Dýňová semínka pro růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c032ea9a5ee2b28eb3cd674a67a3d47aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 3:37 pm    Předmět: c Citovat

jedla jsem je každý den ted už nevím v jaké poměru, ale bohužel to na růst nemělo efekt, ale na kvalitu spíš ano
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 5:37 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Kikuška:No kolik přesně jich člověk má jíst,se říct nedá. Já je jím pavidelně a kombinuju je se slunečnicí Wink
A nejraději mám dýňová semínka v čokoládě Smile


Škoda, že čokoláda při vnitřním užití nepodporuje hnědej odstín vlasů. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 8:10 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Škoda, že čokoláda při vnitřním užití nepodporuje hnědej odstín vlasů. Twisted Evil


hahá Very Happy to by bylo fajn.... když by člověk chtěl červený vlasy, tak by jedl jahody, když fialové, tak borůvky atp. Very Happy Very Happy fajná představa Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 8:13 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
Harik napsal:
Škoda, že čokoláda při vnitřním užití nepodporuje hnědej odstín vlasů. Twisted Evil


hahá Very Happy to by bylo fajn.... když by člověk chtěl červený vlasy, tak by jedl jahody, když fialové, tak borůvky atp. Very Happy Very Happy fajná představa Wink


V takovym světě bych si asi odpustila šmoulovou zmrzlinu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 11:00 pm    Předmět: Citovat

Musím se vyjádřit k dýňovému oleji. Nejspíš je to jeden z olejů, který mi na vlasy absolutně vůbec nesedí. Vůbec nevím proč - jestli je moc těžký nebo co, ale asi to bude ještě něčím jiným - dobrý je pro mě i olivový. Dala jsem mu dvě šance a pokaždé to bylo spíš dost špatné, ale nedefinovatelně - vlasy byly dost divné a vůbec ne ve své kondici. Přitom ho užívám vnitřně a nemůžu si ho vynachválit - dost mi pomáhá s uvolněním energie ale takhle zvnějšku je to katastrofa. Částečně to možná bude už tím, že mám spíš světlé vlasy a takhle tmavý olej prostě není pro mě. Ale chtěla jsem ho zkusit dát rovnou na vlasy, protože jsem myslela že mi třeba pomůže se suchostí - někde jsem četla, že mastnotu a suchost vlasů reguluje zinek a jeho nedostatek může způsobit právě tu suchost, kterou trpím (a dýňový olej je bohatý právě na zinek). Ale nezbývá než ho raději užívat vnitřně a zvnějšku zvolit jiný olej. Po zábalu z dýňového oleje mi nezbylo než vlasy umýt znova - tak hrozné to bylo - prostě se moje vlasy cítily nedefinovatelně hrozně nepříjemně - a pak je vždy těžší správně to vyladit, když se nepovede jedno mytí, takže teď vlasy nemám ještě v úplné kondici. Třetí šanci už dýňovému oleji v zábalu nedám, pak se s tím hrozně unavím, když musím hned druhý den celý proces opakovat znova.

Má ještě někdo světlovlasý s křehkými, vlnitými vlasy náchylnými k suchosti a poškození podobně špatnou zkušenost s dýňovým olejem do zábalů? Nebo je to jenom náhoda, že zrovna mě nesedí?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2018 4:28 pm    Předmět: Citovat

Dýňová semínka mi vrátila zase zpět hustotu vlasů. Tedy asi v kombinaci se zkouškou pár šamponů, ale jinak jsem nic jiného nezobala Very Happy Je pravda, že když jsem ještě byla majitelka žlučníku, bylo mi občas po nich a jiných semínkách a oříšcích blbě, ale jelikož ho již nějakou dobu nevlastním, tak je zase můžu. A je to vidět, k ramenům se vrátila hustota a od ramen ten poloviční zbytek. Zastřihuji po troškách, protože vzít to razantně k ramenům, tak si to jdu rovnou hodit (nikdy, vážně nikdy víc!!!!).
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.