vídám u pokladny v supermarketech s jídlem, dítě se rozhlíží, má tam spoustu sladkostí, všechno se mu líbí, holky koukají po dospělých ženských, co má kdo na sobě apod., a mamina najednou chytne holčinu za ruku, smýkne s ní směrem k vozíku a začne na ni: já jsem ti jasně řekla, že máš stát tady, nebudeš se mi nikam courat teďka, no a nedělej xichty, nedělej xichty, nebo uvidíš!
Dámy......... ty děti jsou vaše vizitka, chtěly jste je, a i kdyby ne, tak je máte. Ony nikoho jiného nemají a i tak vás mají rády. A jestli jste vystreslé ze šéfa z práce anebo se těšíte domů na kafe, tak za to ty malý desetiletý holčičky fakt, FAKT nemůžou..........
Když tyhle scény vidím, a vidím je poměrně často, je mi smutno. Kam zmizela láska? To vážně všichni tak moc spěcháme do hrobu, že nemáme čas mít rády tvorečky, kterým jsme samy daly život?? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 10:45 pm    Předmět: Citovat

Evákle napsal:
Já třeba zase nemám ráda, když jsou rodiče nervní a křičí a vyčítají svým dětem. Dost často to vídám u pokladny v supermarketech s jídlem, dítě se rozhlíží, má tam spoustu sladkostí, všechno se mu líbí, holky koukají po dospělých ženských, co má kdo na sobě apod., a mamina najednou chytne holčinu za ruku, smýkne s ní směrem k vozíku a začne na ni: já jsem ti jasně řekla, že máš stát tady, nebudeš se mi nikam courat teďka, no a nedělej xichty, nedělej xichty, nebo uvidíš!
Dámy......... ty děti jsou vaše vizitka, chtěly jste je, a i kdyby ne, tak je máte. Ony nikoho jiného nemají a i tak vás mají rády. A jestli jste vystreslé ze šéfa z práce anebo se těšíte domů na kafe, tak za to ty malý desetiletý holčičky fakt, FAKT nemůžou..........
Když tyhle scény vidím, a vidím je poměrně často, je mi smutno. Kam zmizela láska? To vážně všichni tak moc spěcháme do hrobu, že nemáme čas mít rády tvorečky, kterým jsme samy daly život?? Crying or Very sad


Jako pokladní musím bohužel souhlasit... To dítě je taky člověk a nemůže za to, že je zvídaný. Některý lidi se neumí k ostatním chovat, jedno jestli k druhým dospělým, nebo dětem. Je to fakt smutnej pohled někdy. Málokterý mámy jsou ke svým dětem milý, a když jo, dítě to většinou oplácí a tudíž míň "zlobí"... Aspoň co jsem teda viděla.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2016 7:05 pm    Předmět: Citovat

Aůůů už zase! Evil or Very Mad Sedím v cukrárně u poháru a najednou přítomná čerstvá matka rozloží na stole uprostřed potřeby na přebalování a začne přímo na místě dítě přebalovat. Všechno je vidět a cítit. Vyšinutá matka položí použitou jednorázovku přímo na stůl a začně novorozeněti natírat prdelku mastí. Dál jsem se nedívala a prchla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2016 12:32 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Aůůů už zase! Evil or Very Mad Sedím v cukrárně u poháru a najednou přítomná čerstvá matka rozloží na stole uprostřed potřeby na přebalování a začne přímo na místě dítě přebalovat. Všechno je vidět a cítit. Vyšinutá matka položí použitou jednorázovku přímo na stůl a začně novorozeněti natírat prdelku mastí. Dál jsem se nedívala a prchla.


Ty máš na tyto matky vyloženě štěstí.

Mě ted docela překvapuje, jakým tempem přibývá obezních dětí,hlavně ve městech ..žádná dětská roztomilá baculatost, ze které časem vyrostou ...normálně regulérně tlusté děti, se špeky na břichu, kulatými a vykrmenými obličejíky ... že to těm rodičům nevadí... Confused

Myslím, že na vině je hlavně způsob stravování, asi preferují rychlé občerstvění, smažené fujtajbly, přeslazené limonády... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2016 4:04 pm    Předmět: Citovat

To já takové děti zas skoro nevídám. Tady je to samá vyběhaná vyžle. Mladší byl trochu kulatější, ale už se z toho vytahuje.

Ale musela jsem si to, jak se teď stravují docela vydobít. Hlavně tchýně... ta nemohla pochopit, že by i takhke malé děti měly jíst zeleninu. Nebo že dva plátky vánočky a hrnek kakaa tříletému dítěti k snídani stačí a snažila se do něj narvat ještě suchý rohlík. Stejně tak jeden řízrk a kopeček kaše plus polévka taky málo a samé stesky, že děti nejedí. ...To potom ty děti nemusí ani do toho fast foodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2016 3:01 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že každá babička je taká Smile robia to tak všetky...mna sa takto snazila okrem babicky krmit aj mamina, a so mnou to bol boj, lebo ja som jesť nikdy nechcela, stacilo mi málo...a som tomu rada, lebo keby zjem všetko čo mi dávali tak by som bola riadne vypasene decko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2016 3:35 pm    Předmět: Citovat

Každá ne. Moji mámu by něco takového nenapdalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.