Jak na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc4c79171dc0ccc040c0ad856307abadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 5:01 pm    Předmět: Jak na vlasy Citovat

Zdravím. Mám takový problém s vlasy. Rád bych si je nechal narůst někam k ramenům, možná trochu pod. Mám je asi +- 3 cm dlouhé a češu si je dozadu. Četl jsem, že vlasy by se měly ideálně mýt tak 3-2x týdně. Jenže... umeji si je, sčešu dozadu, ale nechtějí tam moc držet, třeba v poledne se už zvedají nahoru, no a dokážete si představit jak to vypadá Very Happy . To ale není jediný problém. Když jdu pak spát a ráno vstanu, tak vlasy jsou tak rozcuchaný, že už je neučešu a "zvlní" se mi, takže musím s vlasama znovu pod sprchu a takhle se to děje skoro furt (občas je vyjímka, že to i po druhým dnu vypadá docela fajn. Very Happy ) Takže když to shrnu, vlasy vzadu nedrží, tak jak by měly a druhý den po umytí, že vlasy vlní. Co sem četl a slyšel, tak je dobrý se nechat ostřihat na krátko a česat si je dozadu už hned, pak si lépe "zvyknou" a drží tam, tak uvidím. Pokud by vás něco napadlo jak se těchto problému zbavit, budu jen rád.
Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ehm... pardon, nevim proč je to na fórum 2x :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 6:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV.
Můžeš zkusit čelenku. Taky mi připadá, že zrovna s tímhle by mohl pomoct gel (i když s tím teda nemám vlastní zkušenost).
Ale jestli se ti vlasy hodně vlní, nedejbože kudrnatí Very Happy , tak se určitá délka prostě musí přetrpět. (Bylo období, kdy jsem si připadal jak debil. Ale ten výsledek potom stojí za to!)

Ale holky určitě ještě přispějí lepší radou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 7:23 pm    Předmět: Citovat

Tu čelenku mám, ale na veřejnosti bych ji fakt nenosil protože to vypadá... tak jak to vypadá, no Very Happy Nosim ji jen doma a je znát, že pomáhá, ale asi to všechno nevyřeší. Co se gelu týče, tak ho moc nemusim. Nemám rád když to vytváří pocit "mokrých" vlasů a když si prohrábnou vlasy, tak je to hrozně... divný. A jelikož mám vlasy celkem hustý, bylo by potřeba hodně gelu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 8:36 pm    Předmět: Citovat

sponky do vlasov? (tuším, že u vás to sú pírka - také tie tenké čierne trocha zvlnené)

btw, podľa mňa je to umývanie 3x za týždeň prehnané, akurát sa potom vlasy viac mastia... ak nemáš vlasy vyslovene hnusné už na druhý deň, umývať 1-2 týždenne úplne stačí
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2016 9:27 pm    Předmět: Citovat

Ty sponky jsem nezkoušel, ale mohlo by to být fajn, určitě zkusím. Co se týče toho mytí... ony druhý den nejsou vyloženě hnusné, ale jsou rozcuchané a kolikrát to prostě nejde ani učesat a trčí mi to, tak holt musim s hlavou pod vodu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2016 12:36 am    Předmět: Citovat

Tequila: Vitej na DV Smile Ono nemusis kolikrat ani pouzivat sampon, voda (pokud nejsou mastne) tak staci Smile Bohuzel urcita delka je proste zlo, ale napada mne, mozna to nemusi byt ani plastova celenka, ale nejaka takova ta latkova ... urcite by se daly najit i takove ty prouzky kuze k retizkum a vytvarovat z toho neco co vlasy udrzi vzadu, jako to kdysi nosili tusim Rimane. Neni to vylozene "damska" zalezitost, tak by to pro chlapa mohlo byt nositelne Smile neco jako kozeny naramek (taky neni "holcici")

Snad neco najdes, co ti bude vyhovovat Smile urcite nestrihat, vlas si "nezvyka" podle toho jak se cese, ale krouti se podle toho, jakou ma strukturu. Takze i kdyby ses ostrihal, tak si moc nepomuzes ... a byla by to skoda Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2016 6:58 am    Předmět: Citovat

S těma proužkama myslim, že vím co myslíš, ale nevěděla bys jak se tomu říká, abych se tak nějak kouknul na netu jak to vypadá, jak se to nosí a tak? Zní to docela zajímavě, navíc se mi tyhle styly líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2016 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tequila: Nemuzu ten obrazek najit, ale bouzel si ho pamatuju ... no, zkusim to vysvetlit.

http://www.stribrnesperky-ocel.cz/Kuze-barevne-pro-privesky?tab=description

V zasade par kousku tohoto, splest treba do copanku nebo jak se delaji naramky z bavlnek, tak podobnym zpusobem z toho "neco vytvorit (pasek), ktery pak nosis nad celem jako normalni plastovou celenku (ale uvazes si ho vzadu za krkem) a vlasy, ktere ti normalne padaji do obliceje nebo zavazi tim vlastne prichytis, aby zustaly vzadu. Narozdil od normalnich celenek by to na chlapovi nemuselo vypadat blbe, mne osobne se treba kozene doplnky na muzich libi Smile

Pripadne nejakou tmavou latkovou celenkou zakryt vlasovou linii, jedna jeji chast bude drzet vlasy zase vzadu a ta druha bude zakryvat kousek cela ... nevypada to az tak blbe jako kdyz se to nosi jak normalni celenka "pres hlavu" ani moc "hippie" kdyz jde rovne pres celo.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tequila13
0-7
0-7


Založen: 16.6.2016
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2016 5:54 pm    Předmět: Citovat

Jo, to vypadá fajn, asi koupim, je to skoro zdarma. Very Happy Dík za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.