Tuhé šampony - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb6d78a56e48f49e83dc1de531a00c01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2015 4:42 pm    Předmět: Citovat

mydlím všechno, ale já mám krátké vlasy, před mýdlem jsem používala bezsilikonovou chemii a mýdlo mi sedlo hned Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 4:46 pm    Předmět: Citovat

Myla jsem tou Naturinkou čtyřikrát s různým výsledkem:
1) namydlit v záklonu, spláchnout důkladně jen vodou
2) vykoupat a vypláchnout ve vaně a už extra neoplachovat
3) spláchnout octovou vodou, namydlit, opláchnout
4) namydlit, vypláchnout a octový oplach
Nejhůř vyšlo mytí ve vaně. Zbytek docela dobrej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henadi
8-20
8-20


Založen: 20.3.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 3:17 pm    Předmět: Tuhé šampony Citovat

Tak já s úspěchem používám tuhé šampony už cca půl roku a nemůžu si to vynachválit. Měla jsem Brunetku z Mýdlárny Erdé - ta je výborná. Z té samé mám i Hedvábný argan na vlasy a ten myje opravdu peckovně. Pění skvěle, vždycky v té vaně vypadám, jak když jsem si na hlavu vylila kýbl šlehané smetany. Zkoušela jsem i africké černé mýdlo Dudu osun, které má nádhernou vůni a také výborně pění. Ovšem mě zanechávalo zeleno-hnědý nádech ve vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so březen 12, 2016 5:47 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si udělala radost a koupila tuhý šampon, už jsem ho zkoušela cca před třemi lety, ale nesedlo mi... No a teď jsem se rozhodla, že mu dám druhou šanci Smile Šampon používám teprve 10 dnů a po mytí jsou vlasy s mastným filmem, ale zase mají pěkný objem Very Happy Po mytí používám ještě octový oplach. No vydržím tentokrát a uvidím zda si zvyknou nebo ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Horalka
81-160
81-160


Založen: 29.7.2015
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 8:25 am    Předmět: Citovat

Já na vlasech žádný povlak necítím, ale na kartáči to je vidět a hodně, vysloveně bílý nános na tungle. Pomůžou tomu kyselé oplachy? Ocet nebo citron? Nebo třeba bylinky?
Je to důvod, kvůli kterému tuháč nepoužívám pokaždé, ale střídám ho s jinou přírodou.
Jinak pořád pěju chválu na mýdla BonSavon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2016 12:02 pm    Předmět: Citovat

Mě zatím nepomáhá ani ten oplach kyselý Sad ale zkusím vydržet a třeba se to zlepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2016 5:26 pm    Předmět: Citovat

Supeeer, vlasy už nemají ten divný povlak na sobě Very Happy vydržela jsem, nevzdala se a zabralo to Very Happy Teď poohlížím ještě po nějakém tuhém šamponu Embarassed tak se vás chci zeptat zda nemáte zkušenosti s mýdlárnou šafrán Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maricka
8-20
8-20


Založen: 20.2.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá květen 20, 2016 11:30 am    Předmět: Citovat

FcPaja napsal:
Supeeer, vlasy už nemají ten divný povlak na sobě Very Happy vydržela jsem, nevzdala se a zabralo to Very Happy Teď poohlížím ještě po nějakém tuhém šamponu Embarassed tak se vás chci zeptat zda nemáte zkušenosti s mýdlárnou šafrán Wink


Mám s ní jednu zkušenost - ta mýdla a tuhé šampóny od nich strašně smrdí...hodně chemicky. Mám pocit, že používají nějaké nekvalitní voňavé oleje plné chemie. Ale toť jen můj názor. Já mám nejraději asi mýdla tuhé šampóny z Čarovného mlýna nebo od Dvou koček. Velký výběr ale mají třeba tady: http://www.mydloteka.cz/mydloteka/eshop/6-1-SAMPONY-A-SAMPUKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FcPaja
41-80
41-80


Založen: 3.10.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2016 9:15 am    Předmět: Citovat

Já jsem si nakonec objednala někde jinde Very Happy A jsem moc spokojená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosule
41-80
41-80


Založen: 28.11.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2016 5:28 pm    Předmět: Citovat

Nemate nekdo pocit, ze ty mydla vice odmastuji a vysusi a tim padem se vlasy zase zmasti rychleji? Mydla na vlasy ( objednavala jsem na mydlotece) pouzivam pres dva mesice. Ten den co umyju jsou vlasy pekne, objem parada, ale nasledne se mi rychleji zmasti. Vymyvam poradne, nejdriv jsem pouzivala octovy oplach -ten mi nesedl,tak ted pouzivam citronovy.... Porad si kladu otazku zda ty sodne soli na ktere se premeni louh nejsou az moc odmastujici a vysusujici....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.