Odrůstání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a2389faa67b2cf5d9cdb9699016ca17Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 8:05 am    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Zjistila jsem, že v jistém smyslu odrůstám taky... Už nějakou dobu se snažím zesvětlovat hennu, a tak, když barvím, už volím jen světlé odstíny. Teď, když jsem koukla na fotku ze začátku května, od kořínků mám relativně blonďato-zrzavou, která plynule přechází od ramen ke zrzavo-hnědé. Vypadá to, jak kdybych nebarvila vůbec a u hlavy mi už vykukovala vlastní barva. Nejsem si jistá, jestli se mi to vlastně líbí. Laughing Zesvětlovat ale chci, tak asi budu pokračovat ve stejné taktice dál..


Když čtu ten svůj starý příspěvek, mám docela radost. Odrůstání (a jemné tónování) byla dobrá volba... Teď mám už na necelé 1/3 vlasů zlato-zrzavou blond, která přechází plynule do tmavší měděné. Cítím se v tom dobře, ten světlejší odstín u obličeje mi sedí víc. I pokud netónuji tu myší blond svých originálních vlasů, moc se to netříská. Bude se pokračovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2016 6:50 pm    Předmět: .. Citovat

já už mám komplet odrostlé vlasy. Zbytek špatných vlasů po HA jsem ostříhala a kvalita je o něčem jiném...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.